Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin120383

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin120383

  1. moje pytanie jest takie czy w b5 ojej ze skrzyni jest chłodzony przez układ i jak sprawdzić poziom oleju w skrzyni chodzi o to że parę dni temu za uwarzyłem wyciek jakiegoś płynu a w zbiorniczkach nić nie ubywa i tak myślę czy to nie olej ze skrzyni a wyciek jest od strony pasażera z przodu i nie wiem co to cieknie :wallbash:
  2. dzięki [br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 20:04_________________________________________________który kod odpowiada za temperaturę silnika bo nie mogę ogarnąć :embarrassed:
  3. albo niedziela też jest dobra :kox:
  4. to jaki ten płyn dokładnie jest zalecany :mysli:
  5. kolego a ile u ciebie podłączenie jak coś to daj na pw info
  6. marcin120383 odpowiedział(a) na grn temat w Audi A4 B5
    a co masz do sprzedania taki fis
  7. REWELACJA co trzeba zrobić żeby taką suczą jeździć :kox: pozdrawiam :good:
  8. panowie a jak sprawdzić na climatroniku temperaturę silnika z góry dzięki [br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 19:48_________________________________________________bo też mam małą temperaturę i nie wiem czy czujnik czy termostat do wymiany
  9. to kiedy i gdzie możemy się spotkać pozdro
  10. kolego a ile u ciebie kosztuje podłączenie vaga
  11. :kox:właśnie
  12. dobry pomysł tez się pisze nigdy nie byłem na takim spocie :good:
  13. a jaki koszt takiej wymiany by był w przybliżeniu ktoś się orientuje pozdrawiam :notworthy:
  14. marcin120383 odpowiedział(a) na malinek21 temat w 1.9TDI
    dzięki :notworthy:
  15. marcin120383 odpowiedział(a) na malinek21 temat w 1.9TDI
    to jak to sprawdzić gdzie ta instrukcja bo też bym chciał sprawdzić :mysli:
  16. czyli jak trochę szarpie to na początek co zrobić wymienić olej w skrzyni czy jak :mysli: no i z 2 na 3 trochę nie wie co zrobić ma i jak jest z ciężarem można ciągać automatem :notworthy:
  17. czyli jak co pierwsze termostat czy czujnik temperatury wymienić można to jakoś zlokalizować pozdrawiam :wallbash:
  18. dokładnie :evil:
  19. po zamiatane BARCA dalej :good:
  20. :naughty: :good:
  21. to jak nie ASO to jaki termostat polecacie :cool1:
  22. barca wygra :naughty:
  23. panowie jedna sprawdzona metoda i wszyscy będą zadowoleni tylko czy ktoś ją ma

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.