Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin120383

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin120383

  1. czyli jaki wniosek od czego zacząć wspomnę że zaczęło się jak wymieniłem lampy a w gnieździe haka nie było nic ruszane :mysli:
  2. tak w dwie strony tak się dzieje
  3. jak w temacie zmieniłem lampy przód i od tego czasu się zaczęło kierunki szybko mrugają ale za to na awaryjnych jest ok żarówki wszystkie świecą moje pytanko jak może być przyczyna od czego zacząć z góry dziękuje
  4. no i tak długo było cicho na forum to tak zrobiłem okazało się że to napinacz ale dzięki za pomoc
  5. to najlepiej żarówka w łapkę i do sklepu a jak z mocą żarówki ma znaczenie jak to jest
  6. jak w temacie po włóczeniu kilimy jest pisk i hałas nie wiem co trzeba wymienić a po za tym klima dobrze działa tylko ten dźwięk ;( co wymienić jest tam jakiś napinacz po włączeniu ciężko pracuje pozdrawiam
  7. kolego a gdzie zaopatrywałeś się w te ledy gdzie w koszalinie można kupić
  8. a co sprawdzaliście koledzy :naughty:
  9. tomek jak ogarniesz z kierownicom to daj znać mówię o obszyciu :naughty:
  10. Do następnego spotkania :a4fan:
  11. daj foto :good:
  12. z chęcią ale nie dziś bo właśnie jadę na mecz do poznania także ja odpadam dziś dobrego spotkania życzę :good:
  13. czyli jeśli jest czujnik koło zderzaka to jeszcze nie znaczy że w aucie jest zamontowany termometr zewnętrzny ;(
  14. MOTUL 8100 x-Clean+ 5W30 - tylko nie kupuj na Allegro - ostatnio miałem okazje porównać podróbkę z allegro x-cessa z ori Motulem. Sam zapach juz odrzucał, kolor tez byl inny - nie wspomne o etykiecie... Oczywiscie zdjecie na aukcji bylo ori. kolego to daj fotkę ori etykiety
  15. ja właśnie zalałem MOTUL 8100 5w40 koledzy parę postów niżej pisali że lepsza praca ale ja tam takiej różnicy nie czuje a wcześniej był lany CASTROL 10w40
  16. jak to obojętne kibicujesz albo jednym lub drugim :kox:
  17. wy chyba żartujecie będzie powtórka z rozrywki tylko BARCA :good:
  18. ja miałem lany olej castrol 10w 40 a teraz zalałem Motula 5w40 (będzie dobrze) :mysli: jak myślicie z waszym doświadczeniem
  19. panowie mam pytanko mam czujnik temperatury pod zderzakiem a na wyświetlaczu jest czarna d..a :wallbash: pytanko jest takie czy wystarczy wymienić czujnik i pokaże się temperatura czy coś z wyświetlaczem jest nie tak bo jak kupiłem te auto to już tak było ;( ;( i nie wiem co pierw ruszyć z góry dzięki :notworthy:
  20. wymieniony termostat i na blacie po 5km 90 także wszystko już ok
  21. ja ją dorwałem z góry i jest ona koło flaszy przegubu od strony kierowcy
  22. tak muszę się spotkać z Pawłem ale na razie nie ma czasu :wallbash: ale temperaturka już jest także pomału do przodu brak czasu ale muszę to ogarnąć pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.