Treść opublikowana przez marcin120383
-
[B5 AFN] Szybko mrugające kierunki
czyli jaki wniosek od czego zacząć wspomnę że zaczęło się jak wymieniłem lampy a w gnieździe haka nie było nic ruszane :mysli:
-
[B5 AFN] Szybko mrugające kierunki
mam dopinany
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
KOZAK :shocked:
-
[B5 AFN] Szybko mrugające kierunki
tak w dwie strony tak się dzieje
-
[B5 AFN] Szybko mrugające kierunki
jak w temacie zmieniłem lampy przód i od tego czasu się zaczęło kierunki szybko mrugają ale za to na awaryjnych jest ok żarówki wszystkie świecą moje pytanko jak może być przyczyna od czego zacząć z góry dziękuje
-
[B5 AFN] Pisk i hałas przy włączonej klimie
no i tak długo było cicho na forum to tak zrobiłem okazało się że to napinacz ale dzięki za pomoc
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
to najlepiej żarówka w łapkę i do sklepu a jak z mocą żarówki ma znaczenie jak to jest
-
[B5 AFN] Pisk i hałas przy włączonej klimie
jak w temacie po włóczeniu kilimy jest pisk i hałas nie wiem co trzeba wymienić a po za tym klima dobrze działa tylko ten dźwięk ;( co wymienić jest tam jakiś napinacz po włączeniu ciężko pracuje pozdrawiam
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
kolego a gdzie zaopatrywałeś się w te ledy gdzie w koszalinie można kupić
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
a co sprawdzaliście koledzy :naughty:
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
tomek jak ogarniesz z kierownicom to daj znać mówię o obszyciu :naughty:
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Do następnego spotkania :a4fan:
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
daj foto :good:
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
z chęcią ale nie dziś bo właśnie jadę na mecz do poznania także ja odpadam dziś dobrego spotkania życzę :good:
-
Oryginalny termometr w liczniku
czyli jeśli jest czujnik koło zderzaka to jeszcze nie znaczy że w aucie jest zamontowany termometr zewnętrzny ;(
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
MOTUL 8100 x-Clean+ 5W30 - tylko nie kupuj na Allegro - ostatnio miałem okazje porównać podróbkę z allegro x-cessa z ori Motulem. Sam zapach juz odrzucał, kolor tez byl inny - nie wspomne o etykiecie... Oczywiscie zdjecie na aukcji bylo ori. kolego to daj fotkę ori etykiety
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
no chyba że tak :good:
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
ja właśnie zalałem MOTUL 8100 5w40 koledzy parę postów niżej pisali że lepsza praca ale ja tam takiej różnicy nie czuje a wcześniej był lany CASTROL 10w40
-
Piłka nożna
jak to obojętne kibicujesz albo jednym lub drugim :kox:
-
Piłka nożna
wy chyba żartujecie będzie powtórka z rozrywki tylko BARCA :good:
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
ja miałem lany olej castrol 10w 40 a teraz zalałem Motula 5w40 (będzie dobrze) :mysli: jak myślicie z waszym doświadczeniem
-
Oryginalny termometr w liczniku
panowie mam pytanko mam czujnik temperatury pod zderzakiem a na wyświetlaczu jest czarna d..a :wallbash: pytanko jest takie czy wystarczy wymienić czujnik i pokaże się temperatura czy coś z wyświetlaczem jest nie tak bo jak kupiłem te auto to już tak było ;( ;( i nie wiem co pierw ruszyć z góry dzięki :notworthy:
-
[B5 AFN] Jak temperatura silnika
wymieniony termostat i na blacie po 5km 90 także wszystko już ok
-
[B5 AFN] Nie działający prędkościomierz
ja ją dorwałem z góry i jest ona koło flaszy przegubu od strony kierowcy
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
tak muszę się spotkać z Pawłem ale na razie nie ma czasu :wallbash: ale temperaturka już jest także pomału do przodu brak czasu ale muszę to ogarnąć pozdro