Treść opublikowana przez marcin120383
-
[B5 AFN] Stuki przy skręcie w prawo
kurde to już sam nie wiem co to może być
-
[B5 AFN] Stuki przy skręcie w prawo
Będę wrzucał zawias to luknę ale jak dla mnie to przegub
-
[B5 AFN] Stuki przy skręcie w prawo
nie to automat
-
[B5 AFN] Stuki przy skręcie w prawo
dzięki za podpowiedz ale też nie zawsze stuka
-
[B5 AFN] Stuki przy skręcie w prawo
a jak to sprawdzić czy to przegub
-
[B5 AFN] Stuki przy skręcie w prawo
Jak w temacie przy skręcie w prawo słuchać stuki (delikatnie) w drugą stronę jest ok co to może być przegub :mysli: jeśli tak to jak to jest regeneracja jakaś czy wymiana części czy cały przegub aut dzięki z góry za pomoc pozdrawiam
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
pokarz jakieś foto
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
wolał bym w dzień chodzi mi o barwę tych żarówek
-
[B5 AFN] Czy można łączyć 1ba z 1be
to specjaliści muszą się wypowiedzieć
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
daj foto
-
Podawajcie swój czas zalogowania!
12 dni 4 godz. 45 min
-
[ALL B5] ZIELONE SPRĘŻYNY WEITEC CZY WARTO? JAKA TO GLEBA?
dokładnie o to samo chciałem spytać
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
dokładnie ja też chyba wywalę te osram colo hyper i wstawie breker plus chociaż widoczność będzie bo na tych wygląd :kox: ale nic nie widać ;(
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
kolego jeśli jesteś jeszcze zainteresowany tą szybą musisz poczekać do nowego roku bo brat przedłużył sobie urlop i wraca 3 stycznia do pracy wtedy coś więcej będę wiedział :cool1:
-
[B5 AFN] Czy można łączyć 1ba z 1be
tych zestawów jest trochę tak jak dla mnie laika to ciężki temat żeby coś z kompletować
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
dam znać po wolnym ale myślę że za 200 byś miał nówkę
-
[B5 AFN] Czy można łączyć 1ba z 1be
trza poszukać :kox:
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
daj foto jak możesz jaki kolor światła mają
-
[B5 AFN] Czy można łączyć 1ba z 1be
bo to chodliwy towar właśnie
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
jak coś to dopiero po Świętach bo ma urlop a to pilna sprawa czy możesz poczekać
-
[B5 AFN] Czy można łączyć 1ba z 1be
ale coś nikt nie ma na handel na forum 1be ;( ;(
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
daj znać jak tam żarówki
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
a ile chcesz przeznaczyć mój brat pracuje w szybiarni może bało by się coś zrobić
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
czyli muszę rezać w kabelkach i przekaźnikach wyższa szkoła jady chyba odpuszczę se na razie ;(
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
szybkie pytanko mam do kupienia całą konsole komplecik z wtyczkami chodzi o to czy oprócz przełożenia wtyczek na poliftowe to jeszcze muszę ingerować w elektrykę czy muszę przekładać jakieś kabelki czy po prostu podpinam nowe kostki i wszystko śmiga :notworthy: