Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin120383

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin120383

  1. :hi:to szybka piłka które miejsce 1,2,3 i czy dla motoru nie jest szkodliwe pozdro ---------- Post dopisany at 07:37 ---------- Poprzedni post napisany at 07:36 ----------
  2. :hi:przyklej na klej do szyb ja tak mam nic już tego nie ruszy
  3. te miejsca co zaznaczyłem to są gotowe zaślepki do kupienia na allegro tylko chodzi w którym miejscu i czy w jednym tylko
  4. a w którym miejscu masz zaślepione tylko w jednym ---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ---------- ---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 21:33 ---------- które miejsce jest najlepsze 1,2,3
  5. ale wystarczy zaślepić przy zaworku panowie może jakieś foto poglądowe dziękuje
  6. :hi:dołączam się do pytania adasio13
  7. :hi:i jak założone już te świeczki :naughty:
  8. :hi:a co daje zaślepienie ERG
  9. :hi:panowie zna ktoś speca od skrzyni automat potrzebuje zmienić olej w niej bylem na Topolowej Tomek powiedział 500zł :shock3: chyba trochę dużo jak na wymianę tylko oliwy
  10. :hi:a co to znaczy przepalasz gaz w podłogę :grin:
  11. a do zrobienia logów muszę się pod vaga wpiąć :decayed:
  12. Lej sobie ok 300 ml na pełny zbiornik. Robię tak już drugi rok i przejeździłem jakieś 40 - 50 tysięcy km. Kopcenie mam tylko i wyłącznie jak depnę do dechy na 2 i 3 biegu, ale spowodowane jest to wypluwaniem wszelkiego rodzaju żużli z układu wydechowego, które zbierają się przy musowej jeździe w stylu emeryta (korki, remonty, dziury na drodze, strachliwa marudząca kobita obok). Lej tyle mixolu ile CI poradziłem, nie żałuj buta (niech silnik ma obroty powyżej 2 tysięcy - minimum) i od czasu do czasu depnij mocniej na światłach itd. W końcu powinno się unormować. Sprawdź sobie, czy nie bierze CI oleju - może turbo puszcza albo uszczelniacze zaworowe mówią "papa". Prawdziwa przyczyna kopcenia mogła zbiec się z zalaniem clinera. Zrób komplet logów i wrzuć do oceny na forum. Specjaliści określą kondycję Twojego silnika. Wtedy będziesz miał jakiś punkt zaczepienia. Przyczyn kopcenia może być wiele. Reasumując: - mixol 300 ml na zbiornik paliwa - dynamiczna jazda - kontrola ubytków oleju - logi - troszkę cierpliwości Pozdrawiam
  13. :hi:czyli umiar to 100ml na każde 10 litrów paliwa będzie dobrze bo już się boję cokolwiek lać do tego baku :decayed: ---------- Post dopisany 11-06-2012 at 17:03 ---------- Poprzedni post napisany 31-05-2012 at 18:27 ---------- :hi:panowie a jak długo żeby ten mixol pomógł bo już prawie zbiornik paliwa wyjeżdziłem i tu nic dalej kopci :kwasny: to musi jakiś czas minąć chyba że jest coś co na 100% pomoże cliner f*ck nie lejcie tego
  14. dokładnie nigdy więcej :wallbash:
  15. no dzięki a powiedz ten mixoil to stosuje się przy każdym tankowaniu bo powiem ci że jest lepiej cliner f*ck :wallbash:
  16. spróbuje na pewno :decayed:
  17. ja żałuje bo przed tym ani dymka nie puścił :wallbash:
  18. AFN przepali wszystko:decayed: bez przesady bo i te motory są do czasu cierpliwe
  19. Dzięki kolego za pomoc ale właśnie muszę jeszcze zalać raz clinera i po wino być git jeszcze raz dzięki za pomoc ---------- Post dopisany at 11:37 ---------- Poprzedni post napisany at 11:34 ---------- no i doleje tego mixolu ale jak tak wszystko zacznę lać może być tego za dużo :facepalm:
  20. dzięki panowie ale wymiana motoru lub remont nie wchodzi w grę to nie jest kopcenie jak w starze ale moja sugestia jest taka że coraz mniej kopci chodzi o to czy wszystko wróci do normy miejmy nadzieje ale że mi się chciało lać takie coś :wallbash: f*ck
  21. jak w temacie panowie jest gdzieś foto story tego zabiegu bo coś nie mogę wyszukać z góry dziękuje
  22. :hi:jak w temacie mianowicie po zalaniu cliner diesel motul auto zaczęło kopcić ale to nie czarny dym tylko taki niebieskawy chodzi o to czy może ktoś miał taki sam problem czy to minie bo już po tym środku wyjeździłem jeden zbiornik i nie minęło dodam tylko że wcześniej przed zastosowaniem tego nie było
  23. cenna całkiem całkiem jak na gwint

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.