Treść opublikowana przez marcin120383
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
no właśnie jakaś cisza zapanowali na Koszalinie
-
[B5 AFN] Nie działający prędkościomierz
kolega miał racje pomogło wszystko ok dzięki
-
[B5 AFN] Nie działający prędkościomierz
ok dzięki
-
[B5 AFN] Nie działający prędkościomierz
a jak zrobić ten test wskaźników
-
[B5 AFN] Nie działający prędkościomierz
:embarrassed:czyli od strony kierowcy czy pasażera
-
[B5 AFN] Nie działający prędkościomierz
jak w temacie nie pokazuje licznik prędkości ani przejechanych kilometrów jaka może być przyczyna i gdzie szukać z góry dzięki od czego zacząć pozdrawiam
-
[B5 AFN] Automat -wyciek z chłodnicy oleju
cieknie przy chłodnicy przewody są ok
-
[B5 AFN] Automat -wyciek z chłodnicy oleju
jak w temacie mam wyciek z chłodnicy oleju dziś wymieniłem oringi (kupione w ASO ) i dalej cieknie może ktoś miał taki przypadek pytanie jest gdzie dalej szukać z góry dziękuje
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
- [ALL] Spoty w Koszalinie?
tylko czyścić- [ALL] Spoty w Koszalinie?
kolego jaki koszt czyszczenia turbo- [ALL B5] Wyświetlacz temperatury wariuje
up- [ALL B5] Wyświetlacz temperatury wariuje
to coś tam jest ale na wyświetlaczu czarna d..a to jak wymienię czujnik to będzie temperatura :naughty: ktoś miał coś takiego- [ALL] Spoty w Koszalinie?
dokładnie w tygodniu może być lipa chyba że późnym popołudniem :cool1:- [ALL B5] Wyświetlacz temperatury wariuje
a gdzie ten czujnik się znajduje bo ja mam miejsce na blacie na termometr i nie wiem czy był montowany czy nie- [ALL] Spoty w Koszalinie?
dokładnie :kox:- [ALL] Spoty w Koszalinie?
:hi:gdzie ten czekaj się mieści i jaki koszt :cool1:- [ALL B5] TDI olej PÓŁ syntetyk zmiana na PEŁNY syntetyk ???
dzięki- [ALL] Spoty w Koszalinie?
jaki koszt takiej operacji i gdzie w koszalinie to zrobić ( ulica i numer) pozdrawiam- [ALL] Spoty w Koszalinie?
jakie są plusy wywalenia kata- [ALL B5] TDI olej PÓŁ syntetyk zmiana na PEŁNY syntetyk ???
koledzy a do disla to jest jakaś różnica jeśli chodzi o olej chodzi o to np.AFN AFF itp.czy jest jakaś różnica w doborze oleju- [ALL B5] TDI olej PÓŁ syntetyk zmiana na PEŁNY syntetyk ???
kolego ja mam taki sam motor jak ty to jaki syntetyk zalać- [B5 AFN] Czujnik temperatury zewnętrznej wariuje
kolego a powiedz czy u mnie jest termometr bo nie wiem od czego jest ten dolny pasek a gdzie ten czujnik jest bo może tak być że on jest walnięty i nic nie pokazuje- [B5 AFN] Skrzynia automat
motor z góry jest słuchy :wallbash:- [B5 AFN] Skrzynia automat
a poziom można jakoś sprawdzić - [ALL] Spoty w Koszalinie?