Treść opublikowana przez roberto343
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
no super, a 58d i 58s To?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
MaxsteRR jak podłączyć podświetlenie w zegarach 2000 r. na stole, podłączyłem na stole podstawę ale podświetlenia nie wiem które to piny i w której kostce, a widziałem że taki masz założony. Nie wiem tez jak uruchomić synchro zegarka(mam zegar Jager i ma stylu podpięty moduł)
-
[B5 ADR] Rezanie FIS
Cześć, wiesz już jak podłączyć podświetlenie w tych zegarach na stole
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
No i masz rozwiązanie Sterowanie kontrolką jest odwrotne w stosunku do starych zegarów Dokładnie wiem że jest coś nie tak, ale co z tym zrobić
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Właśnie przeszukałem i dokładnie nic na mój temat, jest co prawda ale zegary o innym nr i chyba młodsze, moje zegary to 8D0820043H, starych nie pamiętam, ale były tak jak moje auto z 96 roku i WSZYSTKO działa tak jak powinno za wyjątkiem właśnie tek kontrolki poduszki, sterownik tez juz wymieniłem miałem 8a0959655C i ten sam wstawiłem nowy i w VAG jest tylko komunikat " 1025 Uszkodzenie kontrolki airbag przerwa lub zwarcie do masy" i po za tym jest OK. Może ktoś ma schemat do tego, albo jakiś pomysł
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Nie zamontowałeś przypadkiem zegarów innego producenta niż poprzednio miałeś? :gwizdanie: Własnie że nie są tej samej firmy VDO z tego samego rocznika i wszystko poza tym działa poprawnie, zmianiałem żarówki i klapa.[br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 23:12_________________________________________________Ciekawe, nikt z tym się nie spotkał??Może ktoś ma schemat podłączenia poduszek w tym aucie. Ludzie no nie chce mi się wierzyć że nikt na ten temat nic nie wie
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Widzę że nikt nie ma ochoty odpowiedzieć na moje pytanie
-
[B5 AFN] Jaka klimatyzacja do A4 B5 AFN ???
Witam Mam pytanie odnośnie klimatyzacji, a mianowicie kupiłem komplet na allegro, facet przysłał mi całość z wiązkami i nie ma z tym za dużo kombinacji ale, no właśnie odciął kilka przewodów i mam problem gdzie je wpiąć. Znalazłem schemat w necie ale znowu problem bo np. 4 przewody wchodzą w „INSTRUMENT CLUSTER” jest to panel sterowania- który to nie wiem, odcięte przewody to czarno-biały , biało-niebieski ,szaro-niebieski , zielono-niebieski, wiem że któryś musi iść do obrotomierza chyba do prędkościomierza , jeśli idą do zegarów to czy tam są te same kolory kabli, teraz całość chodzi normalnie tak jak w zimie wlącza się i utrzymuje temperaturę, a chce podłączyć całość wiec może ktoś mi pomoże
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Witam wszystkich! Może ktoś mi pomoże , a mianowicie już rok temu wymieniłem właśnie zegar na pełen fis w mojej A4 1,9 TDI z 1996 roku, i jest wszystko OK za wyjątkiem Airbag w którym miałem do wymiany pas kierowcy i żeby nic mi się nie paliło tymczasowo założyłem spaloną żarówkę. Postanowiłem wymienić ten pas i skasować błąd WAG. Założyłem sprawna żarówkę podłączyłem WAG i skasowałem błędy. Oczywiście błąd pasa kierowcy już się nie pojawił ale kontrolka świeci i w Wad jest taki komunikat „USZKODZENIE KONTROLKI AIRBAG PRZERWA LUB ZWARCIE DO MASY”błąd 1025, i tylko ten błąd występuje. Co z tym zrobić czy te zegary bez fis różnią się od tych z Fisem w podłączeniu kontrolki airbag? Może można to przerobić, nie posiadam schematu więc nie mogę sobie z tym poradzić i nie wiem czy w przypadku tego błędu poduszki zareagują normalnie w przypadku….Proszę o pomoc.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Jeszcze jedno pytanko czy ktoś z Was rozbierał przełącznik ten gdzie jest fis? Ja mam Avanta 96 r, i ten przycisk na środku..
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Właśnie szukalem i w końcu znalazłem, tylko że to była bezowa kostka i kabelek wchodził a nigdzie nie wychodził, ta kostka była pierwsza i w dodatku schowana prawie w środku, ale super bo chodzi wszystko, Jeszcze raz Dzięki i Pozdrawiam
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
CYTALEM, ROBILEM TAK JAk W OPISANE, nie mam żułtego kabelka w ECU druga kostka od nadkola [br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 23:31_________________________________________________
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Po podleczeniu klem pokazał 00 a po przejechaniu wskoczyło na 51,5 Właśnie odpiąłem wtyczkę od Kompa ta długą i pod pinem 18 nie było żadnego kabelka, a w drugiej wtyczce nie ma takiego koloru kabelków. Czy jest to możliwe że nie ma wyprowadzinego kabelka z komputera?Jeszcze raz mowie że pod pinem 18 w sterowniku nie ma żadnego kabelka wyprowadzonego.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Witam Wszystkich Zacząłem wstawiać zegar z pelnym Fisem do A4 1.9 TDI 96r silnik AFN Avant zegar wstawiany z mojego rocznika, no i robiłem wszystko jak na tym forum na początku ktoś objaśnił i mam problem z chwilowym spalaniem,a mianowicie musiałem wymontować cały sterownik silnika i poszukać wyjścia do pinu 1 w Fis, ktoś tu napisał że jest to pin 18 w ECU, znalazłem go i okazało się że ni ma wcale kabelka podpiętego w ten pin, podłączyłem kabelek, połączyłem go z pinem 1 w Fis i i nic! Tak jak było 51,5 spalania tak jest, pomierzyłem napiecie i jest mniej więcej 12 V, pomóżcie co z tym zrobić, dlaczego tak jest. Nie myślę ze do mojego modelu produkowano sterownik bez możliwości podłączenia wskaźnika spalani chwilowego. POMOCY
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Wszystkich, jestem z Gdańska i jeżdżę Audi A4 1,9 TDI Avant z 1996 r.