Witam.Może ktoś mi coś doradzi w sprawie drążka zmiany biegów.A mianowicie przy wybojach drążek lata na wszystkie boki a przy przyśpieszaniu lub hamowaniu widzę ruch drążka do tyłu bądź przodu.Myślałem że to poduchy pod skrzynią ale wymieniłem je i ciągle to samo.Jaka może być tego przyczyna????Może ktoś miał podobny problem??
Przychodzi lokaj do hrabiego i mówi:
- Hrabio, moze podam obiad ?
- Bez sensu...
- To moze hrabio pójdziemy na spacer ?
- Bez sensu...
- No to moze opowiem zagadke ?
- Dobra, niech bedzie...
- Hrabio, co to jest: "owlosione i wchodzi do dziury ?"
- Ch.uj
- A nie, bo mysz !
- Mysz ? W ci.pie ? Bez sensu ...