Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

klmn

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez klmn

  1. Czy problem wyrzucania oleju w dolot dotyczy również silników 2.0 TFSI ? Konsumuje mi silnik sporo oleju (litr na 1000). Okazuje się, że sporo jest jego w dolocie. Mechanik od razu mówi: turbo do wymiany bo puszcza olej. A ja się zastanawiam czy nie istnieje jakaś inna przyczyna poza turbo. Zawsze warto się zorientować bo wiadomo koszty spore, a wymienić to zawsze zdążę. Póki co nic mi nie dymi, moc jest taka jaka być powinna. Więc do wymiany się nie palę. Ale zużycie oleju spore i to mnie martwi.
  2. Dzięki Robert. Czy mam przez to rozumieć, że obydwie pozycje pasują, czy tylko ta pierwsza zaznaczona? Bo w sumie ta druga pozycja dziwny numer ma.
  3. Poszukuje numeru katalogowego turbiny do samochodu jak w temacie. VIN: WAUZZZ8EX6A162624 Z góry dzięki.
  4. Nie obrażam się absolutnie. Tylko nie bardzo widzę sens odpowiedzi, które wyrażają zaskoczenie tematem a nawet nie odniosą się do tego o co pytam. Może faktycznie należało napisać wprost tak, że podejrzewam jakąś nieszczelność. No ale sądzę, że raczej jest to w miarę jasne, skoro skarżę się na to, że szybko płynu ubywa a plam w garażu nie ma. Także Nosfer, temat może i faktycznie nazwany tak sobie, ale sytuacja opisana wg mnie dość klarownie. Cel w każdym razie osiągnąłem dowiedziałem się, że wielu użytkowników ma podobnie.
  5. Temat jak temat. W poprzednim samochodzie (innej marki) w zimie mi starczało na miesiąc czasem dwa. A szyby w tej chwili jakoś wyraźnie bardziej czystej nie mam. Dlatego tydzień, czy sądząc po niektórych odpowiedziach jeszcze krócej wydało mi się podejrzane i podejrzewałem jakąś usterkę (być może typową), którą należy zlikwidować. Stąd ten temat. Skoro jest dziwny lub z d*py wyjęty, to chyba nie warto tracić czasu i energii, żeby w nim pisać... A skoro jak widzę większość też tak ma to chyba nie ma problemu. Może pompki jakie mamy w audi są bardziej wydajne i dlatego więcej schodzi. Pozdr
  6. Od niedawna jestem zadowolonym właścicielem audi a4 b7. No i mam pytanie takie jak w temacie. Płyn do spryskiwaczy schodzi mi dramatycznie szybko (xenonów nie mam). Tydzień i muszę wlać kolejne 4 litry. Udało mi się osuszyć garaż, wstawić samochód, dolać płynu do końca i zweryfikować plamy pod samochodem następnego dnia. Wycieków nie było. Natomiast dziś znów musiałem dolewać. Też tak macie, że tydzień i dolewka?
  7. Cześć jestem Piotrek i od niedawna mam nowe (uzywane) audi. Witam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.