Treść opublikowana przez Scorpinho
-
Notlauf i ocena logow
czujnik cisnienia doladowania i termostat wymienione. Temperatura juz 90 stopni i zero trybu awaryjnego, wiec to jednak byla jego wina Idzie jak za najlepszych lat Dziekuje wszystkim za pomoc!
-
Notlauf i ocena logow
Dziekuje Panowie czyli teraz mam kupic i zamontowac to, tak? CZUJNIK CIŚNIENIA DOŁADOWANIA VW AUDI 0281002401 (2356885380) - motoAllegro
-
Notlauf i ocena logow
Grupy: 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011,011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM mam nadzieje ze sie oplaci, bo sporo km zrobilem zeby zrobic te logi :/
-
Notlauf i ocena logow
Dobra, pojade do domu i je zrobie. Jestem z Olesnicy (okolice Wroclawia). Mam kumpla ktory ma Audi, ale ta jego to A4 B5 Avant, wiec pewnie bedzie problem z podmiana.
-
Notlauf i ocena logow
011 bs i statyczne sa w pierwszym poscie, robione tydzien temu. mam powtorzyc? kurcze, mialem nadzieje ze logi dynamiczne wyjasnia sprawe :/
-
Notlauf i ocena logow
To co to jest wedlug Ciebie? Pomozcie mi prosze, bo troche szkoda wydawac kase na nic :/
-
Notlauf i ocena logow
Czujnik ciśnienia doładowania -G31- ? czyli to jest to CZUJNIK CIŚNIENIA DOŁADOWANIA VW AUDI 0281002401 (2356885380) - motoAllegro ?
-
Notlauf i ocena logow
N 75? Dziekuje bardzo za porade. Kupic nowke czy uzywka tez da rade? ---------- Post dopisany at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany at 18:23 ---------- Jeszcze jedno zapytam - numer katalogowy dla N75 w Audi A4 B6 1.9 130km AWX to 8E0 906 628 A czy 8E0 906 627 C ? :/
-
Notlauf i ocena logow
No dzisiaj bylo dosyc zwawe - przynajmniej z mojej perspektywy. Tyle ze moja perspektywa moze byc mocno nieobiektywna, bo nie mam w zwyczaju mocno przyciskac. W piatek, jak wracalem do domu, to mimo spokojnej zmiany biegow na niskich obrotach, od samego poczatku dalo sie wyczuc ze auto muli masakrycznie i nie dalo sie jechac szybciej niz 110 (mialem problem z wyprzedzeniem Fiata Uno :/). ---------- Post dopisany 10-06-2012 at 17:25 ---------- Poprzedni post napisany 03-06-2012 at 22:15 ---------- Witam Panow ponownie. Zrobilem dzisiaj logi dynamiczne. Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Co myslicie?
-
Notlauf i ocena logow
Spokojnie, jeszcze do tego wroce w ciagu dlugiego weekendu, tylko musze sie jakos uporac z laptopem w ktorym bateria pada po 3 minutach a kabla moze mi nie wystarczyc zeby poprawnie zrobic logi dynamiczne :/ Ogolnie to nie mam zamiaru nic ruszac dopoki mi tu z tym notlaufem nie pomozecie A tak swoja droga - jechalem dzisiaj po 16 do domu (30km) i szedl dosyc zwawo :/ moglem spokojnie wyciagnac 130-140km. Dopiero pod miastem znowu zaczal troche mulic.
-
Notlauf i ocena logow
Nie boj nic - logi byly robione dzisiaj To ze musze uzywac jakiegos starego szrotu z xp i wpisalem w dacie jakies bzdury, o niczym nie swiadczy Co do rozbierznosci na zegarze logowania - rzeczywiscie, chyba sie walnalem przy wrzucaniu loga, bo kilka ich dzisiaj i wczoraj robilem, wiec moglo mi sie pomylic :/ W kazdym razie bardzo dziekuje za porade
-
Notlauf i ocena logow
Ok, dzieki. Wezyk wyglada na ok, chociaz byl chyba niedocisniety. Postaram sie jeszcze zrobic te logi dynamiczne. Tak przy okazji, mam jeszcze jedno pytanie. Praktycznie nigdy temperatura silnika nie osiaga u mnie 90 stopni (zazwyczaj jest okolo 60, wedlug wskaznika). Zrobilem przed chwila logi na zimnym silniku i to mi wyszlo: Grupy: 007 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Walniety czujnik G2? Edyta dodaje, ze zle podlinkowalem. juz poprawione. Przy okazji dodaje wartosci na cieplym silniku: Grupy: 007 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
Notlauf i ocena logow
Witam wszystkich serdecznie. Od okolo tygodnia Audi lapie mi tryb awaryjny przy okolo 100km/h i ogolnie strasznie muli. Podlaczylem vaga i silnik wyrzucil blad: 1 Fault Found: 17965 - Charge Pressure Control: Positive Deviation P1557 - 35-10 - - - Intermittent Zrobilem logi statyczne i bs 003 i 011: Grupy: 003,003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011,011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Mam nadzieje ze nic nie schrzanilem, bo prawde powiedziawszy robilem to po raz pierwszy. Niestety narazie nie jestem w stanie zrobic logow dynamicznych, ze wzgledu na sprzet. Czy da sie cos z tych logow ciekawego wyczytac? I co jeszcze ewentualnie sprawdzic statycznie i bs? Moza uda mi sie zrobic logi dynamiczne podczas dlugiego weekendu. Czytalem ze problemem moze byc zaworek N 75 i mozna go podmienic z N 18 aby go sprawdzic, ale dostep do tego ustrojstwa w moim silniku jest po prostu straszny :/ Ostatnio sporo jezdze glownie po miescie i czytalem ze problemem moga tez byc zapieczone kierownice. Co Panowie o tym sadzicie i co mi radzicie? Pozdrawiam
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Chcialbym zamowic Motul Specific 505.01 5W40 syntetyk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich serdecznie. W tym miesiacu mam zamiar nabyc moje pierwsze Audi