Treść opublikowana przez terrorbps
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
poczekam az zrobia droge nowa i glebie na maxa
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
tak to te, No asfalt bardzo blisko jeszcze na naszych drogach, sam wiesz jakie mamy wertepy , jest jedno miejsce gdy jadę do domu z miasta gdzie muszę jechać po trawniku bo jest taka mulda i tam zap....ole ,a jak do młodej wjeżdżam to nawet teraz gdy podnioslem to przychacze,
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
sticker z klapy odpadnie bo była tam robiona zaprawka i musiałem przykamuflować , pierwsza fota zaraz po ściągnięciu 18ek to trochę wysoko, druga już skrecona ale przód podniosłem do góry bo nie mogłem nigdzie wjechać, 4,5cm od ziemi do wahacza,
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
no to wpadly 17" Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
-
[B5 ADR] Spot Opole I okolice
pany,moze ktos ma wolny czas i by podjechal?
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
to 17?
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
no masz racje,a rozmyslam nad rh zw3 ale 17" ,myslisz ze beda zbyt male? 18 sa drogie a 17 bym wychaczyl w miare przyzwoitych PLNach, ---------- Post dopisany at 19:58 ---------- Poprzedni post napisany at 19:35 ---------- mi osobiscie juz dawno w oko wpadly BBS LM 18" ze zlotym rotorem ale widzialem ostatnio na allegro i cena 10tys, nie wiem jak sie miewa jakosc DARE LM ale cena nawet przyzwoita i 9,5 cala by bylo:naughty: ---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 19:58 ---------- pany te felunie sa za 1600zl, 17 cali i wszystkie ta sama szerokosc, gosciu nie wie dokladnie jaka,215/40 i jest storzek to ile moga miec?9J?
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
4000pln i Ci je przywiozę, bo czasem bywam w Niemodlinie:decayed: no wlasnie tylko gdzie tu 4k naruchac? ---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 06:08 ---------- wyczailem 19 RS6 za 2300zl,oplaca sie? z oponami ??? tak,niby na jeszcze jeden sezon,fele sciagniete ze sprowadzonego furacza,
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
4000pln i Ci je przywiozę, bo czasem bywam w Niemodlinie:decayed: no wlasnie tylko gdzie tu 4k naruchac? ---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 06:08 ---------- wyczailem 19 RS6 za 2300zl,oplaca sie?
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
Ty masz wlasnie ladne monoblocki:naughty: ---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 21:54 ---------- 19 za duze mowisz? a czemu mam str1 uaktualnic, ---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ---------- RH jak najbardziej w 18 calach ale ciezko je zdobyc a jak juz sa to cena kosmiczna:shock3:
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
no to spoko,mysle ze jakos to ogarne, ---------- Post dopisany 11-08-2013 at 17:26 ---------- Poprzedni post napisany 13-07-2013 at 13:04 ---------- AMS 2013 Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us ---------- Post dopisany at 17:35 ---------- Poprzedni post napisany at 17:26 ---------- teraz mam dylemat jakie felgi kupic, moze ktos cos doradzi? rozmyslam nad RS6 19" i tez na bialo albo z A8 monoblock? Keskin KT4,czy moze rh zw,tylko ze chyba 17"bo 18 trafic to albo brak albo cena kosmos,
-
[B5 ADR] Spot Opole I okolice
to tylko wrażenie ,znam osobiście i naprawdę spoko chłopaki , tak czy inaczej dzięki za przybycie i jeśli jeszcze coś się będzie działo to dam znać ,
-
[B5 ADR] Spot Opole I okolice
i jak?byl ktos? ---------- Post dopisany 15-07-2013 at 06:17 ---------- Poprzedni post napisany 14-07-2013 at 19:57 ---------- widzialem foto,rewelacji nie bylo ale dzieki dla Was ze wpadliscie
-
[B5 ADR] Spot Opole I okolice
może ktoś cyknie jakieś foty to proszę zapodac na FB vag4fans.pl
-
[B5 ADR] Spot Opole I okolice
no co do pogody to nie mam pojecia bo jestem w NL ale pare vag-ow ma byc,
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
ok,jak cos kupie i bede mial problemy to sie zglosze a przednie normalnie p&p?
-
[B5 ADR] Spot Opole I okolice
panowie,jest organizowany spocik w Opolu na parkingu Leroy Merlin kolo toru kartingowego w Niedziele 14.07.2013 godz,16.00 jesli ktos chetny to zapraszam,
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
to jest fakt ---------- Post dopisany 30-06-2013 at 10:21 ---------- Poprzedni post napisany 19-03-2013 at 13:16 ---------- pany,chce zapodac fotele skorzane tylko teraz jaki kolor? zastanawiam sie nad kremowym bo czarny jakos do mnie nie przemawia, i jeszcze czy fotele z polifta beda pasowaly do przedlifta? cos czytalem ze jest problem z jakims mocowaniem,jak to jest?
-
Dare LM
ja tez mysle nad dare lm, cena fajna i felga ladna,a po poligonach nie jezdze, ma ktos moze te felgi?
-
[B5 AFN] Głośne cykanie
no ale to chyba glosniejszy by bym,panowie a uszkodzony lub brudny zawor n109 nie przyczynia sie do glosniejszej pracy silnika,
-
[B5 AFN] 18' Recaro Fimc - S4
:decayed:cacy
-
[B5 AFN] Głośne cykanie
wyczytalem ze w AFNie ma byc dawka 3.6 prawda to?
-
[B5 AFN] Głośne cykanie
po swietach sprawdze kat wtrysku,a dawka jaka powinna byc? mozliwe ze pompiarz cos zbabral,
-
[B5 AFN] Głośne cykanie
mi silnik wlasnie chodzi tak samo,pompe uszczelnial niby fachura od pomp i byly wymieniane wszystkie uszczelki bo ciekla,
-
[B5 AFN] Głośne cykanie
panowie a ja znalazłem taki oto filmik w necie i mam właśnie identyczne metaliczne cykanie u siebie,chyba po uszczelnieniu pompy sie to zrobiło ale nie jestem pewien,co to moze być? ---------- Post dopisany 30-03-2013 at 08:19 ---------- Poprzedni post napisany 29-03-2013 at 13:39 ---------- ktos wie co tak cyka? moze byl juz gdzies taki temat na forum?moze ktos ten filmik juz wrzucal i jest temat poruszony,