Treść opublikowana przez terrorbps
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
no dobrze wygląda,podoba mi się, a co z tą rozpórką,wykminiłeś coś
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
halo soczewkowe,widzialem na forum jak ktos rezal,w kratki zderzaka,[br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 16:04_________________________________________________pare nowych fotek;
-
[ALL B5] Propozycja na odmłodzenie mojej audi ,czekam na dobre propozycje
klosze osobiście mi czarne nie leżą,jeśli tobie się podobają to ja bym wolał z polifta,kiere też zmień,lakier dobrze wypoleruj, będzie malina
-
[ALL B6] Barwa żarnika HID, jaka wybrać??
Kowi87 może i masz racje,4300 mają najbardziej przyjazne światło dla oka ja jeżdziłem poprzednim autem na 8000K to była tragedia,a niebieskie jak nie powiem co,....aż oczy bolały, 6000 mi jak narazie nie przeszkadzają,bądź co bądź pojeździłbym na 4,3 i zobaczył efekt
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
paput jakoś wole nowy,i nie jestem przekonany do tej firmy,acz kolwiek nie jest powiedziane że jest zly ale wole nowy [br]Dopisany: 24 Sierpień 2011, 15:07_________________________________________________zamówiłem już MTSa od MAPETa,teraz czekam i jak przyjdzie to zakładam
-
[ALL B5] Propozycja na odmłodzenie mojej audi ,czekam na dobre propozycje
dywaniki do kosza,lampy zespolone(troche błotnika wytniesz ale autko odmłodnieje o pare latek),może jakiś xenon?, gril od polifta ,w sumie ja mam ten sam tylko pomalowany na czarno,lepsza fela,alu ramki na zegary,zobacz moje a4 ,też była seria,teraz jeszcze gwint dojdzie,ogólnie autko ładne,coś z niego możesz wykrzesać,powodzenia w modach i podgląduj inne a4
-
[ALL B6] Barwa żarnika HID, jaka wybrać??
ja mam 6000K i nie są wcale takie złe, wsadzaj 5000,albo 6000 K
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
pisałem do MAPETA ale coś nie odpisuje konkretnie,na allegro znalazłem tylko ten; http://moto.allegro.pl/zawieszenie-gwintowane-audi-a4-b5-sedan-avant-ts-i1753624051.html a chodzi mi o MTSa i teraz pytanie czy to jest MTS i czy on podejdzie do mojego avanta,bo u MAPETA znalazłem MTSa ale niby do 2,5tdi?czy to jest jakaś różnica? chodzi mi o szybkie zamówienie gwinta bo chciałem do soboty zamontować bo vagcamp jest i chciałem już być tam na gwincie myśle też nad TA-Technix,sam już nie wiem co zamówić
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
no jakies slabe to przyciaganie jest [br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 21:36_________________________________________________prosze o porade jaki gwint wybrać i czy podejdzie on do mojego avancika piszecie i piszecie mi o tym gwincie więc nadejszla wiekopomna chwila ten:http://moto.allegro.pl/zawieszenie-gwintowane-audi-a4-b5-fk-ak-street-i1770984979.html czy ten:http://moto.allegro.pl/zawieszenie-gwintowane-audi-a4-b5-sedan-avant-ts-i1753624051.html
-
[B5 AJM] Sprzedam Moją Niunie :(
ladna ladna, bezawaryjnosci
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
no dokładnie, ale puki co to na zwykłym zawiasie się jeździ
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
ramki polerka końcówki,ale jeszcze taka nie dopracowana :gwizdanie: dziewicza wlepka, miałem dodać zdjęcia na xenonach ale jedna przetwornica coś przestała działać , [br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 14:50_________________________________________________no właśnie się nastawiam na kupno tego gwintu ale coś mi to mozolnie idzie, jak byłem na zlocie to tak troche głupio bo każde autko na zawiasie(były wyjątki bez),a ja tak wysoko stałem
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
grzesiek26sg burdel ogarnięty oczywiście [br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 15:30_________________________________________________Hardjack nastawiłem się na przybycie ale jak będzie to nie wiadomo ale raczej przygonie tam jutro, [br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 15:32_________________________________________________byłem na vagovwisku,było elegancko ale mało audiczek [br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 11:30_________________________________________________dodam pare fotek z VAGoVWiska
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
no tak,jest tani ale za bardzo nie mam sianka żeby wywalić na zawias bo musze jeszcze zrobić rozrząd i klime,ale chce założyć gwint bo i tak już z tyłu amorki siadają więc trza by było wymienić paput mówisz że tani ale nie koniecznie zły :mysli
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
a to co innego [br]Dopisany: 15 Lipiec 2011, 13:08_________________________________________________chcę zakupić gwint,i teraz mam pytanie ; czy ten byłby dobry; http://moto.allegro.pl/zawieszenie-gwintowane-audi-a4-b5-kombi-95-99-i1701816637.html i co do tego,jakaś rozpórka
-
[B5 ADR] Zielony Avant na glebie ;p gwint 17" s-line skora duzo forek na kazdej str
ładne autko,
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
michal_s87 ,mówisz ,że znasz Niemodlin,daj znać kiedy będziesz gdzieś w okolicy to bym obczaił Twoją niuńkę, a kable już pochowane,zdjęcie było robione w dzień podłączania grajka (w tamtym roku) i dla tego tak wszystko na wierchu [br]Dopisany: 14 Lipiec 2011, 08:53_________________________________________________grzesiek26sg,no z progami zwalniającymi to u mnie nie ma problemu ale wyrw pełno na drogach,na gwincie będzie ciężko, może polecicie mi jakiś dobry gwint,albo jakieś linki na allegro,i co do tego,jakaś rozpórka czy cuś
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
karin24 Niemodlin,12km od Lewina,może jakiś spocik
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
no no,gwincik ładny,to nie koza fajna
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
a no racja,giwint mam w planach,bo i tak musze robić zawieche z tyłu,raczej jest to pewne bo stoji bardzo wysoko a drogi mamy nie ciekawe,to fakt,dzięki za komenty
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
a dzięki,dzięki lampeczki są super,w końcu od kolegi z forum autko naprawde odmłodniało o 5 lat,i lepiej się w nocy jeżdzi, pozdro[br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 18:06_________________________________________________paput,kozy
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
Witam,pomyślałem sobie ,że czas pokazać swoją Autko jest sprowadzone z Niemiec,aktualny przebieg to 245000 km, kupiłem ją od ojca przypadkowo,a mianowicie chciałem kupić Audi 80 Coupe ,a akurat ojciec sprzedawał swoją A4 (zmianił na polifta) to pomyślałem że co w rodzinie to nie zginie autko zostało ściągnięte przez ojca z Niemiec z przebiegiem 170000,mam nadzieję że przebieg był prawdziwy, wyposażenie podstawowe; 2x airbag ABS climatronic szyberdach wspomaganko 2x el. szyby (opcja comfort) komputer FIS kiera z S-ki kubełki zmiany; lampy poliftowe (zrobione) rafffki 18 (zrobione) może w jakiś kolor gwint (jest) soczewki w zderzak (jeszcze nie mam) ciemny grill /grill RS(pomalowany orginalny,znaczek został) BRA na mache (jest taka opcja) ciemne szybki (raczej już nie) daszek na tylną klape (czas pokaże ) xenony 6000K (są) EGR zaślepiony virus (narazie nie ma) fotele z polifta,może skóra (zbieram sianko) stickerbomb bagaj wind fairing kilka fotek; seria graj :gwizdanie: nowe rafffki mały seszionnnn rezanko lampionów; efekt; efekt motyla to by było na tyle,komentarze mile widziane,pozdrawiam
-
[ALL] Piszczące Hamulce Pomocy :|
fly07 mówisz że to pomoże,jutro tak zrobie
-
[ALL] Piszczące Hamulce Pomocy :|
mi też piszczą hamulce,mam nowe tarcze i klocki ale chyba trzeba je zmienić bo wstyd tak jeżdzić
-
[ALL B5] Światła mijania-problem
u mnie też był spalony bezpiecznik,już jest zrobiony,każdy pisze żeby zacząć od bezpieczników ale nikt nie pomyśli że ktoś może nie wie który bezpiecznik sprawdzić i chciałby się właśnie dowiedzieć konkretnie za co się brać a nie czytać odpowiedzi nie na miejscu,po to jest forum żeby pytać,kto pyta nie błądzi dzięki za odp,pozdro