Treść opublikowana przez asis
-
Spoty Puławskie
jak chce kupić to nie ma się co zastanawiać tylko jest problem ze znalezieniem jest szrot pod radomiem, w gozdzie sie skręca w lewo i trzeba kawałek odjechać ale ciężko tam trafić a numeru nie mogę znależć a miał tam pare b5 szkoda że nie możesz znaleźć nr, a byłeś tam, i byś trafił?
-
Spoty Puławskie
jak chce kupić to nie ma się co zastanawiać tylko jest problem ze znalezieniem[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 22:38_________________________________________________spoko przyjadę tylko tak bliżej 17, no chyba że nie będzie mi się chciało w szkole siedzieć to na 16.
-
Spoty Puławskie
Paput to i kolega tez się oferował ale ja nie chce aby to znać bardzo było, zresztą kolega mi to zrobił i chce odkupić
- Spoty Puławskie
- Spoty Puławskie
-
Spoty Puławskie
spoko. to ja poproszę ten numer
-
Spoty Puławskie
hmm to może dałbyś namiary na niego? a skąd on jest?
-
Spoty Puławskie
chyba tak, bo umie takie rzeczy i jest mechanikiem
-
Spoty Puławskie
no kolega pow ze to zrobi ale to będzie znać bo małych kawałków brakuje
-
Spoty Puławskie
nie to że strasznie tylko to paskudnie wygląda i się rzuca strasznie w oczy
-
Spoty Puławskie
Szukaliśmy i na szrotach i na allegro, ale poliftowe to są, wiecie kolega pow ze odkupi no to przecież nie będę się wtrącać za bardzo, ale pow ze nie chce aby go spawać[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 21:36_________________________________________________a wygląda to tak http://img64.imageshack.us/i/p1050923f.jpg/
-
Spoty Puławskie
prawa strona tylko,dokładka jest połamana i brakuje małych elementów w zderzaku, kolega pow mi że to zrobi ale to będzie znać. w niedziele jeszcze do Słomczyna się pojedzie bo w lbn nie było
-
Spoty Puławskie
Hmm... widzę że ekipa się rozkrusza. no zderzaka mi jeszcze nie odkupiono bo nigdzie nie ma, było w planach nawet klejenie ale to będzie znać. i tak właśnie myślę czy przyjechać z pokiereszowanym zderzakiem bo to paskudnie wygląda
-
Spoty Puławskie
Ja postaram się być
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Wszystkich! Jestem Asia z okolic Kazimierza Dolnego. Mam AUDI A4. Pozdrawiam!!!