Treść opublikowana przez boberek
-
Który system dwudrożny najlepszy :
Helix kupa straszna plaski dzwiek bez dobrego szybkiego basu źle zestrojone zwrotnice które nie nadaja sie do tych tweeterów co sa w zestawie Ground zero nigdy nie słysząłem ale nie wyglada na fajny A co do JBL hmm kiedys to była dobra firma teraz to juz bardziej market i ja jako mały znawca wybrałbym to ale rozumiem ze nie chce kupic nic innego ale niech sie zastanowi http://www.allegro.pl/item306563890_hertz_esk_165_nowe_komplety_audiofilskie_brzmienie.html cenowo podobny a chyba njlepszy pozdro
-
Wybór telefonu - Nokia E51 czy E65?
a ja miałem E50 i wybrałem E65 bo nigdy nie miałem rozkłądanego telefonu ;P a co do funkcji to sa identyczne reszta to kwestia wyglądu
-
[B6 AWX] Dragania silnika
no to kurde trzeba bedzie spróbowac jak sie zrobi ciepło duzo roboty nie jest a jak moze pomóc to czemu nie
- Mustang Bullitt
-
Mustang Bullitt
zarejestuj w poznaniu PO BABCI
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
ja tez chce adam emali poszedł na PW
-
Mustang Bullitt
ehh nie moge sie doczekac kiedy to cos zobacze http://www.madness-us-cars.com/actualite-vehicules-americains/film-mustang-bullitt-2008.htm
-
[B6] Relingi - prośba o pomoc
powiem tak widzałem ostatnio A4 be relingów i wygląda naprawde fajnie ale jakos tak goło dziwne ja tam nigdy nie mam problemów z zamawianiem ide mówie nie zawsze mam numer ale wiem czego chce
-
[B6 AWX] Dragania silnika
ja z tym telepanie mam to samo ale juz sie przyzwycziłem czytam co powymienialiście i stwierdziłem ze nie bede tego wymieniał jak nie pomoże moze rzeczywiscie korekcja by pomogła ale co dziwne nie w kazdym telepie
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
dzis pojechałem zakupiłem te kabelki zobaczymy co z tego bedzie
-
[B6 BDG] Nie działa kontrolka niezapiętych pasów
nie podnoszaną czesci tapicerki w bagazniku ;P ja mam pod tylną kanapą ;P
-
[B6 BDG] Nie działa kontrolka niezapiętych pasów
tak dokłądnie tam to powinno być
-
[B6 BDG] Nie działa kontrolka niezapiętych pasów
no racja ale drugie na rosstech jest to co trzeba
-
[B6 BDG] Nie działa kontrolka niezapiętych pasów
00??xx1: Options +00 = 1. K-Number (Europe/USA/Rest of World) +01 = Smaller Fuel Tank Volume (All-Wheel-Drive) +02 = Seatbelt Warning (NAR old - up to 45/2004) +04 = 3. K-Number (Rental Cars) +08 = 2. K-Number (Australia) 00xx?x1: Country 0 = Germany (D) 1 = Rest of World (RoW) 2 = USA (US) 3 = Canada (CAN) 4 = Great Britain (GB) 5 = Japan (JP) 6 = Saudi Arabia 7 = Australia (AUS) 00xxx?1: Seatbelt Warning 0 = No Seatbelt Warning (or NAR old) 3 = Seatbelt Warning USA and Canada (NAR new)
-
[B6 BDG] Nie działa kontrolka niezapiętych pasów
czyli w B6 z 2003 nie ma tej kontrolki ?? znaczy nie ma instalacji zeby działała ?? a mozecie to bardziej opisac albo pokazac w ross techu jak to wyglada chodzi o kodowanie i funkcje czasowe
-
[B6 BDG] Nie działa kontrolka niezapiętych pasów
a wiesz gdziet a opcja jest ??
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
znalazłem cos takiego czyli wychodzi na to ze jezeli wyprowadzone sa kable do wyswietlacza to znaczy przez can to wydaje sie ze po ząłozeniu nowych kabli oraz poprawne zakodowanie powinno zadziałać [br]Dopisany: 04 Luty 2008, 10:52 _________________________________________________Przemo ja mam inny moduł w kierownicy niz wy i nie wiem jaki mam kupic kabelek wedle tego wszystkiego co udało mi sie zobaczyc ze zdjęć na allegro to ja mam kupic 3 pinowy kabelek który jest zintegrowany z kabelkiem poduszki a na twoim zdjeciu ewidentnie widac ze kostka jest wiecej niz na 3 piny aha i czy przyciski sie podswietlały ?? bo jak tak to moze juz wiem czego potrzebuje [br]Dopisany: 04 Luty 2008, 10:56 _________________________________________________
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
ten co nie lubi druciarstwa wogule jak tak można jak ja wywierciłem dwa otwory na diody to druciarstwo ale widze ze wszytsko sie zmienia ja czekam na montaz multi chłopaki ograniajcie temat aha Pre_pl mozesz zobaczyc u siebie w radiu do ilu kostek mini ISO wchodza kable bo oje pytanie jets takie czy nie trzeba nic ciagnac do radia bo jedna kostka jest do zmieniarki druga do RDSu na fisie a trzecie i czy ty w tej trzeciej mas zjakies kable ??
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
o nie nie nie nie jest to takie proste jak sie wydaje ale jak ogarne to dam znać
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
tez miałem z tym problem ale jakos poszło nie pamietam ale tez miałem z tym problem tez sie nei zmieniało ale wkoncy zaczeło działać a robisz to na odpalonym aucie ??
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
no manetka sobie podnienie spokojnie ja potrzebuje modułu tak naprawde manetke tempomatu mam juz w domu ale ją sie sprzeda nie martwie sie o to zawsze sie troche zwróci [br]Dopisany: 16 Styczeń 2008, 19:40 _________________________________________________no wtempomacik działa ale to juz pisałem wkoncu udało mi sie wymienic czujnik temperatury płynu chłodniczego (znaczy znalazłem na to czas) wkoncu pokazuje tak jak powinno aha i nowy zakup wycieraczki Areo razem z ramionami Poziek twój sposóbb zdejmowania sie przydał nastepny target Multifunkcja [br]Dopisany: 28 Styczeń 2008, 08:59 _________________________________________________no to kolejne graty do mein Audi RS4 repliken felgen 17 calen i multifunction ;P
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
dobra ja czekam na te kabelki do poduszki chce zobaczyc jak one wygladaja bo ja poduche juz mam tylko musze dwa kable zamówic ale musze je na fotach zobaczyc
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
i jak z ta kierownicą ja juz swoja mam i czekam od was na informacje ;P
-
[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami
ja mam samo OOOO 1.9 TDI i A4 odkleiłem tego samego dnia którego kupiłem audi
-
[B6 AVF] Szybkie pytanie czy sprezyny od sedana 3.0 beda pasowały do TDI Avant ??
jwt czy springi z sedana pasuja do avanta bo znalazłem takie od 3.0 L z 2003