Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boberek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boberek

  1. Helix kupa straszna plaski dzwiek bez dobrego szybkiego basu źle zestrojone zwrotnice które nie nadaja sie do tych tweeterów co sa w zestawie Ground zero nigdy nie słysząłem ale nie wyglada na fajny A co do JBL hmm kiedys to była dobra firma teraz to juz bardziej market i ja jako mały znawca wybrałbym to ale rozumiem ze nie chce kupic nic innego ale niech sie zastanowi http://www.allegro.pl/item306563890_hertz_esk_165_nowe_komplety_audiofilskie_brzmienie.html cenowo podobny a chyba njlepszy pozdro
  2. a ja miałem E50 i wybrałem E65 bo nigdy nie miałem rozkłądanego telefonu ;P a co do funkcji to sa identyczne reszta to kwestia wyglądu
  3. boberek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    no to kurde trzeba bedzie spróbowac jak sie zrobi ciepło duzo roboty nie jest a jak moze pomóc to czemu nie
  4. boberek odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    K0 PEREK
  5. boberek odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    zarejestuj w poznaniu PO BABCI
  6. ja tez chce adam emali poszedł na PW
  7. boberek odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    ehh nie moge sie doczekac kiedy to cos zobacze http://www.madness-us-cars.com/actualite-vehicules-americains/film-mustang-bullitt-2008.htm
  8. powiem tak widzałem ostatnio A4 be relingów i wygląda naprawde fajnie ale jakos tak goło dziwne ja tam nigdy nie mam problemów z zamawianiem ide mówie nie zawsze mam numer ale wiem czego chce
  9. boberek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    ja z tym telepanie mam to samo ale juz sie przyzwycziłem czytam co powymienialiście i stwierdziłem ze nie bede tego wymieniał jak nie pomoże moze rzeczywiscie korekcja by pomogła ale co dziwne nie w kazdym telepie
  10. dzis pojechałem zakupiłem te kabelki zobaczymy co z tego bedzie
  11. nie podnoszaną czesci tapicerki w bagazniku ;P ja mam pod tylną kanapą ;P
  12. tak dokłądnie tam to powinno być
  13. no racja ale drugie na rosstech jest to co trzeba
  14. 00??xx1: Options +00 = 1. K-Number (Europe/USA/Rest of World) +01 = Smaller Fuel Tank Volume (All-Wheel-Drive) +02 = Seatbelt Warning (NAR old - up to 45/2004) +04 = 3. K-Number (Rental Cars) +08 = 2. K-Number (Australia) 00xx?x1: Country 0 = Germany (D) 1 = Rest of World (RoW) 2 = USA (US) 3 = Canada (CAN) 4 = Great Britain (GB) 5 = Japan (JP) 6 = Saudi Arabia 7 = Australia (AUS) 00xxx?1: Seatbelt Warning 0 = No Seatbelt Warning (or NAR old) 3 = Seatbelt Warning USA and Canada (NAR new)
  15. czyli w B6 z 2003 nie ma tej kontrolki ?? znaczy nie ma instalacji zeby działała ?? a mozecie to bardziej opisac albo pokazac w ross techu jak to wyglada chodzi o kodowanie i funkcje czasowe
  16. a wiesz gdziet a opcja jest ??
  17. znalazłem cos takiego czyli wychodzi na to ze jezeli wyprowadzone sa kable do wyswietlacza to znaczy przez can to wydaje sie ze po ząłozeniu nowych kabli oraz poprawne zakodowanie powinno zadziałać [br]Dopisany: 04 Luty 2008, 10:52 _________________________________________________Przemo ja mam inny moduł w kierownicy niz wy i nie wiem jaki mam kupic kabelek wedle tego wszystkiego co udało mi sie zobaczyc ze zdjęć na allegro to ja mam kupic 3 pinowy kabelek który jest zintegrowany z kabelkiem poduszki a na twoim zdjeciu ewidentnie widac ze kostka jest wiecej niz na 3 piny aha i czy przyciski sie podswietlały ?? bo jak tak to moze juz wiem czego potrzebuje [br]Dopisany: 04 Luty 2008, 10:56 _________________________________________________
  18. ten co nie lubi druciarstwa wogule jak tak można jak ja wywierciłem dwa otwory na diody to druciarstwo ale widze ze wszytsko sie zmienia ja czekam na montaz multi chłopaki ograniajcie temat aha Pre_pl mozesz zobaczyc u siebie w radiu do ilu kostek mini ISO wchodza kable bo oje pytanie jets takie czy nie trzeba nic ciagnac do radia bo jedna kostka jest do zmieniarki druga do RDSu na fisie a trzecie i czy ty w tej trzeciej mas zjakies kable ??
  19. o nie nie nie nie jest to takie proste jak sie wydaje ale jak ogarne to dam znać
  20. tez miałem z tym problem ale jakos poszło nie pamietam ale tez miałem z tym problem tez sie nei zmieniało ale wkoncy zaczeło działać a robisz to na odpalonym aucie ??
  21. no manetka sobie podnienie spokojnie ja potrzebuje modułu tak naprawde manetke tempomatu mam juz w domu ale ją sie sprzeda nie martwie sie o to zawsze sie troche zwróci [br]Dopisany: 16 Styczeń 2008, 19:40 _________________________________________________no wtempomacik działa ale to juz pisałem wkoncu udało mi sie wymienic czujnik temperatury płynu chłodniczego (znaczy znalazłem na to czas) wkoncu pokazuje tak jak powinno aha i nowy zakup wycieraczki Areo razem z ramionami Poziek twój sposóbb zdejmowania sie przydał nastepny target Multifunkcja [br]Dopisany: 28 Styczeń 2008, 08:59 _________________________________________________no to kolejne graty do mein Audi RS4 repliken felgen 17 calen i multifunction ;P
  22. dobra ja czekam na te kabelki do poduszki chce zobaczyc jak one wygladaja bo ja poduche juz mam tylko musze dwa kable zamówic ale musze je na fotach zobaczyc
  23. i jak z ta kierownicą ja juz swoja mam i czekam od was na informacje ;P
  24. ja mam samo OOOO 1.9 TDI i A4 odkleiłem tego samego dnia którego kupiłem audi
  25. jwt czy springi z sedana pasuja do avanta bo znalazłem takie od 3.0 L z 2003

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.