Treść opublikowana przez boberek
-
Mój VW GOLF MK 1 Carbio
nie mam takich aktualnych zdjec srodka a auto juz zimuje w garażu
-
Mój VW GOLF MK 1 Carbio
No to moja mała zabawka włożyłem w nią kupe kasy i pracy wszstko jest prawie nowe Dach Lakier Środek Koła Zawieszenie Silnik a tu moje auto w GT http://img170.imageshack.us/img170/7076/mk1cabrio1tf3.jpg duze skany http://img170.imageshack.us/img170/3830/mk1cabrio2ke7.jpg
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja tez postaram sie wpaść
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
gleby nie bedzie na 100% mam juz dosc zawieszeń miałem gwint w Clio miałem gwint w golfie i teraz nie bedzie żadnego zawieszenia chce mieć wkoncu miekko felgi będa ale chyba 18 ale to sie jeszcze zastanowie ale 17 bedzie na bank od Sline Xenony będą jutro i radio bedzie w najbliższym czasie oczywiscie na CD
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
no stronka spoko naprawde duzo przydatnych informacji ;P
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a kto bedzie diagnozował nam auta
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
w samochodzie sa pod tylną kanapą http://vag.magic.ro/vw/vindecoder/ tu wpisałem vin i wszystko pokazało
-
co was drazni na drodze i w samochodach oraz czego sie boicie
no to oczywiste ze jak ja jeżdze na rowerze to zazwyczaj nie po drodze tylko po lesie i po ścieżkach rowerowych jak są oczywiscie ale tacy co jada drogą bez świateł i wogule to jest tragedia a co do dziadków to jest juz jakas plaga wystawia dziadek poloneza Borewika z garażu z przebiebiem 30 tys/km bo w niedziele do koscioła trzeba jechac i robi razem 4 km
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no rewelacja
-
co was drazni na drodze i w samochodach oraz czego sie boicie
No rowerzysci to podnoszą cisnienie,zwłaszcza gdy jadą we dwoch obok siebie no to musicie pojezdzić na rowerze i zobaczyć jacy kierowcy to hamy ja jezdze samochodem i rowerem i jak jade rowerem denerwuje sie na samochody a jak jade samchodem denerwuje si ena rowerzystów ale duzo mniej niz kiedyś bo sam jezdze i wiem jakie ja mam odczucia autobusy ZTM których kierowcy nie patrza na nic rajdowcy w lanosach dziury w asfalcie koleiny roboty drogowe korki koparki jezdzące w godzinach szczytu po warszawie niedielni kierowcy stare dziadki jadące 30 km/h
-
[B5 AVV] Zawieszenie gwintowane
nie ma mowy zeby to pasowało ja miałem gwinty w 3 samochodach i powiem tak tam jest wszystko inne jesli chodzi o zawieszenia to moge duzo na ten temat pisać wiec jak ktos ma problem z wyborem zawieszenia to chętnie doradze
-
[B6 AWX] Dziwne odglosy ze skrzyni biegow
na bank łozysko mam dokładnie tak samo nie ma sie czym martwić jak miałem golfa stukało tak samo przy 100 tys km jak i potem po 190 tys
-
[B6 BDG] Cykliczne drgania, wibracje nadwozia przy stałej prędkości.
moze to dwumas albo jakas poduszka
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
wszytsko potrochu mysle ze do wiosny sie z wszystkim wyrobie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A podlaczales Vag'a po podlaczeniu bezpiecznika? Wczesniej uklad byl wylaczony, wiec samopoziomowanie nie uaktywnilo bledu. Mozliwe ze blad bedzie pojawial sie permanentnie, bo nie bedzie sygnalu z silniczkow i sygnalizacja awarii bedzie sie powtarzac. to ide powalcze ;P moze sie uda
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a i tu jest mały haczyk otworzyłem puszke z bezpiecznikami i nie było bezpiecznika do automatycznej regulacji świateł gdy go tam wsadziłem na komputerku pokazuje błąd ze regulacja nie działa i świeci sie kontrolka czyli samopoziomowanie nie działa moze poprostu w tych zwykłych lampach samopoziomowanie nie działa i dlatego zgłasza błąd powypinałem z czujników kostki i wszystkie czyste zadnych zabrudzeń moze były jednak xenony kurde juz sam nie wiem hmm a moze poprostu uszkodzony jest krótyś z silniczków od regulacji Niekoniecznie. Jak wyglada ta kontrolka na FIS? Jesli to lampa z profila i strzalka w dol to tylko blad z systemu samopoziomowania i da sie usunac bezpowrotnie Vagiem. ALe jednoczesnie oznacza, ze ktos rezal przy swiatelkach i podmienil xenon na a i tu jest mały haczyk otworzyłem puszke z bezpiecznikami i nie było bezpiecznika do automatycznej regulacji świateł gdy go tam wsadziłem na komputerku pokazuje błąd ze regulacja nie działa i świeci sie kontrolka czyli samopoziomowanie nie działa moze poprostu w tych zwykłych lampach samopoziomowanie nie działa i dlatego zgłasza błąd powypinałem z czujników kostki i wszystkie czyste zadnych zabrudzeń moze były jednak xenony kurde juz sam nie wiem hmm a moze poprostu uszkodzony jest krótyś z silniczków od regulacji Niekoniecznie. Jak wyglada ta kontrolka na FIS? Jesli to lampa z profila i strzalka w dol to tylko blad z systemu samopoziomowania i da sie usunac bezpowrotnie Vagiem. ALe jednoczesnie oznacza, ze ktos rezal przy swiatelkach i podmienil xenon na zwykle:( zwykle:( no dokładnie własnie taka a moze powiecie jak wageiem to sprawdzic bo mi sie jakos nie udało [br]Dopisany: 17 Październik 2007, 11:17 _________________________________________________ Nie, pokazuje wyposazenie, ktore wyjechalo z fabryki razem z autem. no to skoro tak jest to nie mam tylko xenonów
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
własnie tak mi sie wydaje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to git trzymaj te xenonki i tak bo ja je wezme od ciebie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a i co jest śmieszne http://vag.magic.ro/vw/vindecoder/index.php?vin=WAUZZZ8E74A043068&lang=en-GB według tego powminiem miec to wszystko a według naklejki nie mam z tymi xenonami pomyslimy moze na nastepny spoocik i wtedy zobaczymy bo rozumiem ze ty masz cały komplet lampy palniki i przetwornice czyli wkładamy i ma działać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a i tu jest mały haczyk otworzyłem puszke z bezpiecznikami i nie było bezpiecznika do automatycznej regulacji świateł gdy go tam wsadziłem na komputerku pokazuje błąd ze regulacja nie działa i świeci sie kontrolka czyli samopoziomowanie nie działa moze poprostu w tych zwykłych lampach samopoziomowanie nie działa i dlatego zgłasza błąd powypinałem z czujników kostki i wszystkie czyste zadnych zabrudzeń moze były jednak xenony kurde juz sam nie wiem hmm a moze poprostu uszkodzony jest krótyś z silniczków od regulacji
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wczoraj wszyscy sie zastanawiali dlaczego ja w aucie nie mam xenonów a mam spryskiwacze i układ samopoziomujący wiec dzis po karteczce i po kodach okazuje sie ze nie ma xenonów E0A = no special edition 1KD = disc brakes, rerar 3FA = without roof insert (standard roof) F0A = no special purpose vehicle, standard equipment T9A = components for, base engine, unit 036.H 1MR = leather steering wheel 7Q9 = navigation system 3L3 = manual height adjustment for front seats 1SA = without additional engine guard 7A0 = without CD changer/CD player J0R = battery 380 A (80 Ah) 3N2 = stowage box with cover in luggage boot side panel 3NZ = rear seat bench unsplit, backrest split folding CB1 = alloy wheels 7J x 16 Alu-4, offset 42 4UE = airbag for driver and front seat passenger 1LB = disc brakes, front 8GU = alternator 140A 8JG = headlight with gas discharge lamp for driving on the right 8Q3 = automatic headlight-range adjustment dynamic (self-adjusting while driving) 7K0 = without tire pressure warning light 4KC = side and rear windows tinted 0GZ = emissions concept EU 3 6XC = outer rear view mirrors: powered 5MA = decorative inserts 0G1 = gearshift lever U2A = instrument insert with km/h speedometer,radio-controlled clock, tachometer and trip odometer 9Q4 = multi-function indicator/on-board computer with check control 4X3 = side airbag front with curtain airbag 3Y0 = without roll-up sun screen Q1A = standard front seats 5SL = outer left rear view mirror: non-spherical 7X0 = without park distance control 0YK = weight category rear axle weight range 10 X0A = national sales program Germany 8Z5 = engine cooling system, type 1 5RU = outer right rear view mirror: convex (large viewing field) 1BA = standard suspension/shock absorption 4R4 = power windows with comfort operation andcircuit breaker 0JK = weight category front axle weight range 10 1N1 = power steering D3E = 4-cylinder turbo diesel engine 1.9 L/96 kW TDI with pump-jet injection system, EU 3, base engine is T9J/TG0 6R2 = leather gearshift boot 5D1 = carrier frequency 433.92 MHz 4GH = windshield tinted with windshield sunshield 4K4 radio remote controlled central locking VJ1 reinforced bumpers
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
hmm no to moze sie jakos dogadmy bo ja narazie nie mam juz kasy ale za jakis miesiąc czemu nie to w takim razie jak bedziesz sprzedawał to czekam na cene [br]Dopisany: 14 Październik 2007, 13:02 _________________________________________________jako ze sprawdziłem wszystkie kody i okazuje sie ze jednak auto nie było wyposażone w Xenon E0A = no special edition 1KD = disc brakes, rerar 3FA = without roof insert (standard roof) F0A = no special purpose vehicle, standard equipment T9A = components for, base engine, unit 036.H 1MR = leather steering wheel 7Q9 = navigation system 3L3 = manual height adjustment for front seats 1SA = without additional engine guard 7A0 = without CD changer/CD player J0R = battery 380 A (80 Ah) 3N2 = stowage box with cover in luggage boot side panel 3NZ = rear seat bench unsplit, backrest split folding CB1 = alloy wheels 7J x 16 Alu-4, offset 42 4UE = airbag for driver and front seat passenger 1LB = disc brakes, front 8GU = alternator 140A 8JG = headlight with gas discharge lamp for driving on the right 8Q3 = automatic headlight-range adjustment dynamic (self-adjusting while driving) 7K0 = without tire pressure warning light 4KC = side and rear windows tinted 0GZ = emissions concept EU 3 6XC = outer rear view mirrors: powered 5MA = decorative inserts 0G1 = gearshift lever U2A = instrument insert with km/h speedometer,radio-controlled clock, tachometer and trip odometer 9Q4 = multi-function indicator/on-board computer with check control 4X3 = side airbag front with curtain airbag 3Y0 = without roll-up sun screen Q1A = standard front seats 5SL = outer left rear view mirror: non-spherical 7X0 = without park distance control 0YK = weight category rear axle weight range 10 X0A = national sales program Germany 8Z5 = engine cooling system, type 1 5RU = outer right rear view mirror: convex (large viewing field) 1BA = standard suspension/shock absorption 4R4 = power windows with comfort operation andcircuit breaker 0JK = weight category front axle weight range 10 1N1 = power steering D3E = 4-cylinder turbo diesel engine 1.9 L/96 kW TDI with pump-jet injection system, EU 3, base engine is T9J/TG0 6R2 = leather gearshift boot 5D1 = carrier frequency 433.92 MHz 4GH = windshield tinted with windshield sunshield 4K4 radio remote controlled central locking VJ1 reinforced bumpers
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No ja byłem i powiem tak: byłem po raz pierwszy i dziekuje wszystkim za miłe przywitanie było bardzo sympatycznie nastepnym razem tez sie napewno pojawie dziekuje Łukszowi o ile dobrze zapamiętałem za diagnoze auta ciesze sie ze wszystko jest z nim OK Dziekuje ze koledze letallec ze odsprzedał mi smyczke pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja mam, bede mial na spocie. to ja rezerwuje jedną [br]Dopisany: 16 Październik 2007, 14:04 _________________________________________________a naklejeczki kto ma albo kto bedzie miał lucas mówi ze bedą dopiero pod choinke
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czy ktos co bedzie na spociku bedzie miał do sprzedania naklejeczki albo smycze ??