Treść opublikowana przez Guregoru
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie załapałeś
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
masz Q, nie narzekaj No to tym k**wa mówię... zaś tyle paliwa w jeden dzień pójdzie :decayed: A co, padło Ci ogrzewanie w bloku? bo wątpię że Ty upalasz Nie będę przypominał kto przy przejażdżce ze mną pod areną jedną ręką kurczowo trzymał się podłokietnika a drugą rączki nad drzwiami i wystraszonym głosem darł się "a ty nie przesadzasz trochę" bo jak jechałeś pod prąd na wstecznym to co się pasażerowi dziwiłeś ??:grin::grin: No właśnie się dziwię bo ani autobusu żadnego nie było ani cytrynówki dzień wcześniej nie piłem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
masz Q, nie narzekaj No to tym k**wa mówię... zaś tyle paliwa w jeden dzień pójdzie :decayed: A co, padło Ci ogrzewanie w bloku? bo wątpię że Ty upalasz Nie będę przypominał kto przy przejażdżce ze mną pod areną jedną ręką kurczowo trzymał się podłokietnika a drugą rączki nad drzwiami i wystraszonym głosem darł się "a ty nie przesadzasz trochę"
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
masz Q, nie narzekaj No to tym k**wa mówię... zaś tyle paliwa w jeden dzień pójdzie :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
j**ana pogoda :wallbash:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ehe a do takiego stanu to może z ciężkim sercem się doprowadzałeś- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A ty dalej ciągniesz ten temat... zaś będziesz chciał gadać o jebaniu zwierząt nie ....ja w BT prosiłem byś zmienił temat To ty pamiętasz bukowinę Szacuuun :polew::polew::polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A ty dalej ciągniesz ten temat... zaś będziesz chciał gadać o jebaniu zwierząt ---------- Post dopisany at 17:13 ---------- Poprzedni post napisany at 17:12 ---------- Ludziska kto ma tą fotkę z pod Chaty Polaka co była w pierwszym poście bo ją wcięło a tej akurat na kompie nie mam i nie mam co wrzucić- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To są różowe słupki (Guregoru się do nich przytula ). Te co bym się dziś do Ciebie nogą nie przytulił- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rankiem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rankiem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Prezes 150 latek Najlepszego- Podziękowania i opinie XII Ogólnopolski Zlot i VII Urodziny Bukowina 2013
Jak co roku należą się podziękowania dla organizatorów, osób z którymi piłem i tym z którymi nie piłem (bo nie pamiętam z kim piłem ). Oby w przyszłym roku towarzystwo było tak samo doborowe- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pić trza umić :polew::polew::polew::polew::polew: No no :polew::polew::polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rankiem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Grześ ale to wygląda podejrzanie szczególnie ten uśmiech :polew::polew::polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Współczujemy ---------- Post dopisany at 18:16 ---------- Poprzedni post napisany at 18:15 ---------- No właśnie sam już nie wiem ---------- Post dopisany at 18:17 ---------- Poprzedni post napisany at 18:16 ---------- Czyli jeszcze nie jest ze mną tak źle ---------- Post dopisany at 18:18 ---------- Poprzedni post napisany at 18:17 ---------- Hehe Panie asystentki z opena ?? Blondyne pamietam z Hemingwaya a tej drugiej nie bardzo ale bardziej mi sie podoba tylko ciiiii nie mów Ewie hehehe Jeden "tylko nie mów nic Dorocie", drugi "tylko nie mów nic Ewie"... dobrze że nikt oprócz was tego nie czyta- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
I Ty się jeszcze chwalisz mamy Ci współczuć czy jak? niee...Tomku, on po prostu wykorzystał do końca i na całego weekend:kox: Bardzo mi się podoba takie stwierdzenie :decayed: Potocznie mówi się na to alkoholizm- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
k**wa ja jeszcze wczoraj wieczorem poszedłem do rodziców i zrobiliśmy flaszkę z ojcem Idę chyba zaraz po piwo bo mój organizm nie chce do stanu trzeźwości wrócić po tych trzech dniach... wszystkie framugi z drzwi w domu dzisiaj moje- Bukowina 2013 hot line na żywo
Widzisz aż 5 minut dochodził do siebie po tym jak dowiedział się z esa ze ty jesteś w BT trzeźwy- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Myślę, że kto był, ten wie dokładnie...aczkolwiek z tym "wie" to bym się wstrzymał, bo nie wszyscy mogą "wiedzieć" co robili:grin:...ale i takim ludziom trzeba tym bardziej podziękować, bo zabawa była przednia:notworthy: ---------- Post dopisany at 11:24 ---------- Poprzedni post napisany at 11:23 ---------- ...zresztą ja rok temu też dużo "nie wiedziałem":facepalm: No to kto był i pamięta ten wie A kto był i nie pamięta to niech najpierw się dowie czy chciał by wiedzieć żeby się nie załamać- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Myślę, że kto był, ten wie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dokładnie...My też to stwierdzili...brakuje tego:smutas: taki zlot powinien trwać z tydzień No myślę, że tydzień był by wystarczający Choć 3 dni spać tyko 5 godzin jeszcze zniosę ale jak bym miał tak tydzień spać tylko po 3 godziny to nie wiem jak bym skończył ja troszku więcej spałem bo łacznie 7h, ale i tak było warto się "tak chamić":kox: Czemu "chamić" a mi ktoś powiedział, że właśnie się "odchamiamy"- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dokładnie...My też to stwierdzili...brakuje tego:smutas: taki zlot powinien trwać z tydzień No myślę, że tydzień był by wystarczający Choć 3 dni spać tyko 5 godzin jeszcze zniosę ale jak bym miał tak tydzień spać tylko po 3 godziny to nie wiem jak bym skończył - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE