Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Guregoru

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Guregoru

  1. masz Q, nie narzekaj No to tym k**wa mówię... zaś tyle paliwa w jeden dzień pójdzie :decayed: A co, padło Ci ogrzewanie w bloku? bo wątpię że Ty upalasz Nie będę przypominał kto przy przejażdżce ze mną pod areną jedną ręką kurczowo trzymał się podłokietnika a drugą rączki nad drzwiami i wystraszonym głosem darł się "a ty nie przesadzasz trochę" bo jak jechałeś pod prąd na wstecznym to co się pasażerowi dziwiłeś ??:grin::grin: No właśnie się dziwię bo ani autobusu żadnego nie było ani cytrynówki dzień wcześniej nie piłem
  2. masz Q, nie narzekaj No to tym k**wa mówię... zaś tyle paliwa w jeden dzień pójdzie :decayed: A co, padło Ci ogrzewanie w bloku? bo wątpię że Ty upalasz Nie będę przypominał kto przy przejażdżce ze mną pod areną jedną ręką kurczowo trzymał się podłokietnika a drugą rączki nad drzwiami i wystraszonym głosem darł się "a ty nie przesadzasz trochę"
  3. masz Q, nie narzekaj No to tym k**wa mówię... zaś tyle paliwa w jeden dzień pójdzie :decayed:
  4. j**ana pogoda :wallbash:
  5. Ehe a do takiego stanu to może z ciężkim sercem się doprowadzałeś
  6. A ty dalej ciągniesz ten temat... zaś będziesz chciał gadać o jebaniu zwierząt nie ....ja w BT prosiłem byś zmienił temat To ty pamiętasz bukowinę Szacuuun :polew::polew::polew:
  7. A ty dalej ciągniesz ten temat... zaś będziesz chciał gadać o jebaniu zwierząt ---------- Post dopisany at 17:13 ---------- Poprzedni post napisany at 17:12 ---------- Ludziska kto ma tą fotkę z pod Chaty Polaka co była w pierwszym poście bo ją wcięło a tej akurat na kompie nie mam i nie mam co wrzucić
  8. To są różowe słupki (Guregoru się do nich przytula ). Te co bym się dziś do Ciebie nogą nie przytulił
  9. Prezes 150 latek Najlepszego
  10. Jak co roku należą się podziękowania dla organizatorów, osób z którymi piłem i tym z którymi nie piłem (bo nie pamiętam z kim piłem ). Oby w przyszłym roku towarzystwo było tak samo doborowe
  11. pić trza umić :polew::polew::polew::polew::polew: No no :polew::polew::polew:
  12. Grześ ale to wygląda podejrzanie szczególnie ten uśmiech :polew::polew::polew:
  13. Współczujemy ---------- Post dopisany at 18:16 ---------- Poprzedni post napisany at 18:15 ---------- No właśnie sam już nie wiem ---------- Post dopisany at 18:17 ---------- Poprzedni post napisany at 18:16 ---------- Czyli jeszcze nie jest ze mną tak źle ---------- Post dopisany at 18:18 ---------- Poprzedni post napisany at 18:17 ---------- Hehe Panie asystentki z opena ?? Blondyne pamietam z Hemingwaya a tej drugiej nie bardzo ale bardziej mi sie podoba tylko ciiiii nie mów Ewie hehehe Jeden "tylko nie mów nic Dorocie", drugi "tylko nie mów nic Ewie"... dobrze że nikt oprócz was tego nie czyta
  14. I Ty się jeszcze chwalisz mamy Ci współczuć czy jak? niee...Tomku, on po prostu wykorzystał do końca i na całego weekend:kox: Bardzo mi się podoba takie stwierdzenie :decayed: Potocznie mówi się na to alkoholizm
  15. k**wa ja jeszcze wczoraj wieczorem poszedłem do rodziców i zrobiliśmy flaszkę z ojcem Idę chyba zaraz po piwo bo mój organizm nie chce do stanu trzeźwości wrócić po tych trzech dniach... wszystkie framugi z drzwi w domu dzisiaj moje
  16. Widzisz aż 5 minut dochodził do siebie po tym jak dowiedział się z esa ze ty jesteś w BT trzeźwy
  17. Myślę, że kto był, ten wie dokładnie...aczkolwiek z tym "wie" to bym się wstrzymał, bo nie wszyscy mogą "wiedzieć" co robili:grin:...ale i takim ludziom trzeba tym bardziej podziękować, bo zabawa była przednia:notworthy: ---------- Post dopisany at 11:24 ---------- Poprzedni post napisany at 11:23 ---------- ...zresztą ja rok temu też dużo "nie wiedziałem":facepalm: No to kto był i pamięta ten wie A kto był i nie pamięta to niech najpierw się dowie czy chciał by wiedzieć żeby się nie załamać
  18. Myślę, że kto był, ten wie
  19. dokładnie...My też to stwierdzili...brakuje tego:smutas: taki zlot powinien trwać z tydzień No myślę, że tydzień był by wystarczający Choć 3 dni spać tyko 5 godzin jeszcze zniosę ale jak bym miał tak tydzień spać tylko po 3 godziny to nie wiem jak bym skończył ja troszku więcej spałem bo łacznie 7h, ale i tak było warto się "tak chamić":kox: Czemu "chamić" a mi ktoś powiedział, że właśnie się "odchamiamy"
  20. dokładnie...My też to stwierdzili...brakuje tego:smutas: taki zlot powinien trwać z tydzień No myślę, że tydzień był by wystarczający Choć 3 dni spać tyko 5 godzin jeszcze zniosę ale jak bym miał tak tydzień spać tylko po 3 godziny to nie wiem jak bym skończył

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.