Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Guregoru

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Guregoru

  1. rankiem Ja pier**le... żyje Pucek ale masz rację bez tego bydła i wódy jakoś tak czegoś brakuje
  2. Za c**j mi się nie podoba... no ale że Cię lubię to kliknę... :polew::polew: teraz sobie wyobraź jakbyś Ty wrzucił fotę ....z jakim my dylematem byśmy mieli doczynienia :polew::polew::polew::polew::polew: Ja wiem, ze ty byś pierwszy głosował na tak ---------- Post dopisany at 23:47 ---------- Poprzedni post napisany at 23:47 ---------- Za c**j mi się nie podoba... no ale że Cię lubię to kliknę... :polew::polew: teraz sobie wyobraź jakbyś Ty wrzucił fotę ....z jakim my dylematem byśmy mieli doczynienia :polew::polew::polew::polew::polew: hmm...z tym, że miał by choojową fotę czy o to... czy ktoś go lubi...??:decayed::polew: Te młody pytał Ciebie kto o zdanie
  3. Za c**j mi się nie podoba... no ale że Cię lubię to kliknę... :polew::polew:
  4. Aleś jest mało domyślny, wróć post wyżej, przeanalizuj i wtedy pogadamy a jak do przyszłego piątku nie zrozumiesz to Ci to ręcznie wtłukę do łba A widzisz emotikonkę na końcu mojego To pomyśl teraz nad nim jeszcze raz
  5. Ja no niebieskim mówiłem nie o różowym daltonisto
  6. No z tym niebieskim to masz rację ":facepalm:"
  7. No właśnie coś mi chodzi po głowie To niech Ci k**wa nie chodzi tylko się zapisuj
  8. Wygląda mega za***iście ---------- Post dopisany at 11:52 ---------- Poprzedni post napisany at 11:49 ---------- Mirek czemu ty jak wyrezasz coś w aucie to wszystkie zdjęcia masz pod Urzędem Miasta Knurów Jeździsz robić zmiany w dowodzie rejestracyjnym co zmodziłeś czy jak "Dzień dobry. Dzisiaj zmieniłem felgi. Możecie wbić model nowych w dowód"
  9. No wreszcie to zrozumiałeś Czyli już nie będzie żadnych "dziwnych" telefonów z Twojej strony
  10. Ah no widzisz. Tak długo Cię znam, że już biednego kotka chciałem uchronić przed twoją wizytą bo nie wiadomo co byś z nim zrobił Mój błąd sorry
  11. Czyli Artur dzisiaj będzie Nie....jak go nie ma to nie jade.....stęskniłem się za jego krągłym ryjkiem ---------- Post dopisany at 11:12 ---------- Poprzedni post napisany at 11:10 ---------- Tak a jak dzwoniłeś do mnie czy możesz wpaść na noc a ja nie chciałem się zgodzić bo starałem się wytłumaczyć, że ja nie z "tych" to mówiłeś co innego... Czekaj jak to było... Coś w stylu "Nie musisz mi płacić mogę Ci wymyć auto" :decayed:
  12. Czyli Artur dzisiaj będzie
  13. Sorry zapomniałem, że miałem nikomu nie mówić Ściul bankowo :decayed::decayed: A dziękuję, dziękuję
  14. rankiem ---------- Post dopisany at 08:35 ---------- Poprzedni post napisany at 08:35 ---------- Sorry zapomniałem, że miałem nikomu nie mówić
  15. No nie moja wina, ze ty w żadnym dobry nie będziesz Serce Ci sie kroi ..??? ..wyluzuj...... jakos to ogarne ---------- Post dopisany at 16:48 ---------- Poprzedni post napisany at 16:44 ---------- Jak cos to tyrkne do Ciebie poratujesz.................... ..chociaz .....,czy my o zwierzatkach bedziemy gadać.....hmmmmm.....??? ......wiem........wiem to Twoj konik....nie chomik ....kurna jak to sie mowilo ?.... Ja to bym z tobą pogadał o zwierzątkach ale ty zaraz nawiązujesz do zoofilii i że Cię to jara i takie tam także o tym gadać nie będziemy
  16. Diman Sto Latek ---------- Post dopisany at 16:12 ---------- Poprzedni post napisany at 16:11 ---------- No nie moja wina, ze ty w żadnym dobry nie będziesz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.