Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Guregoru

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Guregoru

  1. No dobra, ale że niby co z tego? Właśnie. Napisz tam kulturalnie że c**j nam po tym A w ogóle to niech się nie podlizują
  2. A ja Ci nie podpisywałem pozwolenia na podpisywanie pozwoleń
  3. A ty dopiero dzisiaj odkryłeś, że sprzedają takie rzeczy pakowane po 3 szt. w takich niebieskich kartonikach coś Ci nie wyszło, jak ja tego używałem to Ty jeszcze sobie nosiłeś nadmuchane na sznurku i myślałeś że zamiast okrągłych masz takie ładne podłużne te baloniki a teraz też nie używasz bo po co Ci podwójna gumka Ehe właśnie widzimy ---------- Post dopisany at 14:19 ---------- Poprzedni post napisany at 14:17 ---------- A ty dopiero dzisiaj odkryłeś, że sprzedają takie rzeczy pakowane po 3 szt. w takich niebieskich kartonikach On wie do czego to służy ....a Ty byś też mógł w końcu doczytać ,że to nie do rzucia tak jak inne w niebieskich kartonikach Te niebieski a ty abonament za pisanie na Śląskich zapłaciłeś
  4. A ty dopiero dzisiaj odkryłeś, że sprzedają takie rzeczy pakowane po 3 szt. w takich niebieskich kartonikach
  5. E tam uparciuch po prostu chciałeś i masz
  6. Mirek widzę, że kółka na które od dawna polowałeś wreszcie wpadły
  7. nie tylko z zaspami ostatnio pod forum był filar Bo ja go tak na ślizgi zakładam jak opada ---------- Post dopisany at 16:45 ---------- Poprzedni post napisany at 16:45 ---------- Nie prawda zmaltretowany ale jeden to tak jak autobus :grin::grin::grin::grin: Heh no uczyłem się od najlepszego ale sam powiedziałeś, że autobusy to jeszcze nie ten stopień wtajemniczenia
  8. nie tylko z zaspami ostatnio pod forum był filar Bo ja go tak na ślizgi zakładam jak opada ---------- Post dopisany at 16:45 ---------- Poprzedni post napisany at 16:45 ---------- Nie prawda zmaltretowany ale jeden
  9. ---------- Post dopisany at 14:38 ---------- Poprzedni post napisany at 14:36 ---------- Tłumaczyłem na pw byś se kupił skrobaczke za kilka pln'ów bo cegłą porysujesz.............no widzisz miałem rację To ,że Ci tak guregoru doradził....no cóż....nie widziałeś jego auta ...... Ty mi tu nie fikaj smerfie My wiemy, że ty preferujesz zamiast skrobania szyb spotkanie z wielkim, żółtym autobusem i od razu wszystkie szyby czyste ale nie każdy tak robi
  10. ---------- Post dopisany at 20:57 ---------- Poprzedni post napisany at 20:56 ---------- Z rybnickiej do Wrocławia 15.70:wink: Dzięki ---------- Post dopisany at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany at 20:57 ---------- Nie jadę swoim tylko służbowym
  11. Ile kosztuje autostrada z Gliwic do Wrocławia Egon Ty pewnie wiesz
  12. Patrzałem, tam go też nie ma
  13. No właśnie najlepsze jest to, że nic nie klikałem bo wszystko było napisane cyrylicą to nie wiedziałem co i klikałem krzyżyk zamknięcia a i tak się gówno zainstalowało. Nie ma tego na liście dodaj/usuń
  14. No faktycznie nie pomyślałem o tym a w appdacie było - wywaliłem, pod msconfig wyłączyłem usługę mail.ru, resetnąłem kompa a to gówno ciągle wraca tzn włącza się z Firefoxem i tworzy się plik w appdacie... musi k**estwo gdzieś indziej siedzieć ale skończyły mi się pomysły gdzie mógł bym to jeszcze szukać...
  15. No to żeś mi pomógł. To było pierwsze co sprawdzałem ale jego nigdzie nie ma, nawet w folderze Firefoxa nie ma ani jednego pliku, który by się odnosił to tego j**anego paska

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.