Treść opublikowana przez Guregoru
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No dobra, ale że niby co z tego? Właśnie. Napisz tam kulturalnie że c**j nam po tym A w ogóle to niech się nie podlizują
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rankiem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rankiem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
geje- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A ja Ci nie podpisywałem pozwolenia na podpisywanie pozwoleń- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A ty dopiero dzisiaj odkryłeś, że sprzedają takie rzeczy pakowane po 3 szt. w takich niebieskich kartonikach coś Ci nie wyszło, jak ja tego używałem to Ty jeszcze sobie nosiłeś nadmuchane na sznurku i myślałeś że zamiast okrągłych masz takie ładne podłużne te baloniki a teraz też nie używasz bo po co Ci podwójna gumka Ehe właśnie widzimy ---------- Post dopisany at 14:19 ---------- Poprzedni post napisany at 14:17 ---------- A ty dopiero dzisiaj odkryłeś, że sprzedają takie rzeczy pakowane po 3 szt. w takich niebieskich kartonikach On wie do czego to służy ....a Ty byś też mógł w końcu doczytać ,że to nie do rzucia tak jak inne w niebieskich kartonikach Te niebieski a ty abonament za pisanie na Śląskich zapłaciłeś- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A ty dopiero dzisiaj odkryłeś, że sprzedają takie rzeczy pakowane po 3 szt. w takich niebieskich kartonikach- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rankiem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
E tam uparciuch po prostu chciałeś i masz- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mirek widzę, że kółka na które od dawna polowałeś wreszcie wpadły- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rankiem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rankiem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie tylko z zaspami ostatnio pod forum był filar Bo ja go tak na ślizgi zakładam jak opada ---------- Post dopisany at 16:45 ---------- Poprzedni post napisany at 16:45 ---------- Nie prawda zmaltretowany ale jeden to tak jak autobus :grin::grin::grin::grin: Heh no uczyłem się od najlepszego ale sam powiedziałeś, że autobusy to jeszcze nie ten stopień wtajemniczenia- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie tylko z zaspami ostatnio pod forum był filar Bo ja go tak na ślizgi zakładam jak opada ---------- Post dopisany at 16:45 ---------- Poprzedni post napisany at 16:45 ---------- Nie prawda zmaltretowany ale jeden- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
---------- Post dopisany at 14:38 ---------- Poprzedni post napisany at 14:36 ---------- Tłumaczyłem na pw byś se kupił skrobaczke za kilka pln'ów bo cegłą porysujesz.............no widzisz miałem rację To ,że Ci tak guregoru doradził....no cóż....nie widziałeś jego auta ...... Ty mi tu nie fikaj smerfie My wiemy, że ty preferujesz zamiast skrobania szyb spotkanie z wielkim, żółtym autobusem i od razu wszystkie szyby czyste ale nie każdy tak robi- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rankiem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
---------- Post dopisany at 20:57 ---------- Poprzedni post napisany at 20:56 ---------- Z rybnickiej do Wrocławia 15.70:wink: Dzięki ---------- Post dopisany at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany at 20:57 ---------- Nie jadę swoim tylko służbowym- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ile kosztuje autostrada z Gliwic do Wrocławia Egon Ty pewnie wiesz- Problemy z komputerem !
Patrzałem, tam go też nie ma- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rankiem- Problemy z komputerem !
No właśnie najlepsze jest to, że nic nie klikałem bo wszystko było napisane cyrylicą to nie wiedziałem co i klikałem krzyżyk zamknięcia a i tak się gówno zainstalowało. Nie ma tego na liście dodaj/usuń- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rankiem- Problemy z komputerem !
No faktycznie nie pomyślałem o tym a w appdacie było - wywaliłem, pod msconfig wyłączyłem usługę mail.ru, resetnąłem kompa a to gówno ciągle wraca tzn włącza się z Firefoxem i tworzy się plik w appdacie... musi k**estwo gdzieś indziej siedzieć ale skończyły mi się pomysły gdzie mógł bym to jeszcze szukać...- Problemy z komputerem !
No to żeś mi pomógł. To było pierwsze co sprawdzałem ale jego nigdzie nie ma, nawet w folderze Firefoxa nie ma ani jednego pliku, który by się odnosił to tego j**anego paska - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE