Treść opublikowana przez Guregoru
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak zagłosujecie piwniczkę to ja i tak jadę do Chaty Polaka na porządne jedzenie :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zrobimy głosowanie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale otwarta tylko do 22 a Chata Polaka do 23. Dzwoniłem do Chaty Polaka i powiedziałem, że jak już się będziemy zbierać to zadzwonimy czy znajdzie nam jakieś miejsce. Powiedziałem, że na 10-12 osób może więcej to powiedziała, że coś postara się zdziałać. W razie czego jak by tam nie było miejsca to wtedy można uderzyć na Rybnicką.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Karczma czynna tylko do 22 to nie wiem czy w sumie będzie sens tam jechać jak np o 20 się dopiero pozbieramy z pod Forum chyba że wcześniej się pozbieramy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A ja mam pomysł, żeby spotkać się pod Forum (albo na inter w Knurowie to będzie bliżej) i wyskoczyć do tej knajpy w Nieborowicach (ul. Rybnicka 9 km za Gliwicami jakby ktoś nie wiedział) nie pamiętam jej nazwy zamiast np Chaty Polaka. Jutro tam skoczę w czasie pracy i zorientuję się czy mają jakieś rezerwacje na wieczór czy można przyjechać bez obawy np w 10 osób
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Synek, jak u mnie było C.H. To Ciebie mama jeszcze woziła papu w słoikach do mieszkania, a w sumie dalej Ci wozi, a z uwagi na to że ma to być spot "wigilijny" to miejscowi mają wymyślić miejscówkę i tam pojedziemy, chyba najprostsza opcja... A jak nie to nic nie róbmy i spotykamy się tam gdzie zawsze o tej samej godzinie Jak mi mama papu woziła to Ciebie jeszcze na świecie nie było gówniarzu Odezwał się stary pryk Spadaj
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Synek, jak u mnie było C.H. To Ciebie mama jeszcze woziła papu w słoikach do mieszkania, a w sumie dalej Ci wozi, a z uwagi na to że ma to być spot "wigilijny" to miejscowi mają wymyślić miejscówkę i tam pojedziemy, chyba najprostsza opcja... A jak nie to nic nie róbmy i spotykamy się tam gdzie zawsze o tej samej godzinie Jak mi mama papu woziła to Ciebie jeszcze na świecie nie było gówniarzu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rankiem Pucek co ty możesz wiedzieć jak ty w takim C. H. to tylko w Gliwicach bywasz Mirek Dobrze, że tak się to skończyło tzn z Audicą a nie z resztą
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Będę miał kierowcę To tego spota w końcu gdzie robimy Ja bym jednak preferował Knurów bo w piątek przed świętami pod forum raczej będzie brak miejsca żebyśmy się tam pomieścili
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rankiem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
O żesz k**wa Mirek współczucia Ja pier**le żeby tak c**jom łapy ujebało
-
Poszukiwania książki serwisowej audi a4 b6 lub sam naprawiam audi a4 b6
http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/naprawiam-samochod-audi-a4-b6-b7-254564/
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rankiem To kombinujcie może faktycznie chata polaka. Choć ja bym był za interem jak będzie śnieg
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Idź opierdolić słoik bigosu wiesz co miałem na myśli tylko czepiasz się jak stara baba
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Oj dobra świąteczny czy wigilijny to miałem na myśli
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucuś Wigilijny spot to zawsze był spot po lub przed Wigilią
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Właśnie co robimy z Wigilijnym tzn na Forum czy standardowo jak co roku w Knurowie? Jak nie będzie śniegu to możemy zrobić pod Forum ale jak będzie ja bym oponował za Knurowem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
W ubiegłą sobotę widzieliśmy takie cacko na żywo, dźwięk ma okrutny No na pewno, z tego co pamiętam Kornacki mówił, że za wydech 5k pln dopłaty I podziw bierze, że robią RS'y bez turbin To akurat nie podziw tylko dno...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rankiem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Może trup może starszy może wolniejszy i może brudniejszy ale za to zawsze będzie Audi czego o twoim się powiedzieć nie da i nigdy się nie będzie dało powiedzieć- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak będzie po kebabie to ma za krótkie ręce chyba, że plecami do mnie podejdzie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Guru, kasuj tego posta póki Mario go nie przeczytał, bo znając życie i tego seat-owca, to odwet będzie konkret zaraz :grin: Nie będę się przejmował ripostami kogoś kto jeździ seatem Niby tak ale jak mleczaki już poszły to teraz już tylko implanty mogą być Ciekawe kto mu tą rękę rozhuśta- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Guru, kasuj tego posta póki Mario go nie przeczytał, bo znając życie i tego seat-owca, to odwet będzie konkret zaraz :grin: Nie będę się przejmował ripostami kogoś kto jeździ seatem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
O ktorej bedziesz z Knw wyjezdzal to moze pojedziemy razem ustawimy sie gdzies na powerze czy interze czy gdzie ci tam pasuje? Ja tam bym z nim nie jechał... bo jeździ seatem... tak się jakoś przypierdzielił na przylepę do klubu i szuka kolegów :polew::polew::polew::polew: juz z nim pilem wiec nie jest zle wczesniej jezdzil nissanem a jeszcze wczesniej fiatem wiec niedlugo moze audi;)) "może" - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE