Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Guregoru

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Guregoru

  1. Ja bym polecał coś z Denona. Dostaniesz ampli za trochę ponad 1000 zł choć jak myślisz naprawdę o czymś niezłym to na sam ampli z Denona powinieneś mieć 2-3 tyś
  2. rankiem ---------- Post dopisany at 08:16 ---------- Poprzedni post napisany at 08:16 ---------- :oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky:gratulejszyn :polew::polew::polew::polew::polew: :polew: :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew: Egon...gratulować Ci czy złożyć kondolencje... ?! :hi: No ty to akurat powinieneś wiedzieć
  3. rankiem Egon najszczersze.... kondolencje
  4. Niestety nie mam linka do gta ale na torrentach jest. Oprócz gry potrzeba jeszcze GTA SA Multiplayer (GTA SA-MP) (taki programik do ściągnięcia za darmo) w wersji 0.3e (nie wcześniejszy). Serwer, który podałem to serwer którego jestem między innymi administratorem. Na razie się rozwija więc nie spodziewajcie się tłumów
  5. Sorki za włam w wątek ale jak ktoś chciałby pograć sobie w coś nowszego (San Andreas) to zapraszam na forum Polish Legend 178.19.108.154:9446 gdzie jest podany adres serwera ---------- Post dopisany at 12:19 ---------- Poprzedni post napisany at 12:18 ---------- Ps. W wyświetlanym adresie forum (up) jest podane ip serwera
  6. rankiem A właśnie był mój bracik i Czester jeszcze
  7. No wiem Raczej już go nie będzie (i nie ma już dawno) Powiem Ci na spocie czemu
  8. Też spadam Do jutra (w zasadzie to do dzisiaj )
  9. Zwykły M24 (czyli ten pierwszy) tylko bez dwójnogu ---------- Post dopisany at 23:47 ---------- Poprzedni post napisany at 23:46 ---------- No daje rade
  10. To będzie chyba Barrett M82A1 A to co Ci mówiłem czego nie mogę nigdzie namierzyć to Remington M24
  11. od razu wiadomo czego chcesz się pouczyć
  12. Oj nadał by się, nadał by się
  13. Też nie bo tamten miał na końcu lufy hamulec wylotowy
  14. Aczkolwiek ten też niweluje odrzut broni przez krótki odrzut lufy tak jak tamten tylko że ten ma zamek zamknięty a tamten miał chyba otwarty
  15. Nie ten nie bo to jest kaliber 12,7 mm naboje NATO a tamten miał większy kaliber i zasięg skuteczny ma jak dobrze pamiętam 2 kilometry. Tamten miał zasięg skuteczny prawie 3 kilometry

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.