Treść opublikowana przez Guregoru
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rankiem
-
kino domowe czy amplituner, a może wieża hi-fi najlepiej w okolicy 1000zł
Ja bym polecał coś z Denona. Dostaniesz ampli za trochę ponad 1000 zł choć jak myślisz naprawdę o czymś niezłym to na sam ampli z Denona powinieneś mieć 2-3 tyś
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rankiem ---------- Post dopisany at 08:16 ---------- Poprzedni post napisany at 08:16 ---------- :oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky:gratulejszyn :polew::polew::polew::polew::polew: :polew: :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew: Egon...gratulować Ci czy złożyć kondolencje... ?! :hi: No ty to akurat powinieneś wiedzieć
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rankiem Egon najszczersze.... kondolencje
-
GTA2 Multiplayer - moze ktos chętny?
Niestety nie mam linka do gta ale na torrentach jest. Oprócz gry potrzeba jeszcze GTA SA Multiplayer (GTA SA-MP) (taki programik do ściągnięcia za darmo) w wersji 0.3e (nie wcześniejszy). Serwer, który podałem to serwer którego jestem między innymi administratorem. Na razie się rozwija więc nie spodziewajcie się tłumów
-
GTA2 Multiplayer - moze ktos chętny?
Sorki za włam w wątek ale jak ktoś chciałby pograć sobie w coś nowszego (San Andreas) to zapraszam na forum Polish Legend 178.19.108.154:9446 gdzie jest podany adres serwera ---------- Post dopisany at 12:19 ---------- Poprzedni post napisany at 12:18 ---------- Ps. W wyświetlanym adresie forum (up) jest podane ip serwera
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rankiem A właśnie był mój bracik i Czester jeszcze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rankiem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rankiem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No wiem Raczej już go nie będzie (i nie ma już dawno) Powiem Ci na spocie czemu- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rankiem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Też spadam Do jutra (w zasadzie to do dzisiaj )- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tuning M82A1 to M82A3- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zwykły M24 (czyli ten pierwszy) tylko bez dwójnogu ---------- Post dopisany at 23:47 ---------- Poprzedni post napisany at 23:46 ---------- No daje rade- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To będzie chyba Barrett M82A1 A to co Ci mówiłem czego nie mogę nigdzie namierzyć to Remington M24- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
od razu wiadomo czego chcesz się pouczyć- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Oj nadał by się, nadał by się- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Też nie bo tamten miał na końcu lufy hamulec wylotowy- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hyhy- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Aczkolwiek ten też niweluje odrzut broni przez krótki odrzut lufy tak jak tamten tylko że ten ma zamek zamknięty a tamten miał chyba otwarty- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie ten nie bo to jest kaliber 12,7 mm naboje NATO a tamten miał większy kaliber i zasięg skuteczny ma jak dobrze pamiętam 2 kilometry. Tamten miał zasięg skuteczny prawie 3 kilometry- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Egon głosik poleciał- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rankiem - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE