Treść opublikowana przez Guregoru
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hyhy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No właśnie to przestań mnie męczyć na PW tymi zboczonymi wiadomościami. Teraz wiem, że wykorzystywałeś moją niewiedzę... Od teraz będę odpowiadał na takie PW tylko dziewczynom... :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale wiem, że świeczki czasem pomagają w nauce
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
O widzisz to już wiem coś nowego :polew::polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No aż normalnie nie mogę się doczekać :polew::polew: a wytłumaczysz mi o pszczółkach i te inne rzeczy :polew::polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Sam se kisisz ogóra :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie jadę bo się coś źe czuję a nie chciał bym się rozchorować
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Co ty taki zaś zadowolony dziś
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Co staruszku :decayed:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No jak ty tak jeździsz to się nie dziwię, że potem musisz czekać 3 dni aż reszta dojedzie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- cie człowiek wyszedł o 7 z domu i o 21 był z powrotem to chyba wystarczy ---------- Post dopisany at 11:50 ---------- Poprzedni post napisany at 11:00 ---------- A jeszcze dziś prowadzę koncert w Perełce to musiałem ogarnąć wszystkie papiery- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Będę ale po 18 jak nie o 19 Ps. Ja nie mam na kompie programu to ja Ci nie sprawdzę- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rankiem Tomek nie rozchodzi się o auto tylko o kolor Seves dziś dam Ci odpowiedź bo wczoraj siedziałem z bracikiem cały dzień w parku wodnym i na strzelnicy i nie dałem rady- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rankiem ---------- Post dopisany at 08:34 ---------- Poprzedni post napisany at 08:33 ---------- za***ista, mi się kolor widzi No tobie to ja się wcale nie dziwię Corsa to twój pierwszy "nie czerwony" samochód w życiu :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Już bym chyba wolał żółtą A jak ostatnio jechałem przez Czechy to widziałem S5 w kolorze zgadnijcie jakim i to takim oczojebnym że szkoda gadać ---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 23:02 ---------- Pasował by Ci kolorek do statusu- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron ten kolor- Strefa Śmiechu
Jak by sobie tak każdy "radził" to strach by było po chodnikach chodzić. Generalnie to szkoda, że się nie rozjebał na tym słupie. Pewnie wtedy ograniczył by swoje "cwaniactwo"- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rankiem To nie powiem jak na Ciebie działają skoro kupiłeś Leona- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spoko, ogarnę patrzcie jaki optymista Jeszcze mało wie, to dlatego- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A to dopiero początek- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rankiem Tomek lepiej by tego nie ujął- Reklamacja butów
Ryba22 jeżeli są w stanie Ci to naprawić to nic nie zrobisz, jeżeli Ci tego nie naprawią (lub po naprawie znowu się zepsuje) tak samo oddajesz na niezgodność towaru z umową według ww. ustawy i powołujesz się na to, że oddałaś towar do naprawy po raz pierwszy w czasie krótszym niż 6 miesięcy od daty zakupu więc można domniemać wadę ukrytą towaru- Reklamacja butów
Nie składaj jako reklamacja (na gwarancję) tylko na niezgodność towaru z umową według ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rankiem - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE