Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Guregoru

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Guregoru

  1. Tylko po co tam jechał przez to nie pojechał do Kamienia bo mówił, że to jedyna okazja żeby tam pojeździć po torze
  2. Tomek dzięki że mnie wyciągnąłeś dziś z chaty bo tak bym siedział na d*pie i chlał piwsko w studiu... a tak chlałem na świeżym powietrzu ---------- Post dopisany at 18:30 ---------- Poprzedni post napisany at 18:30 ---------- Oby nie było mokro na tym torze, i obyś wrócił całym Leo, bo na torze to udziela się często adrenalina i człowiek chce pocisnąć więcej niż auto może. No i po powrocie ... było bardzo mokro i bardzo ślisko... sprawnościówki były trudne i bardzo kręte ... efekt ... 3 lawety miały co robić ale było ogolnie super. Ja patrząc na warunki odpuściłem wjazdu i startu w zmaganiach bo znam siebie i by mnie poniosło a efektem tez by byla laweta ... więc sącząc piwko obserwowałem zmagania kolegów. Najbardziej mi szkoda nowej cupry zrobionej na 340 kuca bo spadła z skarpy a oprócz tego pare małych kraks ale nic powaznego ... no i jedno turbo wyleciało wydechem :decayed: Ipreza piątkowa i sobotnia do ok 4 nad ranem ale mniejsze pijaństwo niż na zlotach A4 i więcej ludzi z dziećmi ... ogólnie spoko Jechałeś tam po to żeby pośmigać na torze i nawet nie wziąłeś w tym udziału? dobrze rozumiem? No co chcesz On ma Leona to co zdziwiony jesteś :decayed:
  3. Guru, coś Ci wrzucę aby Ci się stare dobre czasy przypomniały Szalone chomiki na talerzu obrotowym - Sadistic.pl Ale się uśmiałem normalnie :decayed:
  4. I kto to mówi pantoflarzu :polew::polew:
  5. A proszę nie myślałem, że moje kiedyś ktoś na parkingu ustrzeli Pozdrawiam kolegę widziałem ze kolega wkoncu wyjechal z parkingu. widziany dzisiaj na jednokierunkowej niedaleko zabki stał:naughty:jechałem takim zielonym busikiem. Potwierdzam Tzn Ciebie nie widziałem ale faktycznie moje tam stało
  6. Tomek bierz Ferodo Premiery
  7. a światło stopu juz zrobiles od strony kierowcy Mi sie lampy nie widza ja bym zrobil cale czerwone mogly by byc ciekawe Tak a w ogóle zrób sobie na różowo
  8. rankiem Dobre to pismo na następny mandat z fotoradaru takie im pierdolnę tylko bez początku bo jest trochę głupi i faktycznie można by sobie narobić przez niego większych problemów ale punkty są jak najbardziej ok.
  9. rankiem Jak dzisiaj frekwencja na spocie będzie taka jak w zeszłym tygodniu to będziecie sobie szukać wątku spotów Śląskich w archiwum
  10. żeby nie powiedzieć ,że nie ma go wogóle No w stosunku do tego co było to faktycznie nie ma go wcale
  11. Tomek od kiedy sprzedałeś audi jakoś słabo udzielasz się na forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.