Treść opublikowana przez Guregoru
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew::polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tylko po co tam jechał przez to nie pojechał do Kamienia bo mówił, że to jedyna okazja żeby tam pojeździć po torze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tomek dzięki że mnie wyciągnąłeś dziś z chaty bo tak bym siedział na d*pie i chlał piwsko w studiu... a tak chlałem na świeżym powietrzu ---------- Post dopisany at 18:30 ---------- Poprzedni post napisany at 18:30 ---------- Oby nie było mokro na tym torze, i obyś wrócił całym Leo, bo na torze to udziela się często adrenalina i człowiek chce pocisnąć więcej niż auto może. No i po powrocie ... było bardzo mokro i bardzo ślisko... sprawnościówki były trudne i bardzo kręte ... efekt ... 3 lawety miały co robić ale było ogolnie super. Ja patrząc na warunki odpuściłem wjazdu i startu w zmaganiach bo znam siebie i by mnie poniosło a efektem tez by byla laweta ... więc sącząc piwko obserwowałem zmagania kolegów. Najbardziej mi szkoda nowej cupry zrobionej na 340 kuca bo spadła z skarpy a oprócz tego pare małych kraks ale nic powaznego ... no i jedno turbo wyleciało wydechem :decayed: Ipreza piątkowa i sobotnia do ok 4 nad ranem ale mniejsze pijaństwo niż na zlotach A4 i więcej ludzi z dziećmi ... ogólnie spoko Jechałeś tam po to żeby pośmigać na torze i nawet nie wziąłeś w tym udziału? dobrze rozumiem? No co chcesz On ma Leona to co zdziwiony jesteś :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Guru, coś Ci wrzucę aby Ci się stare dobre czasy przypomniały Szalone chomiki na talerzu obrotowym - Sadistic.pl Ale się uśmiałem normalnie :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rankiem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
I kto to mówi pantoflarzu :polew::polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rankiem- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
A proszę nie myślałem, że moje kiedyś ktoś na parkingu ustrzeli Pozdrawiam kolegę widziałem ze kolega wkoncu wyjechal z parkingu. widziany dzisiaj na jednokierunkowej niedaleko zabki stał:naughty:jechałem takim zielonym busikiem. Potwierdzam Tzn Ciebie nie widziałem ale faktycznie moje tam stało- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tomek bierz Ferodo Premiery- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rankiem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rankiem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a światło stopu juz zrobiles od strony kierowcy Mi sie lampy nie widza ja bym zrobil cale czerwone mogly by byc ciekawe Tak a w ogóle zrób sobie na różowo- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rankiem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rankiem Dobre to pismo na następny mandat z fotoradaru takie im pierdolnę tylko bez początku bo jest trochę głupi i faktycznie można by sobie narobić przez niego większych problemów ale punkty są jak najbardziej ok.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No i po c**j- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No i tak trzymać- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rankiem Jak dzisiaj frekwencja na spocie będzie taka jak w zeszłym tygodniu to będziecie sobie szukać wątku spotów Śląskich w archiwum- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rankiem- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rankiem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
żeby nie powiedzieć ,że nie ma go wogóle No w stosunku do tego co było to faktycznie nie ma go wcale- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tomek od kiedy sprzedałeś audi jakoś słabo udzielasz się na forum - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE