Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Guregoru

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Guregoru

  1. A proszę nie myślałem, że moje kiedyś ktoś na parkingu ustrzeli Pozdrawiam kolegę
  2. tylko nie pokazujcie tego ludziom od bmw :polew: To była lina, która zabezpieczała, żeby samochód nie spadł ze skoczni a nie lina wciągająca go do góry
  3. Dzięki za spocika (i kebabika ) Artur, Grzesiek i Andrzej fajnie, że wpadliście Wreszcie zobaczyliście jak wygląda prawdziwy spot :polew:
  4. Koło placyku nauki jazdy ale nie zdziw się jak zaczniemy się zjeżdżać dopiero o 18.30 bo ostatnio mało kto na 18 się pokazuje W razie czego na PW wyślę Ci do mnie numer koma to dzwoń
  5. A ty nie pindol tylko na spota dziś przyjeżdżaj ---------- Post dopisany at 07:36 ---------- Poprzedni post napisany at 07:35 ---------- Obadamy bo dzisiaj mam trochę roboty Robota nie zająć nie ucieknie
  6. rankiem ---------- Post dopisany at 07:35 ---------- Poprzedni post napisany at 07:31 ---------- Kłótnię? Jaką kłótnię? Ks1adz my się kłóciliśmy? Jak tak to mi chyba coś umknęło A ty nie pindol tylko na spota dziś przyjeżdżaj ---------- Post dopisany at 07:36 ---------- Poprzedni post napisany at 07:35 ---------- Zwróć uwagę na to, że mój jest "tylko" brudny a nie tak jak twój... :decayed:
  7. No czasem tak No Fajnie, że zauważyłeś bo już się bałem, że nic z tego nie będzie No jakoś trzeba się odstresować I nie spinaj się już tak bo zachowujesz się jak byś połknął kij od szczotki Więcej luzu w życiu bo stetryczejesz na starość
  8. Albo ty z pisaniem... Ale ja nie mówię, że byłeś w Zabrzu na wakacjach Pewnie ktoś zna Trudne słowo... Fajnie, że takie też znasz Ps. "gratuluje" pisze się bez "z" na końcu Spoko, jesteśmy tu od tego żeby pomagać
  9. Głodny głodnemu zawsze wypomni
  10. No i co że był w Zabrzu ja też kiedyś we Wrocławiu byłem i co? Walne posta "Szukam speca z okolic Zabrza. Byłem kiedyś we Wrocławiu" Logika w tym jak po c**ju...
  11. :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm: tyle tylko powiem
  12. To czemu zaczynasz post
  13. To są spoty na Śląsku a nie na Dolnym Śląsku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.