Treść opublikowana przez Guregoru
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A wiesz, że chciałem
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
A proszę nie myślałem, że moje kiedyś ktoś na parkingu ustrzeli Pozdrawiam kolegę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rankiem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spoko- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rankiem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj- Strefa Śmiechu
tylko nie pokazujcie tego ludziom od bmw :polew: To była lina, która zabezpieczała, żeby samochód nie spadł ze skoczni a nie lina wciągająca go do góry- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ach ta szczerość- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki za spocika (i kebabika ) Artur, Grzesiek i Andrzej fajnie, że wpadliście Wreszcie zobaczyliście jak wygląda prawdziwy spot :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Koło placyku nauki jazdy ale nie zdziw się jak zaczniemy się zjeżdżać dopiero o 18.30 bo ostatnio mało kto na 18 się pokazuje W razie czego na PW wyślę Ci do mnie numer koma to dzwoń- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A ty nie pindol tylko na spota dziś przyjeżdżaj ---------- Post dopisany at 07:36 ---------- Poprzedni post napisany at 07:35 ---------- Obadamy bo dzisiaj mam trochę roboty Robota nie zająć nie ucieknie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rankiem ---------- Post dopisany at 07:35 ---------- Poprzedni post napisany at 07:31 ---------- Kłótnię? Jaką kłótnię? Ks1adz my się kłóciliśmy? Jak tak to mi chyba coś umknęło A ty nie pindol tylko na spota dziś przyjeżdżaj ---------- Post dopisany at 07:36 ---------- Poprzedni post napisany at 07:35 ---------- Zwróć uwagę na to, że mój jest "tylko" brudny a nie tak jak twój... :decayed:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No czasem tak No Fajnie, że zauważyłeś bo już się bałem, że nic z tego nie będzie No jakoś trzeba się odstresować I nie spinaj się już tak bo zachowujesz się jak byś połknął kij od szczotki Więcej luzu w życiu bo stetryczejesz na starość- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Albo ty z pisaniem... Ale ja nie mówię, że byłeś w Zabrzu na wakacjach Pewnie ktoś zna Trudne słowo... Fajnie, że takie też znasz Ps. "gratuluje" pisze się bez "z" na końcu Spoko, jesteśmy tu od tego żeby pomagać- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Głodny głodnemu zawsze wypomni- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No i co że był w Zabrzu ja też kiedyś we Wrocławiu byłem i co? Walne posta "Szukam speca z okolic Zabrza. Byłem kiedyś we Wrocławiu" Logika w tym jak po c**ju...- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm: tyle tylko powiem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To czemu zaczynasz post- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To są spoty na Śląsku a nie na Dolnym Śląsku - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE