Treść opublikowana przez Guregoru
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Masz do mnie numer w pierwszym poście
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dokładnie czekaliśmy a że nikogo nie było to poszliśmy na zakupy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No oczywiście
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Seba ty se najpierw gwint wrzuć
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak przyjedziesz to pocałujesz klamkę bo od 7 rano mnie nie ma aż do wieczora albo i do niedzieli bo tego jeszcze nie wiem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale serio mówię że nie dam rady
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No niestety nie będzie mnie w sobotę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A ja k**wa odpadam z soboty
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja również dziękuję za spocika w doborowym towarzystwie Na następny rozumiem zamiast piwa coś "cieplejszego"
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rankiem No w Bielsku całkiem całkiem ale po tych trzech piwkach mnie smak na wódeczkę naszedł Tomek ---------- Post dopisany at 08:13 ---------- Poprzedni post napisany at 08:13 ---------- Ps. Tomek jak Aga nie zrobi to mam nadzieję , że młody będzie już miał
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rankiem
-
Wakacje, Ja sam + Trzy koleżanki... co zabrać? ;)
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rankiem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew::polew::polew::polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rankiem Dlaczego Ty wiesz dlaczego No ale myślałem, że już ustaliliśmy co i jak- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dlaczego- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Poligloci k**wa :polew::polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No witamy Prezesa Wyczuwam wazeliństwo :polew::polew::polew: Chciał byś tak umieć nie- Nowicjusz - wątek powitalny
Po głowie to Ci może wiele chodzić ale jak zarejestrowałeś się tylko po to żeby sprzedać auto to możesz od razu konto skasować- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No witamy Prezesa- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Szczęście jak ślepa kura, która ziarno znalazła- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Heh no to Ci się udało faktycznie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Aż takiego szczęścia nie masz- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale tylko czasem i nie w tym przypadku - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE