Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. ile to jest 22" może ciut przesadziłem ale tylko ciut
  2. ile to jest 22"
  3. żadne 19 cali nie będzie na kozie leżało
  4. no to teraz tu wygląda tu jakbyś pomalował na inny kolor
  5. Na zdjęciu jest Maniek i Jego fura, fakt, tak samo uyebana jak moja, teraz pojechał do Wieśka na geometrię sory szefie ...mówisz kręci gwintem...czy szuka tam jeszcze "mojej" trytytki?!
  6. ...a potym...jo Cie prosza...umyj te auto !!
  7. daltoniści... ...a tak serio kolor to tak między żółtozielonym, jaśminowym a miętowym ...i ja bym nie zmieniał, bo na pewno nikt go nie ma i nikt Ci nie będzie gadał, że czerwony...będzie szybszy a tak właściwie to jest zieleń wiosenna...
  8. u mnie to nawet jednocześnie deszcz, śnieg, grad padał...wieje jak cholera już nie mówiąc, że przy tym wszystkim słońce świeci
  9. ...ja bym się mocno curvencja zdziwił jakbym gdzieś tam był... zdjęcie 122 bardzo miło się go ogląda ...prócz tego że Hammer chyba się pokłócił z maszynką
  10. ołłł...jep...już ta godzina?! ...trzeba dopijać i też zmykam
  11. ...ja jeżdze teraz 101 konnym Polo Żonki...A4 narazie stoi...zużycie nie których materiałów eksploatacyjnych i narazie brak czasu na "remont" . Porównania nie mam pod względem zawieszenia, bo tu i tu jest gwint i rzekłbym, że Polo jest sztywniejsze. Hamulce w Polo są z GTI, więc ryją beret względem a4. Ale dynamika...bez porównania do rzecz audi. I póki co jezdzę dwa miechy Polo i nie umiem się doczekać przesiadki do audi. ...ja bym brał wszystkie 9,5 cala bardziej wklęsłe
  12. no i stało się...psyyt ...wczoraj chlańsko na urodzinach a dziś dla zdrowotności tylko piwka
  13. może masz "pod prąd" oponę założoną ...a swoją drogą...też już nigdy nie kupie "jodełek" huczą, szumią ...
  14. no bo już myślałem, że tak ze mną było źle... ...ale nie powiem dość chwilę żem się zastanawiam...czy ja o czymś nie wiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.