Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. Bulczas w jednej z b5 mial ori bose i gralo to duzo lepiej od serii, niewiem jaki jest koszt tego wiec niewiem czy jest to oplacalne ...czytej ze zrozumieniem...wyjustuję Ci to i "pokolruję" w dwóch innych barwach. ...psssyt po robocie
  2. Bose w be5 nie gra...seria głośniki w be6 lepiej grają. Chcesz, aby ładniej grało?? Kup lepsze głośniki, większe na przód i tył, jakąś jednostkę "napędową" i już będzie lepiej grać. No ale to Twój wybór, a emblematy "bose" możesz se dokupić.
  3. ...kurde...wczoraj mi kumpel pokazał swoje be6 z 2.5tdi BCZ i powiem tak...nigdy nie słyszałem tak cicho chodzącego silnika Uprzedzam pytani typu: Czy go odpalił, itd...?!
  4. to nie pasuje Ty nie masz co z kasą robić ? Mając 2.5tdi chyba lepiej odkładać każdy grosz szyderca
  5. i... standard po robocie psssyt
  6. ...pssyyt po robocie
  7. ...pssyt po robocie ...Żonka uzupełniła dziś zapasy
  8. ...więc ten tydzień jakoś objadę
  9. ...stuki stukami, ale powiedz mi curva jedno?!...te auto jest z fabryki, bo tak czystego silnika, cybantów czy też śrub, to daaaaaawno nie widziałem. Nawet w moim po jakimś tam remoncie Horny...ja tam nie wiem czego oni Ci gratulują?!...ale przyjmij moje kondolencje Zrobiłem screena i posyłam Ewie Czuj sie przepytany z boksu wieczorem Ona ma na rano a ja mam na 17.30 (a jemy obiad i pijemy razem kawkę, tylko tyle się widzimy ), więc ten tydzień raczej odpada...no chyba, że będzie Jej się chciało siedzieć do "za piętnaście druga"
  10. Popłakałem się ze śmiechu.... ...tak samo poforskany ze śmiechu...
  11. ...widzę red bulla ...i pyrsk po robocie (fakt faktem, szukając alkoholu "dżek" się uśmiechnął, ale zapomniałem kraty wymienić )
  12. ...stuki stukami, ale powiedz mi curva jedno?!...te auto jest z fabryki, bo tak czystego silnika, cybantów czy też śrub, to daaaaaawno nie widziałem. Nawet w moim po jakimś tam remoncie Horny...ja tam nie wiem czego oni Ci gratulują?!...ale przyjmij moje kondolencje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.