Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. ...no to pyrsk... ...4 ehh...ta niedziela
  2. ...i oczywiście pyrsk po raz...trzeci ?!
  3. yy...On ma hultaja jako drugie auto...amatorze Tak ... ale nie ix35 .....amatorze [emoji14] ...a jakie?!
  4. Koneser [emoji6]U mnie standard Stachu...sznupiesz red bulla?!...no to na Zatorze byda mioł z kim sznupnyć
  5. yy...On ma hultaja jako drugie auto...amatorze
  6. http://www.gieldaklasykow.pl/citroen-xm-pallas-1999-15900-pln-warszawa/ pyrsk po raz drugi ...mówcie co chcecie...ale ładny ten cytrus
  7. Niestety... Dzisiaj przy okazji wizyty w Żorskim Aquarionie pojechałem do Muzeum Ognia... ciekawe miejsce tak z bajtlem żeby pochodzić. ...ja mieszkam w Żorach a tam nie byłem ...czyli nuda nic ciekawego dla Nas, tzn w Naszym wieku?!
  8. Za dużo...... i pojemnościowo i mocowo - więcej kasy musiałbym wydać na ubezpieczenie, podatek, a także na stacji paliw niż miałbym z tego przyjemności. A co sądzicie o Fordzie Kuga, Kia Sportage, Hyundai iX35 ? Znacie kogoś kto jeździ takim autem? Jakie są opinie tej osoby? ...ta furmanka mo bodajże Horny Devil ze ślonskich??
  9. aaaaaaaaaaaaHHHHHHHHHHHHHHHHHHHaaaaaaaaaaaa!! ...nie sentymentalny, tylko niedopity
  10. http://www.tomag.com.pl/ zawieź tutaj, robiłem pół roku temu swój, wiele osób nawet z małopolski wozi do niego do regeneracji magle;)Magla się nie regeneruje! Co Ty gadasz za głupoty ? Trzeba zrobić to dobrze i ma się spokój... tutaj dostałem 2 lata gwarancji bez limitu kilometrów... Turbo też kupujesz nowe ? rozrusznik ? Maglownica to nic innego jak przekładnia ślimakowa z kilkoma panewkami i uszczelniaczami... robiłem w Tomagu 2 magle w Vectrze od początku roku a drugie auto u nowego właściela już 3 rok dyma na nowej przekładni.... Hmm... nie wiem gdzie my się nie zrozumieli...ale kto tu mówił co o nowych tajlach ?? Turbo mi d*pło...nie regenerowałem, kupiłem używkę w dodatku z 2.7 tdi...jest na zapas. Rozrusznik...odpukać jest dobry. A maglownicę mam używkę...nie dość, że z mocniejszego modelu, to i z tłumnikiem drgań. Dziś pojeżdzone i nic nie cieknie. A co do magla...no widzisz...jak można zdupczyć tak prostą rzecz z kilkoma panewkami i uszczelniaczami.............. ?! I psssyt po raz...trzeci ?! Abo czwarty?! ...nie czepiajmy się szczegółów mitsu co ? ...no właśnie Miszka...że co ?!
  11. ...a ja tam wolę mieć spokój. Od tej zimy bedę latać na 18" przez zimę, a 19" na lato, więc LMO będzie miało co "brać na klatę".
  12. psssyt, psssyt i psssyt
  13. Akurat łączniki nie wykańczają się tak szybko jak dolne wahacze, i jeżeli o łączniki chodzi to moim zdaniem nie koniecznie lemforder musi być, moim zdaniem można w tańsze zamienniki zainwestować. Dobra, dobra, to jeździj sobie kolego na tych tańszych zamiennikach. Nie wiem co masz za wahacze lub co montujesz, ale jak już, to pierwsze padają te u góry (taka charakterystyka...może w inny sposób to nazwę...fizyka jaka na nie działa, są podatne bardziej na nierówności, dziury).
  14. Wy macie w pyte tego z kuraka ...a zaś w SG, normalnego Trza było polo brać i przyjechać wczoraj Żonki nie było w tym czasie w domu. A teściowa swoim też w robocie była. ...tak to bym przyjechał...pomęczyłbym te "jeden cztery, szesnaście fał"
  15. Wy macie w pyte tego z kuraka ...a zaś w SG, normalnego BULCZAS ... setunia
  16. Jak przynajmniej raz w roku hahahahah a co do udzielania to jakbyś mnie znał to wiedziałbyś ze u mnie to dziala odwrotnie :grin: :grin: ...no chyba, że dupniesz kilka głębszych na Zatorze, to potem kłapiesz tą jadaczką Ci się dzieje w zatorze zostaje w zatorze hahaha Nie pamiętam nawet co gadałem ale chodziło o to kiedy wchodzę i udzielam się na forum i na pewno nie jest to związane ze ślubem hmm...kwestia sporna , ale w jednym masz rację, to co tam się dzieje nie wychodzi za River Park
  17. Jak przynajmniej raz w roku hahahahah a co do udzielania to jakbyś mnie znał to wiedziałbyś ze u mnie to dziala odwrotnie :grin: :grin: ...no chyba, że dupniesz kilka głębszych na Zatorze, to potem kłapiesz tą jadaczką
  18. hahaha dokładnie Osiągi spalania to da się średnie z baku ok 20 czyli na baku niedużo ponad 300km ale da się też ok 9 czyli na baku ponad 650 ale to mi się tylko 2razy udało przez ponad 2lata hahaha dźwięk jest za to nie do podrobienia i mi się ciągle strasznie podoba ...bo Cie ni ma cołki czos!!
  19. http://www.tomag.com.pl/ zawieź tutaj, robiłem pół roku temu swój, wiele osób nawet z małopolski wozi do niego do regeneracji magle;)Magla się nie regeneruje! ...też jestem tego zdania. Nie znam osoby, której by magiel wytrzymał dłużej niż rok. A dokładnie swego czasu się też tym interesowałem i do każdego co dzwoniłem, pisałem, czy też na forum widziałem, każdemu się rozciekła. "Rekordziście" się rozciekła już 3 dnia po założeniu!! A tak to dwa tygonie, miesiąc, itd. Wolę używkę kupić, zresztą już kupiłem i tyle w temacie. Ja bym wpadł...mam wolne, teraz będę zbijał bąki przed kompem...jakbym miał czym
  20. a jak tam Ciebie V8 sprawuje sie pod maska ? ...a jak myślisz jak będzie chodzić seryjny wolnossak?!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.