Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. jakby pacan wyprzedził normalnie to ktoś z tyłu by nie kombinował niepotrzebnie no nie powiem, ze nie...jak wyprzedzał jak pipa, to zapewne też bym awaryjnym brał
  2. Wam sie te kolory zmieniają... Mogę wziąć torxy
  3. Z tego co pisze, to silnik "kaput" :/
  4. Jak wóz?dołączam się do pytania...
  5. Oj tam oj tam przynajmniej jest beka i co wspominać ...no baa...poważnie, to sie będzie w trumnie wyglądać..ponoć Świetnie dziękuję. Moja coś się trzepie "jesteś chory nie jedź" będę musiał wyskoczyć po bułki w papuciach i wrócić za parę godzin.
  6. Tomek...ująłeś dużo fajnych sytuacji...ładnie się to ogląda
  7. ...no ja będę jutro, bynajmniej nic mi nie wiadomo żebym nie był .
  8. Łoo...chociaż żeś sie kapnął, że ją urwałeś, bo ja przyjechałem do SZO a ona została w SRB. I oczywiście
  9. no no Masz młodsze, bo z 2001
  10. Za takie roczniki to już sie nic nie stawia Co to za fura b6? Na pewno golas i będzie rezał do serii
  11. ...ja zamawiam zawsze prze oponeo, czekam przez zimę (przeważnie w grudniu/styczniu kupuję nowe gumy na lato, wtedy najtaniej wychodzi . A zimowe zaś w lipcu/sierpniu.
  12. A coś to kupił...no chyba powoli starszego niż ja to auta na śląskich już powoli nie ma
  13. jest - wpadaj tylko jak chcesz przymiarke koła zrobić to musisz dać znać do czwartku wieczora Jakiego koła... ja nic nie pamiętam
  14. mi jak sie uda obrócić z przywiezieniem auta to podjade na celnych ...a jak się nie uda, to nie przyjedziesz?!
  15. ..yy..y...starzejesz się
  16. nie umiem sobie wspomnieć, kto to był, ale jakość sobie chwalił ...czytałem wczoraj jego fanpejcz i tam to też było...ładnie pojechał po DURNIACH
  17. pssyt
  18. Chłopki...w pt jest jakiś spot, bo nie wiem czy se organizować jakiś czas??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.