Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. Sprecyzuj pytaj Mirona...on Cię nakieruje...przerabiał temat w swojej ex b8
  2. koledzy szydercy
  3. ...i się zaczyna ...Sensei...wg. mnie w b8 tylko 20" było na przykładzie mirona na 19 i 20 i tylko 20", ale do tego ładny zawias i większe heble
  4. Sensei...widzę że nicka pomodziłeś...rezaczu Ty...
  5. ...no tutaj, to ja wyczuwam sarkazm w wypowiedzi
  6. ...yhyy...ja rok temu...spot skończył się w pewnym biurze, pozamykanym na 4 spusty i odgrodzony jakimiś banerami by jakieś ciekawskie łby nie zaglądały . A właśnie kogo ta babeczka-żul podrywała w zeszłym roku??
  7. Ehh...no to tylko mi jedno ślina ciśnie jak język...STARZEJEMY SIĘ PANOWIE I PANIE
  8. Ja zaraz też kończę...teraz kolacykę Żonka robi Nie uwierze! No jak Boga kocham !!
  9. :polew: :polew: :polew: :polew: Przekładam i tak i tak. Nie mam pojęcia o co caman. Bo chyba można wykluczyć bezpieczniki.. No tak, bo jeśli Ci zwykłe żarówy blangają a ledy nie, to zicherungi są okej. A te ledy są jeszcze dobre, bo mnie kiedyś się zdarzyło, że jak raz pomyliłem polaryzację, to się poprostu "zepsuła" i to w dwóch ledowych zarówkach.
  10. ...no właśnie...bo zawsze Stasiu czy Gisza coś dmuchnęli a dziś ?!
  11. ...a polaryzację (+/-) uwzględniłeś??
  12. Dlatego mi to tak bardzo nie utkwilo.Ps. podziekowal za dostarczenie do pokoju dla ciebie i tomka ...spoko...myślę, że w drugą stronę to by też zadziałało ?! ...starzejesz się szczylu ...ja dalej się alkoholizuję
  13. ...no właśnie i najgorsze było to, że nie wiedzieliśmy czy...alkomat się zdupcył czy rzeczywiście wszyscy byli monter Chyba sobie uświadomiłeś że nie było awaryjnego kierowcy ...a jechać trzabyło
  14. Na BT często się zwracałem po imieniu do Ciebie, ale to było "dość później"
  15. no do Ciebie...mamusia chyba Ci dała na imię MIchał ?? Tomek A4 ogarnij tam jakie foty, bo na pewno żeś coś tam fajnego ustrzelił
  16. A Ty Michał jak się czujesz?? Lepiej ??
  17. Dlatego ja co roku jak zmieniam koła, to zawsze ją wyciągam i smaruję
  18. Uff... ...ale jeszcze pare koników sie tam wykrzesa A ja idę po drugie piffko...no to pssyt Panowie
  19. Pucek, tak se myślę...chyba nie narobiłem Se siary, że próbowałem Wam dotrzymać kroku na drodze Panowie co tu taka cisza (abstynencja) alkohol Wam "śmierdzi" ...
  20. Hehe...sorry Panowie, ale piffko już jest ssaczone

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.