Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. ...ten śnieg, to taki powierzchowny
  2. BT tuż tuż a ja się rozbierania auta wziąłem
  3. psyyytt
  4. Aaa...ja tam mam wolne, od dziś, dwa tygodnie ...yy...tzn. 10 dni starego urlopu wybieram
  5. Szkoda że tak późno, ale jak nie dało sie inaczej... No nie dało już inaczej...przedwczoraj w sobotę szła na rano, aby następną mieć wolną. Ja prawdopodobnie też wiec pewnie podobnie będziemy jechać Zapewne tak będzie...spotkamy się na BT
  6. My wyjeżdżamy po 14...dopiero jak Ewka będzie po robocie
  7. ...j.w. przeważnie biorą 2-2,5k
  8. ...nie wiem Stachu jak w tej optimie, ale w tej cee'd na poważnie w topowej wersji...przerażało mnie to, że w dzisiejszych czasach auta mogą być jeszcze tak nie dokładnie wykonane... oł jep...już ta godzina...idę w kimono ...dobranoc Panowie
  9. Wiesz Miszka ja wtedy te wzbierałem, auto tylko te które mi si podobało. Jeździłem volvo (dobre było i tylko dobre), bmw- ładna konsola skierowana w stronę kierowcy (było dobre, ale kupywałem auto przez zimę i to mnie przestrzegło), mercedes (nie mój styl), saab (piękne, ale wtedy były same trupy), francuzy (nie było tematu), ford (żartobliwie...między pierwszym a drugi spotkaniem z właścicielem już ubyło ze hektar blachy) skoda, vw...(po co mi to jak mogłem mieć audi, a że fajna okazji od dobrego kumpla się trafiła po prostu mnie się podobają i chooooooooooooooooooooooj z tym, że kosztują
  10. No sorry...Mario kupuj co chcesz, ale mnie nie przemówisz nad inną marką i zresztą nie tylko mi i jak Pucek pisze...ja codziennie się oglądam za moją "serią" jak idę do roboty (pomimo, że to jest już antykwariat), jak "leży" itd. Zdarzyło mi się nawet jeździć do roboty od teściowej hyundai'em i..."Jo Cie prosza" nawet nie zastanawiałem się czy go zamknąłem czy zamknąłem szybę czy nawet czy wziąłem szmaty (papiery) z auta. I pysrk po raz trzeci
  11. jak już o retro piszesz, to ja coś od siebie dodam...
  12. ...Stachu...ostatnio jechałem kia cee'd 2 letnia...Ponboczku złoty, no nie mogę jak można tak nie spasować plastików ...kumpel powiedział, że tylko są "o jakiś tam ułamek przesunięte"...wiem mam wyryte na tym punkcie NIe dość, że tomiało 7000 km przejechane,to już skrzypiało coś tam w okolicy prawego słupka
  13. ...czasem też tak miałem...i potwierdzam Jeszcze nie wiem co kupię, za mało kasy a za dużo pomysłów hehe myślę, że decyzję i zakup powinieneś podjąć jak będziesz mocno najebany Dlaczego w sosnowcu na dyskotekach tańczą na boso ? Żeby było słychać muzykę z Katowic buahahahah...
  14. ...jak nie dupniesz saniami, czy nie wyrwiesz jakieś rozpórki...to co "Ty curva wiesz o zabijaniu" i psyyt
  15. ...widziałem Twój dyliżans pod carex'em. No nie powiem ładna i szczerze...byłem w mega szoku, że nie masz RNS-E
  16. Ładnie Tomku... Ja na razie mam dźwigniętą podłogę bagażnika o 8 cm, ale już wiem jak to pomieścić, aby powrócić do standardowego litrarza. Ja też schowałem kompresor w błotniku tuż obok centralki . I co...nie porównywany komfort co nie?!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.