Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. ja miałem pssyt a teraz drugi raz pyrsk z Żoneczką
  2. to My też mamy drewnianą, ale w lipcu
  3. za małe ale nie bedzie nic wiekszego za miesiąc jeszcze bedzie tylko ciemna szybka bo źle się czuje jadąc w akwarium no właśnie widzę...Moja Żonkers z tyłu ma większe łaa...ciemna szyba...
  4. hee...jaki smerfny kolor co to za hample z przodu ile one mają ??
  5. koledzy zawsze umieją pocieszyć
  6. łooo...kur...cze...widzę spory ...ehh ani "przytupnąć" se nie można Arturku...mnie też to zdziwiło, że Dev nie ma swojej "regułki"...
  7. masz rację do czasu...nie chcę krakać, ale ten rok będzie ciężki...jakieś dziwne mam przeczucia
  8. ...następnym razem tak jak Artur zrób..."ale wie Pani takie duże...większe niż oni"
  9. no ja...szlachta
  10. tak ale to niczemu nie służy to jest niby jakieś "muzeum ognia"...?!
  11. ...tego czegoś nie ogarnia nikt z Żor i okolic...ale jednym słowem/zdaniem..."prezedent Żor se blaszok postawioł i do tego ochrona wynajon, aby tego nie opierdo...tzn nie okradli oczywiście" ...bodajże to gówno, bo inaczejnie można tego nazwać 8 mln złotych kosztowało :grin:
  12. Arturku dzięki za wożenie dupska "wta i wewta" i dziękuję obecnym za dziewiczego spota p.s dwa i pół i nie chodzi tu o serial idzie jak wściekłe
  13. ...bd gotowy na czas...idę do garażu porządek zrobić...
  14. jeśli to było do mnie wchodzi to moja brama jest otwarta...i możemy jechać... ...no dobra nie mam bramy
  15. łoo...Ty masz tych kratek tam ...
  16. dobra Panocku o kierej bydziesz pod moim hałs??
  17. kupiłeś 2,5 ????? no właśnie nie, pali tyle i nie jedzie... jak Twoje kiedyś g61 padło albo jakiś kabelek/wtyczka ja to nazywam "niedostyk" a jest mi potrzebny kanał a stoi na nim a4
  18. ...to siedzę w domu...i grzebie dalej przy Polo...ciulówka jak ch...olera...dwa auta K.O. jedne stoi i czeka na części a drugie jedzie jakby miało ze 40KM i pali ze 10 litrów...
  19. ...ja bym wpadł, ale ktoś by musiał po mnie podjechać...
  20. pogoda się ma się zdup...łonaczyć
  21. przestań siać herezje dobre dobre... :grin:
  22. nie ma :grin: :grin:
  23. a ja mam przeczucie, że będzie wyjątkowo spokojnie - wręcz nudno ja będziesz K.O to będzie nudny no chyba, że jak rok temu z Majkim się będziesz "molestował" na boisku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.