Treść opublikowana przez Ponior
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Dzisiaj słoneczko świeciło wiec lampki sa juz na aucie:
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Ponieważ w moich lampach klosze były strasznie zmasakrowane i polerka niewiele dała. Zawitały nowe klosze z używek z allegro. Przed Po
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING EcuProject Wrocław.
Pewnie, dopisać do listy???
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
Pogratulować bryczki, znowu z Patrykiem bedziecie film kręcic na zlocie z dwoma takimi samymi autami Brak podłokietnika w takim aucie
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING EcuProject Wrocław.
1)tomek23 2)kwaśniewski 3)exb 2,0TDI 4) egon golf V plus 1,9 tdi 5) makita golf V 1,9 tdi 6) QlaVR6 Leon ARl 7) Ponior LT 2.5tdi 8 ) jaceksteel 1.9 AHF 9) Carlos 1.9 tdi ASV 10) yzfan ASV 11) AUDI_A4_2.5TDI_V6_180KM 12) Tomson 1,9tdi AVF A4 13) gumis601 1.9 Tdi 110KM AVG A4 14)Gtados A4 90ps 15)jaro86glogow 1Z90ps A4 17)Ir-ek GOLF IV 1,9 tdi ATD 18) dogasso A3 1.9 TDI 130ps 19)ala283 AUDI A4 AVANT 2003 rok.silnik 1.9 Tdi 130km 20)pelo111 vw passat tdi 130ps 21)dominbr 3.0 TDI ASB tip. 22)RVN B5 1,9 TDi AVG 110PS VP 23) MrTea 1,9TDI PD AJM 116ps 24) combat 1,8T AEB 25)chapakostabakos audi a4 96r 1z wtryski 216 26)chapakostabakos seat ibiza 99r agr 90ps 27)sysek27 2.0TDI BPW 28) _Sidor_ VW Passat B4 1.9TDI AFN 29)sylwester_kram Audi A3 1.9Tdi AHF 30)Marcin9680 A4 1.9TDi AWX 31)Krolu 1,9 TDi zwykła pompa 32)Qper3 BKN Dzwonić na numery : 509696100-Patryk 513399363-Daniel i dogadywać się w sprawie terminów. W firmie jest mały remont więc mogą być opóźnienia.
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
i w zestawie taniej Do dieslii nie robią takich zestawów, why :wallbash:
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Ma ktoś linka jak zdjąc przdni panel od rns-e, mam zalany colą i przyciski musze przemyc. Szukam od 60min i nie moge nic znależć Ekran wiem jak sciągnąć ale dalej też coś trzyma panel i nie chce zejść. Niestety chyba bez wybebeszenia całego środka panel z przyciskami nie zejdzie, narazie popsikałem kontaktem i wszystko działa,
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
Śliczne te fele i czarny z czerwonym kolorem jest bajka + dobra gleba. Przydałyby się większe heble, co by ładnie fele wypełniły
-
[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
Polecam, miałem w golfie, komfort nie spadł za bardzo a własności jezdne i wygląd na duży ++
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Do zobaczenia więc na zlocie, tylko porządnie mi się zachowywać w obecności płci przeciwnej I łapy przy sobie bo słyszałem, że to porządny lokal :gwizdanie:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
nie da się z wami poważnie porozmawiać, a większość już w podeszłym wieku :doh1:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Zawsze można wsadzić za kierownice dziewczynę i ja popchnąć z tyłu :polew: Wtedy podjedzie sie na pewno naprawdę wylaliście na ta górkę wode :wallbash:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
trzeba zabrac ze soba ze dwa worki z piaskiem i po kłopocie widze
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
gwint jest wyjątkowo komfortowy, w porównaniu do tego na czym wcześniej miałem okazje jeździć jest bajka ale w razie czego mam chętnego jelenia :naughty: co do kół to zależało mi na czymś czego na innej b7 nie spotkam, zobaczymy jak to będzie, może walnie się to w biel i zostawi na niedzielne wypady.. najgorsze że mam z 3 półki w garażu gratów do auta, a nie ma nawet czasu tego wszystkie pozakładać jak bys miał graty powyrzucać to chętnie je przyjmę A fele bym zrobił na ciemno z jakims jasnym akcentem, jasne bede nieładnie wyglądać moim zdaniem
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
No jest inaczej Trzeba na żywo zobaczyć, pewnie nie jest tak źle
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Mirek nie przejmuj się - Twoje 19" już się wszystkim przejadły. Jak wlecisz swoim koxem na zimowych 15" to będzie hit zlotu Wy jedziecie sie lansować na letnich felach a ja po prostu nie mam zimówek Pewnie połowa będzie na letnich a połowa na zimówkach, będe w tej lepszej połowie :kox:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
no właśnie da rade
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Ja nie mam wyjścia jade na letnich co będzie to będzie :kox: Efekt cieplarniany zrobił swoje przez dwa lata :>
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
A na jakich oponkach jedziecie, bo ja nie mam zimówek, drogi raczej czarne powinny być na koniec marca
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING EcuProject Wrocław.
1)tomek23 2)kwaśniewski 3)exb 2,0TDI 4) egon golf V plus 1,9 tdi 5) makita golf V 1,9 tdi 6) QlaVR6 Leon ARl 7) Ponior LT 2.5tdi 8 ) jaceksteel 1.9 AHF 9) Carlos 1.9 tdi ASV 10) yzfan ASV 11) AUDI_A4_2.5TDI_V6_180KM 12) Tomson 1,9tdi AVF A4 13) gumis601 1.9 Tdi 110KM AVG A4 14)Gtados A4 90ps 15)jaro86glogow 1Z90ps A4 17)Ir-ek GOLF IV 1,9 tdi ATD 18) dogasso A3 1.9 TDI 130ps 19)ala283 AUDI A4 AVANT 2003 rok.silnik 1.9 Tdi 130km 20)pelo111 vw passat tdi 130ps 21)dominbr 3.0 TDI ASB tip. 22)RVN B5 1,9 TDi AVG 110PS VP 23) MrTea 1,9TDI PD AJM 116ps 24) combat 1,8T AEB 25)chapakostabakos audi a4 96r 1z wtryski 216 26)chapakostabakos seat ibiza 99r agr 90ps 27)sysek27 2.0TDI BPW 28) _Sidor_ VW Passat B4 1.9TDI AFN Dzwonić na numery : 509696100-Patryk 513399363-Daniel i dogadywać się w sprawie terminów. W firmie jest mały remont więc mogą być opóźnienia.
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Ponieważ tunelu nie chce mi sie zmieniać, zmodyfikowałem troche uchwyt na telefon Może nie wygląda ale jest praktyczny i telefon jest pod ręką
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING EcuProject Wrocław.
Jak nie jest napisane, że zamknięta to można sie dopisywać W sprawie problemów z autem dzwonić do firmy lub pisac na PW do Patroxa.
-
[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
owszem troche racji masz, ale nie zamierzam znow ładowac w auto ponad 25tys zł zeby wygladalo jakoś i sprzedac za mniej niz sie w auto wlozyło. Tez tak mówiłem ale chyba nie dam rady jeździc serią :kox:
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Pewnie, zostało troche różowej farby :gwizdanie:
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
To ja juz nie wiem co to jest, Patryk ogladał i mówił, że s-line. Mi tam bez różnicy jakie są , jeździ sie ładnie to najważniejsze.