Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kubaja11

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kubaja11

  1. Audi A4 B7 - 2.0 TFSI - BWE - 200KM - Quattro - 2005r Witam Was serdecznie, po długich poszukiwaniach udało mi się znaleźć wymarzoną A4 B7 Od samego początku rozglądałem się za samochodem od naszych zachodnich sąsiadów i tak oto padł wybór na miejscowość o nazwie Hameln. Sprzedawca (prywatny) bez żadnego "ale" przesłał mi nr VIN dzięki czemu sprawdziłem sobie całą historie oraz przebieg udokumentowane 134k przebiegu oraz dokumenty o wizytach i przeglądach serwisowych pozwoliły mi zaryzykować i wybrać się w trasę po to autko. Będąc na miejscu po oględzinach i jeździe próbnej od razu zakochałem się w tym aucie! Mierniczek lakieru wykazał oryginalny lakier na każdym z elementów, więc pozostało tylko utargować cenę i podpisać umowę Zawsze miałem zamiłowanie do AUDI, moim poprzednim autkiem była Audi A3 z '98r z motorem 1.9TDI AHF 110KM. Tym razem powiedziałem sobie że muszę spróbować silnika benzynowego z napędem Quattro i tak się oto stało..od kilku tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem A4 B7 z motorem 2.0 TFSI BWE Quattro o mocy 200KM. Główne wyposażenie: - 6cio biegowa skrzynia - quattro - kolorowy FIS - 4x elektryka szyb - bixenon skrętny & ori DRLe - grzane pupy z przodu - oryginalny hak holowniczy - czujnik zmierzchu - czujnik deszczu - lusterko fotochrom - coming leaving home - fabrycznie ściemnione szybki Plany wobec autka są duże, niedługo postaram się opisać je oczywiście na pierwszym miejscu przyjdzie wymiana rozrządu, filtrów oraz oleju
  2. Kolor zaje*isty, felgi lala i ta gleba
  3. Witam, od roku jestem szczęśliwym posiadaczem czarnej A3 Jest to moje pierwsze autko które bardzo przypadło mi do gustu. Autko pochodzi z Francji lecz część czasu spędziło w Holandii, gdzie jeździł nim pracujący tam Polak od którego kupiłem autko. Zarejestrowałem się na forum A4 gdyż kolejnym autkiem które chce upolować będzie Audi A4 B6, a Atrójeczką będzie jeździła moja dziewczyna Dane techniczne: rocznik 1998 silnik AHF 1.9TDI 110kucy przebieg 229 tyś km felgi oryginalne od AUDI 15' fotele z niebieską szachownicą trójramienna kierownica radyjko Pioneer DEH-2100UB oryginalny podłokietnik klimatronic elektryczne szyby i lusterka ABS Plany dotyczące autka: lampy tył polifty zderzak przedni jest peknięty tak więc myślałem o zderzaku z eski lub poliftowym na halogeny alusy 17' lub 18' s-line po zimie kilka poprawek lakierniczych (autko troche porysowane w kilku miejscach) lotka s3 dobre car audio, głośniczki na zwrotnicach w drzwiach a z tyłu jakiś sub z wzmacniaczem, kable już są podciągnięte na gotowo, tylko wszystko z umiarem bo nie lubie za dużo basu odświeżenie przedniej konsoli, może carbon? może jakiś zawias szersze prawe lusterko Jak widać plany są względem A3ójeczki, wszytko pokaże czas i dostępne fundusze jeśli macie jakieś dalsze pomysły walcie śmiało A teraz czas na foty, zdjęcia z dnia zakupu: Dziś autko wygląda tak: Wpadło: lampy przód polifty Hella pomalowane w czerń, kierunek w lampie oklejony pomarańczową folią kierunki w błotnikach dymione Radyjko CB President Johnny III + Sirio Turbo 1000 na uchwycie klapowym Dorobiłem dodatkowe kluczyki typu scyzoryk, potrzebna była wymiana pompki o oznaczeniu "L" na pompke "G" Ramka grila poszła w czerń Chromowane ramki tablicy poleciały w kubeł, zawitały czyste czarne
  4. Witam wszystkich W przyszłości chce być posiadaczem AUDI a konkretnie A3 8l lub A4 B5, nad wyborem jednego z tej dwójki chcę wspomóc się forum Pozdrawiam wszystkich fanów AUDI

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.