Treść opublikowana przez kubaja11
-
winien termostat?
Vag-Com wykazuję jakieś błędy?
-
Wymiana oleju ? jaki olej przy takim przebiegu? 2.0T
Motul SPECIFIC 504 00 507 00 5W-30 !! Ostatnio udało mi się trafić w fajnej cenie i wziąłem od razu 2 duże banie na dolewki Chociaż tych dolewek u mnie jest mało bo około 0.7 litra na rok (10000km)
-
[BWE] 2.0 TFSI quattro S-LINE by grzopi
Mam ten sam silnik, 2005 rok. 153 000 przebiegu. U mnie oleju ubywa ale 0.7 litra na 10000 km czyli bardzo mało jak na te silniki. Historie o poborze oleju są różne, jednemu więcej drugiemu mniej...
-
"Niezdrowy" klekot silnika 2.0 TFSI w A4 B7
Mam dziwne, podobne odczucia że słychać klekot na ciepłym silniku..
-
2,0TFSI - apetyt na paliwo, opinie silnik, skrzynia itd
To troszkę dziwnę bo na Castrola najbardziej narzekają.. A tu pierwszy raz słyszę pochwałę dla Castrolka
-
Montaż osłon komory silnika A4 B6/B7
Panowie, 2.0 TFSI i komplet osłon pod maską.. instalował ktoś już takie. Numery seryjne ma ktoś ? Chciałbym u siebie zamontować komplet tych osłon.
-
Montaż foteli podgrzewanych i elektrycznie regulowanych w A4 B6
Nie chcę być prorokiem ale myślę że prawdopodobnie jakiś problem z całą instalacją lub z masą w instalacji
-
[ALL B7] 2.0TFSI a LPG
Tak, podawałem swoje dane, silnik BWE + VIN podawałem a BGB wiele się nie różni od BWE
-
A4 B7 Quattro 2.0 TFSI przelot
Witam, Panowie jest ktoś z Was kto posiada pełny przelot z kwasówki w tym silniku ? Na wiosnę chciałbym zmienić u siebie wydech i zastanawiam się głęboko nad wydechem przelotowym.
-
2,0TFSI - apetyt na paliwo, opinie silnik, skrzynia itd
Witaj, użytkuje TFSiaka od 1,5roku i z ręką na sercu mogę polecić Ci ten silnik. Osiągi tego autka są warte spalania rzędu 9-11 litrów w trybie mieszanym. W trasie wygląda to o wiele lepiej. Jadąc na Chorwację z punktu A do punktu B spalanie wyszło mi 8,5litra. Gdy Twój wybór padnie na ten silnik to posłuchaj kolegów wyżej.. Zwróć uwagę na napinacz zmiennych faz rozrządu oraz spalanie oleju. Choć mówią że zmiana oliwi na LiquiMolly lub Motula ogranicza ubytek oleju. Ja tam nie mam porównania z innymi olejami bo od początku leje Motulka i moge się przyznać że przez cały rok obserwując poziom na bagnecie musiałem dolać 0.7litra, gdzie średnio w miesiącu robie 800km
-
[ALL B7] 2.0TFSI a LPG
Dzisiaj na meila dostałem wycenę instalacji gazowej IV generacji od Energy Ekspert LPG. Dedykowaną instalacją do Pana samochodu jest instalacja do silnika wtrysku bezpośredniego IV generacji : 1. Landi Renzo Direct Dystrybutor Landi Renzo - http://www.egp.pl/landidir.htm cena 5500 zł http://www.egp.pl/landidir.htm Obydwie instalacje Dystrybuowane są przez Landi Renzo, różnią się komponentami i cenami zakupu - ale zasada działania jest identyczna!!! Gaz do bezpośredniego wtrysku cec**je praca wg. proporcji: 85 % sam. użytkuje gazu, 15 % benzyny Ta instalacja w pełni będzie współpracowała z Pana samochodem i da niezawodny komfort jego użytkowania.
-
Opcja TV-in i kamera cofania w RNS-E w Audi A4 B6
Woszu, jaką antenkę pod ten zestaw mógłbyś polecić ? Masz coś sprawdzonego ?
-
Wskaźnik temperatury wody - nieduże wahania
Miałem podobne objawy. Wymiana termostatu i już jeżdzę 3 miechy i "ani widu ani słychu" problemu
-
Jakie słuchawki ? Następcy Creative Aurvana Live
Długo przeglądałem testy słuchawek, zależało mi na kompatybilności z PS4 oraz na bezprzewodowym trybie pracy Wybór padł na Creative Tactic 3D Rage. Jakość naprawdę bardzo dobra jak na cenę 300zł. Bateria bardzo długo trzymie. Z ręką na sercu mogę je polecić początkującym jak i zaawansowanym graczom
-
Wakacje w Chorwacji
Ostatnie 2 sezony wakacyjne spędziłem z moją drugą połówką na Chorwacji, dokładnie to na wyspie Brać. Piękne miejsce, widoki na Split czy Omis nocą są niesamowite. Trasa trochę męcząca bo około 1200km ale jadać A4 B7 Avant to wygoda mówi sama za siebie
-
Sezon Rowerowy 2016
Ten sezon był moim początkującym, dla laików takich jak Ja polecam rower Kellys Cliff 30 Rower kupiłem nowy i użytkowanie go sprawia naprawdę frajdę.
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
U Akjama jeszcze jesień a u reszty klubowiczów już zima hehe sesja za***ista, mam ten sam kolor Avanta i nie mogę się nadziwić jaka może być różnica optyczna na zewnątrz
-
[ALL B7] 2.0TFSI a LPG
Kolego bartekzks, masz jakieś namiary na tą instalacje ciekłego gazu która kosztuje 5500zł ?? Bo pierwszy raz słyszę o tak taniej instalacji na fazie ciekłego gazu...
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Recaro! Coś pięknego Może kiedyś też się skuszę na taki "drobiazg" haha
-
...
Powodzenia w rezaniu! bardzo ładna A4 i bogate wyposażenie
-
Wykorzystanie uchwytu w tunelu pod adapter coolman
Panowie, orientuje się ktoś czy jest jakiś oryginalny adapter pod Samsunga Galaxy S4 albo S5 ?? Coś takiego jak tutaj na zdjęciu pod Iphone??
-
Wspólne granie online PS4
Play 4 id: kubaja11 Chętni pograć głównie w FIFA 16 pisać
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Ja z ręką na sercu mogę polecić film "Zaginiona dziewczyna" !! Film naprawdę daję rade!
-
Piłka nożna
Z trzeciego koszyka możemy trafić na fajne drużyny np. grupa śmierci! Hiszpania - Włochy - Polska - Turcja
-
a4 b7 2.0tfsi rs4 body,fela rs5 zaczynamy tuningi ;)
Zmontowałeś już te światła ?