Treść opublikowana przez kubaja11
-
[RS4 B7] back in black str.5 :)
Super! Powodzenia w modach
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
A na RNS-E jak się to ma ? Mode nie przełącza pomiędzy tymi funkcjami ?
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Witam, mam takie pytanko.. Posiadam kierownicę multifunkcyjną oraz radio Concert II, zależy mi na diałającym przycisku MODE na kierownicy. Z tego co usłyszałem to przycisk ten nie zadziała bez zestawu Bluetooth. Potrzebuję ten przycisk do przerzucania radia pomiędzy Radio/CD/Zmieniarka. Orientuje się ktoś czy po zainstalowaniu pełnego modułu bluetooth przycisk na kierownicy MODE zacznie współgrać z Concertem II ??? Pozdrawiam
-
A4 B7 Mauritius Blue - czarne dodatki
Witam, posiadam A4 B7 Avant w tym kolorze (LINK) Mam srebrne relingi, listwy wokół szyb i srebrną obwódkę grilla. Zastanawiam się nad zmontowaniem wszystkich tych elementów w kolorze czarnym. Dodatkowo myślę również o pomalowaniu bixów. Posiada ktoś takowe zdjęcia jakby to mogło wyglądać lub opiszcie wasze opinie co o tym sądzicie
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Fotki działają. Efekt megaa! Ja już zdążyłem zobaczyć nawet na żywo
-
Dodatkowe przyciski sterowania Navi
Witam ponownie, zabieram się za zakup tych przycisków i domyślam się że z zakupem tego panelu wiąże się również wymiana całego modułu zapalniczki. Czy ktoś uzupełniał u siebie swoją A4 o te przyciski i czy rzeczywiście potrzebna jest również wymiana zapalniczki ? Posiadam taką zapalniczkę: A domyślam się że musze mieć tą.. Prawda ?
-
Dodatkowe przyciski sterowania Navi
Ale jest to pokretlo czy tylko przycisk ?
-
Dodatkowe przyciski sterowania Navi
Witam Panowie, mam małe pytanko odnośnie dodatkowego modułu przycisków sterowania Navi który jest montowany w tunelu obok zapalniczki, ten o numerach 8E0 919 721, Czy ten okrągły przycisk pełni również funkcje potencjometru od przyciszania i pogłaśniania czy jak to jest ? Na zdjęciach zauważyłem że wejście do tego modułu jest 6pinowe, zamontowałem u siebie w samochodzie na stałe tablet Asus Nexus 7 i chciałbym się wlutować w te przyciski do przycisków z tableta, tak by sterować głośnością na tablecie i módz go włączyć czy wyłączyć.. Pozdrawiam
-
Problem z śrubami od geometri tył
Śruba się kręci ale okręca się razem z tulejką w gumie, boję sie że pozrywam gumy w tulejce i wahacz bedzie do wymiany
-
Problem z śrubami od geometri tył
Masakra, nie wiem jak wybić tą śrubę mimośrodową, próbowałem różne sposoby, nie chce grzać jej zeby nie uszkodzić tulejki w wahaczu..
-
Problem z śrubami od geometri tył
Witam Was wszystkich, zabrałem się za wymianę sprężyn w moim A4 B7 z ori na Eibachy -30mm, mam problem z wyciągnięciem śrub w dolnym wahaczu od geometrii, śruba za cholere nie chce odpuscic tulejce i kręci się razem z nią, z tąd moje pytanie czy tulejki w wahaczu który jest widoczny na zdjęciu sa wymienne? chodzi o tulejkę ktora jest na samym dole po prawej stronie...
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Posiadam wersję Quattro więc dla mojego i autka spokoju zrobie korektę geometrii...
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Panowie jak wyglada sprawa geometri przy wymianie sprezyn na Eibacha -30.. mam ori zawias 1BA w Quattro. Pozdrawiam
-
a4 B7 2.0 tdi BPW by dominik
Jakiś konkretniejszy opis względem wyposażenia... ;-)
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Panowie szykuje się coś po 10 maja? ;-)
-
a4 b7 2.0t BUL quattro full s-line
Co raz więcej użytkowników 2.0 TFSI dochodzi na forum dobrze.. dobrze.. podoba mi się to gratuluje zakupu i szerokości życzę!
-
[B7 BWE] Mauritius Blue Avant by kubaja11
Przekątna Nexusa to 7 cali, wątpie by udało się wrzucić coś większego bo ten siedzi idealnie, na styk
-
[B7 BWE] Mauritius Blue Avant by kubaja11
No tu się zgodzę z tym że trochę głęboko siedzi.. ale taka już ramka, innej nie znajdzie, jedynie samemu coś pokleić z jakiegoś włókna ale efekt na żywo i tak jest za***isty
-
[B7 BWE] Mauritius Blue Avant by kubaja11
Jeśli tylko radio ma złącze AUX to tak
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Mam ten sam lakier na samochodzie i również od dłuższego czasu myślę o pomarańczy na heblach
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Miód Malina
-
[B7 BWE] Mauritius Blue Avant by kubaja11
Tablet Nexus 7 (2012) 3G <używany> 620zł Wyrobienie karty Aero2 27zł Adapter AUX do Concerta II 99zł Ładowarka 2xUSB 12V 10zł Kabel Dual Power USB 10zł Adapter OTG Host USB - USB Micro 10zł Ramka Front Panel 55zł Przedłużacz antenowy 12zł Przedłużacz ant. FAKRA 29zł Poświęcony czas bezcenne Mnie doszły jeszcze koszta przeróbki 1DIN na 2DINy.. tunel, kosz 2din, klimatronik, popielniczka
-
[B7 BWE] Mauritius Blue Avant by kubaja11
Plus jest pociągnięty ze stacyjki, masa wiadome z masy i całość jest podłączona do ładowarki samochodowej 2xUSB. Do niej wpięty jest kabel DualPower USB, z drugiej strony do przejściówki OTG (MicroUSB, USB), tam jest wpięty dodatkowo pendrive i micro USB do Tableta.. Dzięki temu napięcie ma i tablet i pendrive. A tablet ma wgrany specjalny soft właśnie do użytku tableta w samochodzie Eeeee filmik musi działać, jest ktoś jeszcze komu nie działa ?
-
[B7 BWE] Mauritius Blue Avant by kubaja11
Cierpliwości.. cierpliwości, co za dużo to nie zdrowo hah Ja już miałem przymiarkę na miejscu podczas zakupu i jest MEGA zdjęcia będą, to mogę obiecać. Na razie tyle na mały deser Witajcie, w końcu udało mi się opanować ładowanie mojego tabletu Jak widać na filmiku interfejs użytkowania jest bardzo fajny.. Internetowe radia, automapa, Yanosik, muzyka mp3 z pendriva, Torque, internet pod ręką :) Projekt już jest zrobiony na gotowo, jedyne czego brakuje to multifunkcyjna kierownica na którą będę polował by móc sterować głośnością multimediów z kierownicy Tablet po przekręceniu kluczyka jest cały czas aktywny, po wyciągnięciu kluczyka tablet przechodzi w tryb Stand By więc pobór prądu z baterii tableta jest bardzo bardzo mały
-
Problem z ładowaniem z plusa po stacyjce
Pod dwa cienkie czerwone, tam po przekręceniu stacyjki miernik pokazuje 12V po wyciągnięciu kluczyka 0V.. Tak samo jest na końcach przewodu który wypuściłem.. Ale ładowania tabletu już nie ma. Przewody mają 2.25mm, kable głośnikowe, czysta miedź..