Treść opublikowana przez kubaja11
-
Problem z ładowaniem z plusa po stacyjce
tak na 100%
-
Problem z ładowaniem z plusa po stacyjce
Witam, mam mały problem. Pociągnąłem dodatkową instalację pod drugie gniazdo zapalniczki, plusa wziąłem ze stacyjki tak by odłączał zasilanie z ładowania. Ładowarka będzie wpięta na stałe dlatego chce by ładowało tablet zawsze podczas jazdy. Niestety żadna z 3 ładowarek nie chce ładować tableta, po podłączeniu do oryginalnego gniazda jest OK, ładuje. Dodam że miernik pokazuję normalnie 12V na tej dodatkowej instalacji. Gniazdo zapalniczki powinno być dobre bo gdy je ominąłem i zwarłem na krotką przewody do ładowarki, również nie ładowało... W czym może być problem ?
-
[B7 BWE] Mauritius Blue Avant by kubaja11
Witajcie, Niestety nadal walcze z tabletem, bardzo długo czekałem na karte Aero2 ale gdy już przyszła to natrafiłem na kolejny problem. Otóż nie mogę dojść do ładu z ładowaniem tabletu. Tablet na załączonym Yanosiku oraz odtwarzaczu muzy nie wyrabia z ładowaniem. Przy 30 minutowej jeździe na podłączonym zasilaniu zdążyło mu ubyć 2% baterii, a tu chodzi o to by przy każdej takiej jeździe zdążył sie doładować na maxa. Mam ładowarke 3 amperową a tablet przyjmuje tylko 1 amper. Musze poczytać jeszcze jakieś info apropo kontrolera ładowania z Nexusie. A żarówek nie zdążyłem jeszcze założyć. Nie było mnie teraz kilka dni w domu ale myślę że w tym tygodniu to nadrobię. Ale z tego co wiem to podpięcie kasownika jest bardo proste. Jeden konektor na przewód masowy a drugi na plus. Pozdrawiam Mały/Duży prezent noworoczny dla Avanta Felgi 18" 8J ET35 niemieckiej produkcji, marka PLW (ProLine Wheels) + Continental SportContact 5 o rozmiarze 225/40/18 (rocznik 2013) ponad 7mm każda Aluski świeżo pomalowane w arktyczną biel.
-
[B7 BWE] Mauritius Blue Avant by kubaja11
Prezenty gwiazdkowe nie ominęły również mojego Avanta Postojówki W5W oraz P21W do DRL + kasownik błędu spalonej żarówki. Obie w barwie 4700K. Zamówione w motohid.pl Pasek, rolki, napinacz Contitecha.. Pompa wody SKF.. oraz termostat, nie trzymał temperatury jak trzeba więc przy okazji rozrządu wymienimy i to
-
[B7 BWE] Mauritius Blue Avant by kubaja11
Przed świętami powinienem zdążyć Czekam jeszcze tylko na kartę sim Aero2 oraz rozdzielacz USB i microUSB, dzisiaj jeszcze jadę po Dremelka by módz już rezać ramkę oraz kosz 2din
-
[B7 BWE] Mauritius Blue Avant by kubaja11
Tak, radyjko Concert poleci do schowka, nie chcę się bawić w jakieś oddzielne wzmacniacze skoro radyjko daję sobie bardzo dobrze radę oprócz tego w schowku będzie złącze usb które będzie poprowadzone do złącza w tablecie by móc łatwo wymieniać muzę na pendrive
-
[B7 BWE] Mauritius Blue Avant by kubaja11
Tak dokładnie o to mi chodzi. Wiadomo jakie możliwości posiada Android AutoMapa, Yanosik, internet, połączenie Bluetooth z złączem OBDII, radia internetowe, mp3, filmy, DVB-T. Jest to Asus Nexus 7 z wbudowanym modemem 3G. Bardzo popularny tablet jeśli chodzi o instalację na stałe w samochodzie Co do temperatur to też mam lekką obawę ale szukając po necie informacji na ten temat wyczytałem że raczej nie powinno być większego problemu z tym. Na dodatek autko zimą nocuję sobie w ciepłym garażu
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
Z białą karoserią zgrało się to idealnie
-
[B7 BWE] Mauritius Blue Avant by kubaja11
Plany idą w dobrym kierunku
-
[ALL B7] 2.0TFSI a LPG
Instalację korzystające zarówno z gazu jak i benzyny dla mnie nie mają sensu. Pozostaję nam chyba jedynie czekać na spadek cen instalacji LPDI.. bo wydać dziś 7000-8500 zł na instalację to trzeba klepać naprawdę sporo kilometrów by zdążyło nam się to wrócić a potem dopiero oszczędzać
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
Od zawsze podobała mi się brązowa skóra w czarnych samochodach gratuluje zakupu, powodzenia w modzeniu i szerokości na drodze!
-
[B7 BWE] Mauritius Blue Avant by kubaja11
Zastanawiałem się nad różnymi zamiennikami.. Ale jednak stwierdziłem że postawie na oryginalne @jhimo poszło PW
-
[B7 BWE] Mauritius Blue Avant by kubaja11
Mały update Jako że idzie zima to autko zasłużyło na zimowe wykładziny Szukając dywaników na allegro znalazłem u tego samego użytkownika osłonę podszybia, więc nie zastanawiałem się za długo i od razu zamówiłem by przyszło w jednej przesyłce Ładnie zabudowane podszybie od razu inaczej wygląda będę poszukiwał kolejnych osłon.. zbiorniczków oraz filtra powietrza.
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Kurde.. fura warta pogratulowania
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Meeega Ciekaw jestem zdjęć już zamontowanych w samochodzie w połączeniu z "Blue Mauritiusem"
-
[B7 BGB] 2.0 TFSI quattro by IroN_87
Mógłbyś zrobić bliższe zdjęcie tych zacisków ?? chodzi mi dokładnie o kolor
-
[B7 BWE] Mauritius Blue Avant by kubaja11
A zapomniałem jeszcze zapytać o obramowanie przy lewarku zmiany biegów... też zostaje ten sam z 1din? :-)
-
[B7 BWE] Mauritius Blue Avant by kubaja11
A jak jest z dekorami ? Mam srebrne z efektem rybiej łuski. Potrzebna jest ich wymiana czy dekory pod 1din i 2din są takie same?
-
[B7 BWE] Mauritius Blue Avant by kubaja11
Dzięki, widać jadąc ulicami że kolor rzeczywiście przykuwa uwagę Zacząłem zbierać graty pod RNS-e 2diny. Jak narazie mam tunel, klimatronik i kosz, wszystko pod 2diny. Stąd moje pytanie jak wygląda sprawa popielniczki i dekorów? Pasują od 1din czy potrzebna jest również ich wymiana?
-
[B7 BWE] Mauritius Blue Avant by kubaja11
W planach jest zmiana koła na 18'' + obniżenie zawiasu, nie obiecuje że zdąże na ten sezon ale co się odwlecze to nie uciecze wszystko będzie zależało od dostępnych funduszy. Jak narazie wziąłem sie za ogarnianie tempomatu przed wyjazdem na Chorwacje taka mała pierdoła a myśle że sie przyda. Kompletuje również elementy pod 2diny, powolutku do przodu Nie planuje szybkiej sprzedaży auta, za bardzo sie w nim zakochałem, więc wymiana stołków na skórzane również będzie w planach. ---------- Post dopisany 24-07-2014 at 15:50 ---------- Poprzedni post napisany 15-07-2014 at 10:41 ---------- Mała rzecz a cieszy dzięki i pozdrowienia dla jarko
-
[B7 BWE] Mauritius Blue Avant by kubaja11
Tak, trzeba przyznać że fotele są bardzo wygodne w porównaniu z moją poprzednią A3 to niebo a ziemia
-
[B7 BWE] Mauritius Blue Avant by kubaja11
Dzięki Awra, przy następnej wymianie dopilnuje tego Kolejne graty zaczęły się kompletować ---------- Post dopisany 11-07-2014 at 14:08 ---------- Poprzedni post napisany 09-07-2014 at 14:58 ---------- Orientuje się ktoś może jak to jest z czujnikami sprzęgła czy hamulca? Czy są one w serii po mimo braku fabrycznego tempomatu??
-
[B7 BWE] Mauritius Blue Avant by kubaja11
No wyszło jak wyszło, kumpel załatwiał mi części po zniżkach, myślałem że postara się bardziej ale OK, jakoś damy rade na tym co jest
-
[B7 BWE] Mauritius Blue Avant by kubaja11
Po Stiegl'u zostało już tylko opakowanie a na pokładzie TYSKIE ---------- Post dopisany 08-07-2014 at 14:48 ---------- Poprzedni post napisany 28-05-2014 at 10:39 ---------- Małe co nie co ruszyło, jako że idą wakacje.. Autko też musiało dostać swój wakacyjny prezent
-
B7 Avant 1.8T Sline, 19'' porsche, AIR RIDE nowe zdjecia
Fura git też jestem na etapie kompletowania gratów do tempomatu, w razie czego odezwę się na priv gdybym miał jakieś pytania odnośnie tempo Powodzenia w modach