Treść opublikowana przez Massey
-
[ALL B6] Wyeliminowanie "pierdzenia" w avancie przy słuchaniu muzyki
Super! Bardzo mnie cieszy ta wiadomość, bo chciałem rozglądać się za nowym subwoofer'em Czyli podsumowując, żeby nie były te informacje tak rozsypane : 1. Ściągam wszystkie elementy po prawej stronie bagażnika, tam gdzie mieści się subwoofer, tak jak napisał wuju . 2. Zaklejam tę kratkę zwykłą taśmą. Uploaded with ImageShack.us 3. Składam wszystko i cieszę się czystym dźwiękiem 4. Gdyby "pierdzenie" się nasiliło, robię tę samą czynność po przeciwnej stronie bagażnika. Czy tak ?
-
[ALL B6] Wyeliminowanie "pierdzenia" w avancie przy słuchaniu muzyki
Fakt, to "pierdzenie" jest bardzo irytujące i chciałbym się jakoś go pozbyć. Aczkolwiek zanim zabiorę się za rozpruwanie bagażnika, chciałbym abyście ocenili, czy jest to faktycznie wina tej kratki, czy też może Wy mieliście inne objawy? Filmik nagrany na potrzeby wątku :gwizdanie: Przepraszam za muzykę, ale ona ładnie odwzorowała charczenie Za jakość nagrania również przepraszam. Proszę podgłośnić sprzęt grający IMG_0094.MOV Audio w aucie - nagłośnienie BOSE, radio Concert II.
-
[ALL B7] Plastiki w przednich lampach
Witam Was serdecznie! Mam nadzieję, że piszę w dobrym dziale. Niekiedy widziałem, że niektórzy z Was pisali, że wymieniliście/zdjęliście pomarańczowe plastiki w przednich lampach. Jak to należy zrobić? Wystarczy kupić białe ? Jeżeli tak to gdzie? Mam zwykłe lampy , nie ksenonowe , jeżeli ma to coś do rzeczy. Pozdrawiam!
-
[B7 BRE] Czarna niunia w sukience S-line i broszką S4 :-)
Też tak pomyślałem , bo S-Line. Ale coś za nisko stoi
-
[B7 BRE] Czarna niunia w sukience S-line i broszką S4 :-)
Nie wiesz jaką w aucie masz zawieche ?
-
[B7 BRE] Czarna niunia w sukience S-line i broszką S4 :-)
Audi pierwsza klasa Mój ideał - smoła, kombi , niska z dużym kołem Jakie zawieszenie ? Niższe niż -20?
-
[ALL B7] A4 S-Line 2.0 TFSI Q
Ta, dzięki za odpowiedź !
-
[ALL B7] A4 S-Line 2.0 TFSI Q
Piękna Audica! Zawieszenie S-Line ? 1BV, 1BE?
-
[ALL B7] Zmiana 17" -> 18" 1BE
Witam serdecznie. Od kilku godzin przeglądam to forum i szukam powiązania z tematem, lecz nigdzie nie znalazłem satysfakcjonującej mnie odpowiedzi. Mam Audi B7, zawiecha 1BE na ori felgach 235/45 R17 ( http://img1.aukcjoner.pl/gallery/002762757/1_f.jpg ) , opony Pirelli , dokładnego modelu nie pamiętam. Jak dla mnie, auto prezentuje się nawet nie źle. Siedzi ono dość nisko (co widać na zdjęciach niżej) ,ale felgi, hm.. chciałbym delikatnie większe z mniejszym profilem. Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Chciałbym zakupić dokładnie takie felgi 18" jak na fotkach poniżej, aczkolwiek nie chciałbym zrobić z auta kanapo-wozu. Wyraźnie widać, że auto jest bardzo podniesione. Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Dla odmiany - na tych zdjęcia, auto ma te same felgi 225/40/R18 ,lecz stoi bardzo ładnie - nisko. Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Tu pojawia się moje pytanie, czy po zmianie z felg 235/45/R17 na felgi 225/40/ R18 przy zawieszeniu 1BE auto się podniesie ? Czy to kwestia zawieszenia ? Bardzo proszę o wypowiadanie się na ten temat. Jak najbardziej mile widziane opinie od posiadaczy tych felg, na zawiasie 1BE. Pozdrawiam serdecznie!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów