Treść opublikowana przez Łukasz_Novy
-
[B5 AKN] Audi A4 B5 2.5TDI -200tys km przebiegu- problem z rozruchem
Napisał przecież, że układ odpowietrzony. A kąt wtrysku???
-
[ALL] Co gdy wlaliśmy benzynę zamiast ON - czyli fatalna pomyłka.
W takim razie kolego masz fajną pracę i wogóle...Powodzenia! Moim zdaniem temat do zamknięcia
-
[B5 AFN] N75 wymieniać wtyczkę czy zastosowac zawór od EGR
Tu masz nowy http://allegro.pl/item384000821__zawor_turbosprezarki_tdi_volkswagen_n75_turbo_.html [br]Dopisany: 28 Czerwiec 2008, 11:09 _________________________________________________128,90 zł za sztukę
-
[ALL] Co gdy wlaliśmy benzynę zamiast ON - czyli fatalna pomyłka.
jakbym byl kiepski to bym nie mial podwyzek co roku i premii full wypas Tylko pozazdrościć jeszcze ze 2 premie i S4??? Tylko tam roślinny nie bardzo pójdzie... :laghing2:
-
[B5 AFN] N75 wymieniać wtyczkę czy zastosowac zawór od EGR
Jeśli N75 to tylko nowy koszt w ASO około 170zł, na allegro kupisz za około 120-150 [br]Dopisany: 27 Czerwiec 2008, 21:36 _________________________________________________Oczywiście z taką samą wtyczką :gwizdanie:
-
[ALL] Co gdy wlaliśmy benzynę zamiast ON - czyli fatalna pomyłka.
W teorii jesteś dobry Są różne przypadki
-
[B5 AKN] Ciepło=słaby
A propo kompresji też bym na to zwrócił uwagę, nie wiem ile masz te auto, ale mogło być przytarte i jak się rozgrzeje jest słabe. Ale sprawdź najpierw pompe tak jak koledzy radzą
-
[ALL] Co gdy wlaliśmy benzynę zamiast ON - czyli fatalna pomyłka.
Z Audi jeszcze nie jest tak źle mój ojczulek tak zatankował, ale ujechał z 1km, bo wydawało mu się mułowato i zerknął na fakturę :> ale spuścili benzynkę z układu, wymenili filtr, zalali ON i żadnych konsekwencji pomimo, iż od tego incydentu minęło z 40000tkm. Mówię o tym, bo znajomy miał taki przypadek w RAV4 2.0 d4d i z początku też niby było ok, ale stopniowo wysiadały mu wstryskiwacze (pierwszy po około 5000tkm), następny po około 12000tkm. Także on miał gorszego pecha, a ogólnie rzecz biorąc owa pomyłka wyniosła łącznie ok. 5000tyś Audi twardsze
-
[ALL] Czego dotyczą te błędy (VW T4 2.5 TDI)?
Dzięki wielkie
-
[ALL] Czego dotyczą te błędy (VW T4 2.5 TDI)?
Witam, W prawdzie to nie audi, ale może coś poradzicie. Otóż VW ma następujące błędy silnika: 1039 Czujnik wskaźnika temperatury cieczy chłodz.-G2 przerwa lub zwarcie do plusa - BŁĄD SPORADYCZNY 17664 Nie znany kod błędu brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY 18039 Nie znany kod błędu brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY Szukałem na forum, ale nie spotkałem takich ;/ z góry dziękuja za wszelkie sugestie. Pozdraiwam!
-
Strefa Śmiechu
Jedzie facet Mercedesem i widzi na poboczu zepsutego trabanta. Zatrzymał się, a właściciel poprosił go o holowanie. Gość z Mercedesa zgodził się, ale powiedzał, że jakby się zapomniał, to niech da mu znak długimi światłami. Jadą tak, ale Mercedesa zaczyna wyprzedzać BMW. Merc przyspiesza - jedzie 100km/h, 130 km/h, 150km/h. Na poboczu stoi Policja, ale z zaskoczenia nie łapała ich. Jak Policjanci wrócili na komisariat, to opowiadali kolegom: -Wiecie co dziś widzeliśmy - Na przodzie BMW jechało 200km/h, gonił go Mercedes, a za nim Trabant ostrzegał Merca światłami, że będzie wyprzedzać :>[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2008, 18:28 _________________________________________________Misiu i zajączek byli przyjaciółmi. przyjaźnili się tak bardzo, ze mieszkali w jednym domku, a nawet spali w jednym łóżku. ale zajączek miał problem: misiu codziennie go bił. więc zajączek pyta się: -misiu, dlaczego ty mnie bijesz? -zajączku, ja ciebie biję, bo ty się codziennie upijasz. -no więc umówmy się tak: ja przestanę pić, a ty nie będziesz mnie bił. misiu zgodził się. następnego dnia zajączek się budzi, patrzy, a tu oko podbite, na czole guz, warga rozcięta... -misiu, dlaczego znowu mnie pobiłeś? -słuchaj, zając...! przyszedłeś do domu pijany, wytrzymałem... obraziłeś mnie, wytrzymałem... obraziłeś moją matkę, wytrzymałem... potłukłeś wszystkie naczynia, wytrzymałem... ale jak nasrałeś na środku łóżka, powsadzałeś w to gówno zapałki i powiedziałeś, że jeżyk śpi z nami, nie wytrzymałem! Mecz Polska - Brazylia. Piłkarze Brazyli wchdoza do szatni. Patrzą - a tam tylko jedna koszulka dla Ronaldo. No to mowia mu - "Ronaldo, dobra bedziesz gral sam". Reszta druzyny poszla do pubu na piwo.. Ronaldo sam bez bramkarza niezle sie spisywal.. Reszta druzyna w pubie po jakims czasie wlaczyla telegazete zeby zobaczec jaki wynik - 0:1 dla brazyli (34' Ronaldo) noto sie ciesza.. jakis czas pozniej patrza a tam koniec meczu i wynik 1:1 (83' Rasiak). Nastepnego dnia spotykaja sie z Ronaldo i mowia: - Ej, stary, czemu strzelili ci bramke? Przeciez tak dobrze ci szlo...? - No wiecie panowie - odpowiada Ronaldo - w 46' dostalem czerwona kartke...
-
[ALL B5] Błąd vag-com
Niekoniecznie się rozpięła, po prostu słabo łączy
-
[ALL B5] Błąd vag-com
Za wysoka rezystancja- u mnie to była kostka pod fotelem kierowcy, nie łączyła, po skasowaniu błędu, wracał i palił się AIR BAG na desce, szczególnie, gdy przesuniesz fotel lub wjedziesz w większą nierówność...spradź to
-
[B5 AHU] Prośba o analizę "logów"(?)
Wyczyszcze jak najszybiej wg instrukcji na forum, może pomoże, a jak nie to trzeba bedzie new przepływka, chyba mam w domu org bosha tylko używkę, ale bodajże sprawną...zobaczymy...tylko mam problem z VAGiem bo nie chce mi wchodzić w basic settings;/ crackowałem, ale coś nie szło ;/
-
[B5 AHU] Prośba o analizę "logów"(?)
Logi robione 3 godziny po zmianie filtra na nowy chyba zostaje czyszczenie lmm (filtr był zaje...brudzony masakrycznie)
-
[B5 AHU] Prośba o analizę "logów"(?)
Dziękuje. A przepływomierz mocno źle dawkuje? jak powinien? co muszę zrobić, żeby poprawnie zrobić te logi?
-
[B5 AHU] Prośba o analizę "logów"(?)
Proszę o analizę "logów", bo nie wiem czy to logami można nazwać, jestem początkującym laikiem, dopiero się wdrażam w temat i nie bardzo wiem co i jak, ale zerknijcie proszę na to, co mi wyszło ;-) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/42f0932199f6cb3e.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f87a2008eaa33d8e.html * logi umieszczamy w dziale diagnostyka VAG [Musashi]
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Mam na imię Łukasz, jako młody pasjonat marki Audi, chciałbym odwiedzać to zacne forum. Pozdrawiam!