Treść opublikowana przez MultiPanda69
-
Szukam i poszukuję
Za zdjęcie wołu z babą byłbym wdzięczny :>
-
Szukam i poszukuję
- Szukam i poszukuję
No dobra niech Ci będzie, ale reszta moja- Szukam i poszukuję
:gwizdanie: ja nic nie mówię ale szukam informacji o Rumunii nie Bułgarii :gwizdanie:- Szukam i poszukuję
Ja wiem, że jest google bo przejrzałem xx stron jednak wolałem napisać może ktoś ma jakieś ładne zdjęcia, których nie ma google- Szukam i poszukuję
Witam. Szukam różnych zdjęć, filmów i ciekawostek o Rumunii. Może ktoś z was był i ma coś czym mógłby się podzielić . Poszukuje raczej zdjęć, filmów bez Audiczek i bez pozujących ludzi.- [ALL B6] Problem z dobraniem koloru kierownicy do wnetrza auta!
Jak na mój gust to chyba szara od Q5. Jednak wybór należy do Ciebie.- [ALL] "Głośniczuś" - własnej roboty
Z maskownicami może być problem trudno jest znalezć coś ładnego i w takiej wielkości. A co do Alpharda to nie wiem co mam Ci polecić - sporo osób narzeka na tą firme ale ja się z nią nigdy bezpośrednio nie spotkałem.- [ALL] "Głośniczuś" - własnej roboty
Polecam się na przyszłość.- [ALL] "Głośniczuś" - własnej roboty
Harman Kardon HKTS 16 - ja w salonie mam takie srebrne. Amplituner Onkyo TX-SR608 - taki srebrny. Szczerze powiem - Polecam. Serio sprzęt sprawdza się jakość dźwięku jest doskonała - odradzam wszystkie Philipsy,Sony,LG, Samsungi etc.- [ALL] "Głośniczuś" - własnej roboty
Jaki jest szacunkowy koszt takiej zabawy ? - sporo ale nie bądźmy materialistami ;] W porównaniu ze sklepowym - takiego, i możliwe, że w połowie tak mocnego sklepowego do domu nie znajdziesz. Powiedz ile masz kasy - to Ci pomoge coś znaleźć (tzn. wzmacniacz + 5.1 głośniki)- [ALL] "Głośniczuś" - własnej roboty
Nie smiej się jak przy wzmacniaczu 100W (szczytowej) powiedzmy,że daje rade to boje się co bedzie przy wzmacniaczu ~2200W. Chyba mi się mieszkanie przeniesie do innego bloku- [ALL] "Głośniczuś" - własnej roboty
Jak będę miał wzmacniacz to nagram jakiś filmik, przy takim pokoju i z takim wzmacniaczem (jak narazie) szafa 2 drzwiowa mi sie przesuwa- [ALL] "Głośniczuś" - własnej roboty
odsłuch - hmm przyjemny niski ton dzięki, któremu trzęsie sie wszystko - ale to przy użyciu ok 55% wzmacniacza. Pomieszczenie - pokój do "pracy" ok. 45m2. Napędzam chwilowo wzmacniaczem starym ale robionym na zamówienie - jego parametry to: 2x 100W (szczytowej) przy 4ohm, więc bardzo słabo. Planuje albo kupic Behringer-a EP4000, albo zamówić u takiego inżyniera znajomego niech mi zrobi. Link do Behringer-a: http://www.behringer.com/EN/Products/EP4000.aspx- [ALL] "Głośniczuś" - własnej roboty
Wyliczone . Dane do objętości skrzyni wziąłem ze strony JBL-a.- [ALL] "Głośniczuś" - własnej roboty
Ja robię do domu - w samochodzie mogłoby się nie zmieścić- [ALL] "Głośniczuś" - własnej roboty
Subwooferek wykonany tylko moimi rączkami , troche trwało zrobienie całego ale efekt mi się osobiście podoba . Są w nim 2 głośniki JBL 30cm każdy, połączone na 2 ohmy, łącznie maja moc RMS 550W i szczytową 2200W . Skrzynia zrobiona ze sklejki wodoodpornej 1,8cm (grubość), nóżki zamówione na allegro - jakiś Pan robi je ręcznie Kolor ciemne drewno pasuje do reszty mebli . postawiłem puszkę po coli (z Tunezji) dla porównania wielkości Jak gra to wszystko skacze i się trzęsie .- Jak nie A4 to co... ?
Co to zagazowanego amerykanskiego auta to ja bym sie nigdy nie skusił. Jako drugie auto mam amerykańskiego Chryslera Town&Country w najbogatszej wersji 3.8l benzyna (bez gazu) i nie narzekam 98r. - ma ok 200 tys. przebiegu i nie wiele bylo robione. Napęd na cztery koła dołączany więc zimą nie ma problemów .No i co do rdzy to brak. Mogę szczerze polecic takiego amerykańca :boobs:- Jak nie A4 to co... ?
http://allegro.pl/kamaz-5511-wywrotka-sliczny-silnik-jelcz-turbo-i1416025062.html 1.Piękne żywe kolory, dzieci/dziecko byłoby zadowolone . 2.Duży bagażnik na zakupy. 3.Oszczędny silnik - diesel. 4.Nigdzie się nie zakopiesz. 5.Bezpieczny w razie wypadku. 6.Nie trzeba się martwić o krawężniki. 7.I te piękne, ogromne alufelgi. Cud, miód - wspanialy rodzinny wóz.- Kodowanie radia z USA na Europe w A4 B8
Tak też wyszukuje, ale chcę zmienić kodowanie żeby wyszukiwało co 0.1 - czyli nieparzyste oraz parzyste częstotliwości. Brakuje mi trójki ;(- Kodowanie radia z USA na Europe w A4 B8
Witam. Posiadam Audi A4 B8 (z USA), czy wie ktoś może gdzie zmienic kodowanie radia (przez Vag) z USA na Europe. Żeby radio wyszukiwało stacje co 0.1 MHz? Pozdrawiam- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich! Jestem użytkownikiem Audi A4 B8 2.0 TFSI (211KM). - Szukam i poszukuję