Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MultiPanda69

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MultiPanda69

  1. MultiPanda69 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    S-Tronic ma 7 biegów Tiptronic ma 6 biegów więc m.in. po tym można stwierdzić co to za skrzynia. A co do oleju to co tu można wywalczyć, trzeba pilnować poziomu i tyle, moje autko jest z grudnia 2008 i nie sygnalizował jeszcze ani razu, żeby dolać mu oleju.
  2. MultiPanda69 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kolejny ciekawy link: http://www.ebay.pl/itm/Audi-Multimedia-Video-Rear-Camear-Interface-new-Audi-A4-A5-Q5-B8-2008-2011-/260863092780?pt=UK_In_Car_Technology&hash=item3cbca6e82c
  3. Też mi jakoś nie pasują takie nakładki , może do czarnego wnętrza
  4. a nie jest źle z olejem, idzie w ml :> w bagażniku mam zawsze litr albo dwa na wszelki wypadek, ale jeszcze nie zdażyło mi się dolewać ( na szczęście) - do ASO na wymiane filtrów, płynów etc. jeżdże przed zimą i po zimie, a jeżdże mało bo rocznie robie ok. 10 tyś. km, więc chyba jakoś nie odczuje tego oleju :th:
  5. To jest wersja premium plus czyli średnia, spalania chwilowego nie wiem, chyba nie bo to auto z grudnia 2008,a tego chyba wtedy jeszcze nie było. Co do kierownicy to może pomyślę, ale wtedy już koniecznie na wersje podgrzewaną . A mógłbyś pokazać o jakich nakładkach myślisz?
  6. I tak się ciesze, że TipTronic, a nie Multitronic no, a fotele są wygodne i trzymają dobrze więc nie jest źle.
  7. MultiPanda69 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    znaleźć w takim kolorze i skórze chyba będzie jeszcze trudniej zapytam w ASO ile by chcieli za taką przyjemność
  8. MultiPanda69 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A wiesz może jaki nr mają czujniki i maty? Bo ciężko znaleźć w internecie
  9. MultiPanda69 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A wiesz może jak montuje się te rolety? Czy musze wymienić boczek czy to jest jakiś dokładany element? Nie wiesz jaki nr może mieć podgrzewanie kanapy?
  10. 18 i bez gleby poka wiecej fotem z zewnatrz zapowiada sie miło Jak umyje autko
  11. Zgadza się, (brak spryskiwaczy bi-xenonów + czerwone kierunki z tyłu )
  12. Autko mam już dłuuuugo, więc coś mogę pokazać na forum Przebieg na chwile obecną ok. 30 tyś km. Z wyposażenia to każdy zobaczy co jest, a czego nie ma, ale troszkę mogę podać: Alufelgi - 17" z oponą 245/45 Silnik 2.0 TFSi - CAEB - 211 bhp Automatyczna skrzynia biegów - Tiptronic Napęd Klimatyzacja "3-strefowa" Skórzana tapicerka - jasna Podgrzewane fotele przód Coming-leaving home Radio Symhpony ze zmieniarką na 6CD Nagłośnienie ASS z subwooferem Audi Music Interface z kablem pod Ipoda Bluetooth do łączenia się z telefonem Navi nie mam, ale mam anteny zamontowane w samochodzie oraz moduły sterujące navi. Tempomat Servotronic Szyberdac Automatycznie przyciemniane wsteczne lusterko z kompasem Lusterka elektryczne, automatycznie przyciemniane-ustawiane-podgrzewane z funkcją pamięci Sensor ciśnienia w ogumieniu Sensor deszczu, zmierzchu Domykanie szyb z pilota Funkcja "panic" na pilocie Więcej mi się nie chce pisać :> zobaczycie sami. Plany: Jeździć bezawaryjnie i bez kolizji. Zdjąć ograniczenie prędkości. Może za kilka lat jak mi się będzie nudziło to alufelgi 18" + hamulce od S4 oraz podgrzewanie tylnej kanapy . Gleba - - preferuje komfort Zdjęcia : 1. 2. 3. 4.Moje autko na dachu budynku w Gotham City Przy jakiejś okazji wrzucę lepsze zdjęcie autka z zewnątrz tzn. jak go umyję
  13. MultiPanda69 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie mam kilka pytań: 1. czy w sedanie występowały rolety na okna z tyłu i ewentualnie czy można je zamontować bez wymiany boczków? 2. czy wie ktoś jak wygląda montaż podgrzewania tylnej kanapy - co potrzeba i jakie są koszty mniej więcej? 3. czy nie posiadając MMI (mam symphony + kolorowy wyświetlacz) można podłączyć jakieś dvd do tego wyświetlacza?
  14. ja mam symphony i mam regulacji subwoofera, ale wydaje mi się że to sprawa kodowania
  15. MultiPanda69 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ale uszkodzony - po co wymieniać na zepsuty
  16. może takie : http://allegro.pl/audi-a4-s4-a6-s6-s-line-oryginalne-najnowszy-model-i1824992296.html ? sam na takich jeżdże i wygląda fajnie
  17. http://www.joemonster.org/filmy/38453/Oranie_z_Audi_Quattro ale quattro daje rade
  18. ...CUDO... typowo amerykanski wóz
  19. Niestety piękno kosztuje, kobiety biorą to zdecydowanie bardzo dosłownie
  20. wystarczy wejsc na strone senner-tuning ... 1. http://www.senner-tuning.de/shop/product_info.php?cPath=1722_1599_1600_1713&products_id=4728 2. http://www.senner-tuning.de/shop/product_info.php?cPath=1722_1599_1600_1713&products_id=3571 3. http://www.senner-tuning.de/shop/product_info.php?cPath=1722_1599_1600_1714&products_id=3832 4. http://www.senner-tuning.de/shop/product_info.php?cPath=1722_1599_1600_1714&products_id=4255
  21. Cóż co tu dużo mówić - piękne BMW
  22. MultiPanda69 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja lubie taką skóre, ale tylko do czarnego auta, do mojego srebrnego tylko jasna
  23. MultiPanda69 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Rzuce kilka linków do ciekawych aukcji związanych z B8 Jak ktoś nie ma navi - http://allegro.pl/nawigacja-audi-a4-b8-dynavin-ina4-mmi-dvd-tv-gps-i1807575890.html Ładna skóra - http://allegro.pl/tapicerka-skorzana-audi-a4-b8-8k0-i1810348058.html (a cena chyba nie wysoka - jak myślicie) ? Głośniki (może nie BOSE, ale...) - http://allegro.pl/kpl-8-smiu-glosnikow-a4-s4-b8-8k-8k0-i1829846000.html (też chyba nie drogo) P.S. - to nie moje aukcje, znalazłem je przeglądając allegro
  24. Nie licząc tego że brak towaru i brak ceny to firma jak najbardziej ok , jednak myślę, że jako głośniki do komputera (do niczego więcej raczej się nie nadają) to można znaleźć lepsze.
  25. MultiPanda69 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    kodowanie to akurat najprostsza rzecz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.