Treść opublikowana przez MultiPanda69
-
B8 TrOOOOp
W sumie stary gadżet, ale z tą świetną sprawą to bym polemizował troche za późno sie zapalają i tak prawdę mówiąc to nie wiele dają mimo wszystko.
-
Piosenka A4-klub.pl wybierana komisyjnie projekt
Audi Song http://speedy.sh/k2sAv/Audi-Song.mp3 Saudis in Audis http://speedy.sh/NJT9D/Saudis-in-Audis.mp3 Boras Fura german style ft. Wzt Kaczmi-DJ 2daBaet http://speedy.sh/3YShy/Boras-Fura-german-style-ft.-Wzt-Kaczmi-Dj.2daBeat-prod.-wistek.mp3 Emiliano Audi A4 - Oficjalny singiel http://speedy.sh/vTYwr/Emiliano-Audi-A4-Oficjalny-singiel.wmv.mp3 Russak - Audi Song http://speedy.sh/nsa43/Russak-Audi-Song.mp3
-
Piosenka A4-klub.pl wybierana komisyjnie projekt
mogę przerobić te filmiki na wersje mp3, gdyby ktoś chciał
-
Piosenka A4-klub.pl wybierana komisyjnie projekt
1. 2.
-
Jak przygotujecie swoje Autka do zimy?
Ja kupiłem odmrażacz do szyb firmy K2 - nic specjalnego chyba ale jest na alkoholu wiec szybko sie roztapia snieg i nie zamarza, od zeszłej zimy go używam i nie narzekam
-
Jak przygotujecie swoje Autka do zimy?
Przez wiosnę lato i jesień zrobię ok. 6-7 tyś km. i po takim przebiegu wymieniam wszystko, później przez zimę może zrobie z 3-4 tyś km. i też wymieniam wszystko. Dla jednego to ma sens dla innego nie ja nie zmienie swojego postępowania.
-
Jak przygotujecie swoje Autka do zimy?
tego nie wiem nie czytam, robiłem tak zawsze i tak robić będę wydaje mi się, że takie podejście nie ma szans zaszkodzić , a może jedynie pomóc - każdy robi tak jak uważa
-
Jak przygotujecie swoje Autka do zimy?
Dokładnie tak, ja wymieniam przed zimą i razem ze zmianą opon na letnie po zimie też wymieniam
-
B8 TrOOOOp
Ale potrzebuje chyba coś więcej niż same lampy
-
B8 TrOOOOp
Niestety rozmawiałem z nimi - oni nie wymieniają całych lamp zwykłych (europejskich ani amerykańskich) na ledowe tylko montuja żarówki ledowe - tak zrozumiałem przez telefon, facet powiedział, że nie mają lamp... Ma ktoś pomysł gdzie mogę wymienić amerykańskie lampy na europejskie? Naviservice nie odpowiada ani na telefon ani na e-mail
-
[ALL] Chinska Podrobka A4 B8
Tylko boczki podobne nie będą montować w anglikach chińskich desek rozdzielczych
-
[ALL] Chinska Podrobka A4 B8
To coś ma nawet silnik
-
B8 TrOOOOp
Dzięki, średnio mi się podobają na a4
-
B8 TrOOOOp
Widział ktoś może B-ósemke na takich felgach ? http://allegro.pl/jak-nowe-kola-audi-r8-zima-felgi-z-oponami-audi-r8-i1890466040.html ?
-
B8 TrOOOOp
No nie miga ale może są jakieś różnice między eurpejskimi i amerykanskimi lampami i sterownik może nie chciałby przyjąć kodowania
-
B8 TrOOOOp
A jeszcze jedno pytanie musze wymienić komplet (lewa zamontowana w błotniku + w klapie bagażnika oraz prawa zamontowana w błotniku + w klapie bagażnika), czy mogę tylko lewą i prawą zamontowaną w błotnikach wymienić?
-
B8 TrOOOOp
A gdybym nie wymieniał na ledy tylko na zwykłe ceny z tego co widziałem to są dużo niższe a jak jest z podłączeniem? Podłączam te same wiązki kabli które mam teraz i koduje tylko sterownik czy więcej jest z tym roboty?
-
B8 TrOOOOp
Panowie źle się stało niestety, potrzebuje informacji czy duży jest problem z zamontowaniem do a4 b8, które z tylu nie mialo ledów dodatkowo auto z usa więc czerwone kierunki europejskich lamp z ledami ? Potrzebuje informację czy to jest operacja plug&play czy trzeba jakieś nowe wiązki puszczać, czy sterownik przyjmie kodowanie czy też go trzeba wymienić? I przy okazji gdyby ktoś znalazł/miał do sprzedania oryginalne takie lampy w dobrej cenie to prosiłbym o informację. Musze niestety wymienić lampy do 4 listopada ;(
-
[ALL] Jaką masz prędkość przy 4000obr.
Niektóre auta zapuszczają się czasem trochę dalej niż terytorium RP sięga :gwizdanie: Eee tam, w Polsce też można, długa droga nawet do tego nie jest potrzebna - może być dla przykładu tor jakiś A no i żeby nie było, że to mój wymysł :
-
[ALL] Jaką masz prędkość przy 4000obr.
B8 2.0 tfsi + TipTronic z quattro -> 4.000 tyś obr./min = 210km/h na 6 biegu
-
[ALL B8] LALA
udaj się na jakiś spot w warszawie to pewnie ktoś miły się znajdzie i Ci to zrobi, a na przyszłość polecam się zaopatrzyć w kabel i oprogramowanie, bo niewątpliwie się przyda (sprawdzanie/usuwanie błędów, logi etc.) - trudne w obsłudze nie jest, można też ustawić doświetlanie zakrętów przy pomocy przeciwmgłowych a i laptop do tego nie jest potrzebny jakiś super mocny, ja na początku używałem 20-letniego IBM-a z procesorem 700MHz i 256mb ramu
-
Panowie POMOCY - głosowanie - dziękuje za głosy niestety się nie udało !!
no niestety 60 głosów w plecy
-
[ALL B8] LALA
Funkcji jest dużo... poziom naładowania akumulatora, domykanie/otwieranie szyb z pilota, lap timer, needle sweep i wiele więcej
-
[ALL B8] LALA
Wyposażenie podobne jak u mnie najważniejsze, że quattro i fajny silnik. Ogólnie fajne autko. Jeśli nie znasz, a chciałbyś znać historię samochodu to mogę pomóc (za darmo). Gdybyś jakimś cudem udało Ci się przestawić radio na europejskie częstotliwości to pochwal się jak - ja póki co nic nie zdziałałem ale można sporo funkcji uruchomić.
-
Panowie POMOCY - głosowanie - dziękuje za głosy niestety się nie udało !!
Kolejny głos poszedł i wygrywamy 41%