Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MultiPanda69

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MultiPanda69

  1. MultiPanda69 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W sumie stary gadżet, ale z tą świetną sprawą to bym polemizował troche za późno sie zapalają i tak prawdę mówiąc to nie wiele dają mimo wszystko.
  2. Audi Song http://speedy.sh/k2sAv/Audi-Song.mp3 Saudis in Audis http://speedy.sh/NJT9D/Saudis-in-Audis.mp3 Boras Fura german style ft. Wzt Kaczmi-DJ 2daBaet http://speedy.sh/3YShy/Boras-Fura-german-style-ft.-Wzt-Kaczmi-Dj.2daBeat-prod.-wistek.mp3 Emiliano Audi A4 - Oficjalny singiel http://speedy.sh/vTYwr/Emiliano-Audi-A4-Oficjalny-singiel.wmv.mp3 Russak - Audi Song http://speedy.sh/nsa43/Russak-Audi-Song.mp3
  3. mogę przerobić te filmiki na wersje mp3, gdyby ktoś chciał
  4. Ja kupiłem odmrażacz do szyb firmy K2 - nic specjalnego chyba ale jest na alkoholu wiec szybko sie roztapia snieg i nie zamarza, od zeszłej zimy go używam i nie narzekam
  5. Przez wiosnę lato i jesień zrobię ok. 6-7 tyś km. i po takim przebiegu wymieniam wszystko, później przez zimę może zrobie z 3-4 tyś km. i też wymieniam wszystko. Dla jednego to ma sens dla innego nie ja nie zmienie swojego postępowania.
  6. tego nie wiem nie czytam, robiłem tak zawsze i tak robić będę wydaje mi się, że takie podejście nie ma szans zaszkodzić , a może jedynie pomóc - każdy robi tak jak uważa
  7. Dokładnie tak, ja wymieniam przed zimą i razem ze zmianą opon na letnie po zimie też wymieniam
  8. MultiPanda69 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ale potrzebuje chyba coś więcej niż same lampy
  9. MultiPanda69 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Niestety rozmawiałem z nimi - oni nie wymieniają całych lamp zwykłych (europejskich ani amerykańskich) na ledowe tylko montuja żarówki ledowe - tak zrozumiałem przez telefon, facet powiedział, że nie mają lamp... Ma ktoś pomysł gdzie mogę wymienić amerykańskie lampy na europejskie? Naviservice nie odpowiada ani na telefon ani na e-mail
  10. Tylko boczki podobne nie będą montować w anglikach chińskich desek rozdzielczych
  11. To coś ma nawet silnik
  12. MultiPanda69 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzięki, średnio mi się podobają na a4
  13. MultiPanda69 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Widział ktoś może B-ósemke na takich felgach ? http://allegro.pl/jak-nowe-kola-audi-r8-zima-felgi-z-oponami-audi-r8-i1890466040.html ?
  14. MultiPanda69 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No nie miga ale może są jakieś różnice między eurpejskimi i amerykanskimi lampami i sterownik może nie chciałby przyjąć kodowania
  15. MultiPanda69 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A jeszcze jedno pytanie musze wymienić komplet (lewa zamontowana w błotniku + w klapie bagażnika oraz prawa zamontowana w błotniku + w klapie bagażnika), czy mogę tylko lewą i prawą zamontowaną w błotnikach wymienić?
  16. MultiPanda69 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A gdybym nie wymieniał na ledy tylko na zwykłe ceny z tego co widziałem to są dużo niższe a jak jest z podłączeniem? Podłączam te same wiązki kabli które mam teraz i koduje tylko sterownik czy więcej jest z tym roboty?
  17. MultiPanda69 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie źle się stało niestety, potrzebuje informacji czy duży jest problem z zamontowaniem do a4 b8, które z tylu nie mialo ledów dodatkowo auto z usa więc czerwone kierunki europejskich lamp z ledami ? Potrzebuje informację czy to jest operacja plug&play czy trzeba jakieś nowe wiązki puszczać, czy sterownik przyjmie kodowanie czy też go trzeba wymienić? I przy okazji gdyby ktoś znalazł/miał do sprzedania oryginalne takie lampy w dobrej cenie to prosiłbym o informację. Musze niestety wymienić lampy do 4 listopada ;(
  18. Niektóre auta zapuszczają się czasem trochę dalej niż terytorium RP sięga :gwizdanie: Eee tam, w Polsce też można, długa droga nawet do tego nie jest potrzebna - może być dla przykładu tor jakiś A no i żeby nie było, że to mój wymysł :
  19. B8 2.0 tfsi + TipTronic z quattro -> 4.000 tyś obr./min = 210km/h na 6 biegu
  20. udaj się na jakiś spot w warszawie to pewnie ktoś miły się znajdzie i Ci to zrobi, a na przyszłość polecam się zaopatrzyć w kabel i oprogramowanie, bo niewątpliwie się przyda (sprawdzanie/usuwanie błędów, logi etc.) - trudne w obsłudze nie jest, można też ustawić doświetlanie zakrętów przy pomocy przeciwmgłowych a i laptop do tego nie jest potrzebny jakiś super mocny, ja na początku używałem 20-letniego IBM-a z procesorem 700MHz i 256mb ramu
  21. Funkcji jest dużo... poziom naładowania akumulatora, domykanie/otwieranie szyb z pilota, lap timer, needle sweep i wiele więcej
  22. Wyposażenie podobne jak u mnie najważniejsze, że quattro i fajny silnik. Ogólnie fajne autko. Jeśli nie znasz, a chciałbyś znać historię samochodu to mogę pomóc (za darmo). Gdybyś jakimś cudem udało Ci się przestawić radio na europejskie częstotliwości to pochwal się jak - ja póki co nic nie zdziałałem ale można sporo funkcji uruchomić.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.