Treść opublikowana przez MultiPanda69
-
B8 TrOOOOp
Takie fajne autko sprzedaje?
-
Urodzinowy wątek PREZESA !!!
Wszystkiego Naj!
-
Panowie POMOCY - głosowanie - dziękuje za głosy niestety się nie udało !!
Jakiś zwolennik 2 opcji chyba też poprosił o pomoc na jakimś forum, bo coś za dobrze im idzie
-
Panowie POMOCY - głosowanie - dziękuje za głosy niestety się nie udało !!
x3 ale i tak przegrywamy
-
[INNE] A5 3,0 tdi-nieaktyw.opcja wejscia w bloki mierz.+bledy Prosze o ocene przed zak.
A masz może jakis link do tej A5? Warto, by dać go do trefnych ogłoszeń.
-
B8 TrOOOOp
A powiecie mi jaki jest rozkład mocy? normalne warunki 50:50 ? a w wyjątkowych sytuacjach może być 10:90 na tył?
-
B8 TrOOOOp
panowie powiecie mi w a4 b8 jest haldex czy torsen ?
-
Panowie POMOCY - głosowanie - dziękuje za głosy niestety się nie udało !!
szkoda, że nie wszyscy zarejestrowani użytkownicy głosują prawie 73 tyś. ludzi dałoby miłą przewagę
-
Panowie POMOCY - głosowanie - dziękuje za głosy niestety się nie udało !!
Po zmianie adresu ip można kolejny raz głosować poszło x2
-
Panowie POMOCY - głosowanie - dziękuje za głosy niestety się nie udało !!
poszło
-
B8 TrOOOOp
a jest gdzieś w internecie ta lista?
-
B8 TrOOOOp
tzn. za przez 100 tys czy 5 lat jezeli auto jest serwisowane w ASO nan gwarancje mobilnosci , jak stanie mam lawete , serwis hotel dla mnie i pasazerow , samochod zastepczy itp. itd. Dobra rzecz
-
B8 TrOOOOp
nie wiem co to ale dobrze, że masz też mi nigdy opona nie pękła, ale kiedyś może być ten pierwszy raz
-
B8 TrOOOOp
a jak oponka pęknie to laweta
-
[ALL B8] Kody błędów
Dzięki, Czyli tak jak myślałem, został tylko ten 03157 : http://www.gerritspeek.nl/vag-com_dtc-03157.html z tego wynika "To nie jest kod błędu, po prostu obserwacji / komunikacji / detekcja / ostrzeżenie" więc nie wiem o co chodzi - ale chyba nic co mogłoby niepokoić. A i fajna stronka z kodami błędów chyba wszystkie, które mogą wystąpić : http://www.gerritspeek.nl/vag-com_foutcodeslijst-a.html 15 stron z błędami
-
B8 TrOOOOp
ja mialem tak samo, ale wiem, że niektórzy maja zestaw naprawczy i się wkurzają to wrzucam link
-
[ALL B8] Kody błędów
Panowie powie mi ktoś co oznaczają te błędy ? : Próbowałem usunąć, ale pojawiają sie ponownie. Z autem nic się nie dzieje, ale jestem ciekawy o co chodzi. Co do "02635" podejrzewam, że chodzi o nie aktywne radio satelitarne, ale nie mam pewności. Address 56: Radio (J503) Labels: 8Tx-035-1xx-56.clb Part No SW: 8T1 035 195 L HW: 8T1 035 195 L Component: Symph3 Sirius H02 0211 Revision: 00000004 Serial number: AUZ5Z4H1050562 Coding: 040304020401870DEFF98F0900 Shop #: WSC 02399 823 56573 VCID: 4084425E2CD9D51C Part No SW: 8T0 919 603 A HW: 8T0 919 603 A Component: Display 2 Faults Found 02635 - Tuner Not Enabled/Activated 000 - - Freeze Frame: Fault Status: 01100000 Fault Priority: 7 Fault Frequency: 1 Reset counter: 27 Mileage: 31515 km Time Indication: 0 Date: 2011.07.18 Time: 13:30:56 03157 - Functionality limited due to Communications Disruption 000 - - - Intermittent Freeze Frame: Fault Status: 00100000 Fault Priority: 6 Fault Frequency: 1 Reset counter: 239 Mileage: 37368 km Time Indication: 0 Date: 2011.10.08 Time: 14:08:07 Freeze Frame: Bin. Bits: 00000000 Bin. Bits: 00000001 Bin. Bits: 00000000 Bin. Bits: 00000000 Bin. Bits: 00000000 Bin. Bits: 00000000 Bin. Bits: 00000000 Bin. Bits: 00000000 Address 09: Cent. Elect. (J519) Labels: 8K0-907-063.clb Part No SW: 8K0 907 063 D HW: 8K0 907 063 D Component: BCM1 1.0 H22 0253 Revision: 05022001 Serial number: 00000000129868 Coding: 26001091073CAF010000080300003D0D0F1C520800010161000000 Shop #: WSC 02399 823 56573 VCID: 3064129E9C79459C Part No SW: 8K1 955 119 A HW: 8T1 955 119 Component: WWS 260908 H06 0070 Coding: 00FD11 Part No SW: 8K0 955 559 HW: 8K0 955 559 Component: RLS H04 0003 Coding: 025028 Part No SW: 8K0 941 531 G HW: 8K0 941 531 G Component: E1 - LDS H07 0070 1 Fault Found 02258 - Door Opener Transmitter 004 - No Signal/Communication Freeze Frame: Fault Status: 01100100 Fault Priority: 3 Fault Frequency: 1 Reset counter: 27 Mileage: 31515 km Time Indication: 0 Date: 2011.07.18 Time: 13:28:00 02258 - chyba związane z pilotem do bramy garażowej
-
B8 TrOOOOp
http://allegro.pl/kolo-dojazdowe-19-5x112-audi-a4-s4-a5-s5-a6-i1861157138.html jakby ktoś miał dosyć "zestawu naprawczego"
-
B8 TrOOOOp
Panowie szukam zderzaka przód pod bixenon w kolorze LY7G jakby ktoś trafił na taki w dobrej cenie to prosiłbym o jakies info.
-
[ALL B8] Czy w Radiu CONCERT z nagłośnieniem ASS jest sterowanie SUBem ?
Mam kilka pytań, a że wy się orientujecie w kodowaniach to nie będę nowego tematu zakładać. Co to jest: 17-Instruments: 1. Shift Suggestion (Economy) active ? 2. Key Warning active ? 3. Adaptive Light (Swivelling Headlights) ? 4. Dynamic Ride Control (DRC) ? 5. Dynamic Steering ? 6. Adaptive Suspension ? 7. Special Characters allowed ? 8. Brake Pad Wear Warning ? 56-Radio: 1. ShortPress Support (for Stearing Column Lever)? 2. Long Wave Reception? 3. L-Band for Digital Audio Broadcast (DAB) OFF ? 4. Auxiliary Heating Control Settings? 5. Interior Light Settings? Zrobiłem zdjęcia kodowań etc. u siebie (2 party) : part nr 1 : http://www.speedyshare.com/files/30653520/kodowanie.part1.rar part nr 2 : http://www.speedyshare.com/files/30654257/kodowanie.part2.rar
-
[B8 CAE] Nadeszło Pandamonium w A4
Przegląd mi przeszedł błyskawicznie myślę, że zajął mi ok. 2 minut . Żadnych problemów nie miałem, kiedyś dołożę zderzak+spryskiwacze na przód i ledy europejskie na tył, ale nie spieszy mi się :gwizdanie: w prestige dają wszystko co audi wymyśliło - może kiedyś taką wersję będę miał póki co premium plus musi wystarczyć
-
A6 po wypadku za ile go mozna sprzedac?
Jest szansa że ktoś kupi, a za pół roku będzie na sprzedaż jako bezwypadek
-
B8 TrOOOOp
Fajna A-czwóreczka w ładnym kolorku : http://otomoto.pl/audi-a4-demonstracyjny-perfekcyjny-C20535420.html 1. http://mmsc400.manheim.com/MABEL/displayImage.htm?imageUrl=http://mmsci.manheim.com/archive/ECR/201104/LMAA/tn_large/3013120037.jpg&noImageUrl=images/no_image.jpg 2. http://mmsc400.manheim.com/MABEL/displayImage.htm?imageUrl=http://mmsci.manheim.com/archive/ECR/201104/LMAA/tn_large/3013120054.jpg&noImageUrl=images/no_image.jpg ale zaznaczone, że bezwypadkowy ehh, demonstracja uderzen bocznych chyba
-
B8 TrOOOOp
Na początku AUDI zrobiło auto doskonałe - później żeby uprzykrzyć życie użytkownikom poprawiło (w złym znaczeniu) silnik żeby brał olej i wypuścili kolejne a-czwórki
-
B8 TrOOOOp
Też się dużo naczytałem, więc w bagażniku mam litr albo dwa oleju, ale cały czas zamknięte i mam nadzieje, że zostanie tak na zawsze do serwisu na wymiane filtrów oleju etc. jeżdże przed zimą i po zimie, a rocznie robie ok. 10 tyś km - więc mam nadzieje, że "picia" oleju nie odczuje. Sądze, że nie ma co się bać 2.0 tfsi - wystarczy tylko pilnować poziomu, a silnik jako silnik według mnie jest genialny.