Treść opublikowana przez fenix_
-
[ALL B5] Jaki kolor felg polecacie do białego Avanta ?
Ten sezon jeszcze chce przelatać na tym co mam Czarny nie wygląda najlepiej, felga wydaje się malutka i nie pasuje. Co myślicie o białej ?
-
[ALL B5] Jaki kolor felg polecacie do białego Avanta ?
Dziękuję za VT. Czarne faktycznie nie wyglądają najlepiej, szczerze mówiąc żadne mnie nie powalają... a jaka jest wasza opinia? Zobaczcie jeszcze tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=200.new#new za co bardzo dziękuję koledze Mariot.
-
[ALL B5] Jaki kolor felg polecacie do białego Avanta ?
Kowi chyba chciałeś wrzucić jakieś zdjęcia ale nic nie wpadło. Czarne pomniejsza hmm no właśnie może być ta 17' troche mała, ta felga ma rant który najchętniej też bym przymlował bo polerowanie mnie irytuje , dlatego poprosiłem na forum o VT ale póki co czekam na jakiś odzew Wczoraj oglądałem fotki a4 na różnych kołach... fajnie wyglądały białe z białym felunkiem ale wydaje mi się, że do czarnego czy białego powinna być płaska felga.
-
[ALL B5] Jaki kolor felg polecacie do białego Avanta ?
Hehe jaki ten świat mały Zły dzień :> kupiłem takie koła w dobrej cenie w bardzo dobrym stanie z wypolerowanym rantem Podoba mi się ta czarna felga, wygląda dojebanie! To jest mat czy połysk ? Na zdjęciach słabo widać... i gdzie kupowałeś lakier? Gdzieś w Gliwicach?
-
[ALL B5] Jaki kolor felg polecacie do białego Avanta ?
Znalazłem jakaś fotke: Tak więc obecna konfiguracja nie podoba mi się ... myśle o powrocie do oryginału (srebrny) tudzież tak jak pisałem na początku czarny mat może biały. Jeżeli ktoś byłby na tyle uprzejmy aby wykonać VT będę bardzo wdzięczny. Ewentualnie czekam na inne sugestie...
-
[ALL B5] Jaki kolor felg polecacie do białego Avanta ?
haha a pokaż fotkę swojego samochodu na czarnej feldze a co do urwanych jaj ...ten biały avant na czerwonej feldze to mój... Takie koła kupiłem, jak jest wypolerowany rant wygląda to całkiem fajnie ale już mnie to zaczęło irytować dlatego chcę zmienić kolor
-
[ALL B5] Jaki kolor felg polecacie do białego Avanta ?
Panownie a znacie może jakiś sprawdzony dobry kod srebrnego lakieru na felgi ? Bo srebrnych w mieszalni jest chyba 1000 rodzajów
-
[ALL B5] Jaki kolor felg polecacie do białego Avanta ?
Felga 17, polerowany rant odpada ! Chyba oryginalnie wygląda najlepiej...
-
[ALL B5] Jaki kolor felg polecacie do białego Avanta ?
Auto bez żadnych przeróbek, posiada fabryczne obniżone zawieszenie 1BE. Zadbane
-
[ALL B5] Jaki kolor felg polecacie do białego Avanta ?
Ahh Wiem, wiem, że wersja USA> Chodziło mi o ukazanie koloru, nadwozia, żeby lątwiej byłoby to sobie wyobrazić :gwizdanie:. Ogólnie nie mam żadnej fotki mojego samochodu na tej feldze (jeszcze) model felgi to OZ VOLCANO 17'. Zapodać mogę kolejne foto podglądowe A4 na tej feldze. Mam nadzieje, że to już troszkę pomoże
-
[ALL B5] Jaki kolor felg polecacie do białego Avanta ?
Orientacyjne foto podglądowe.
-
[ALL B5] Jaki kolor felg polecacie do białego Avanta ?
Posiadam takie oto felgi: Chciałbym je przemalować najlepiej w całości tylko zastanawiam się w jaki kolor. Czarny mat, biały mat, może coś innego ? Jaki kolor waszym zdaniem pasuje na te felgi i pod białego avanta a4 b5 ? Obecnie mam wypolerowane ranty na lustro ale niestety jest z tym za dużo zachodu jak dla mnie, nie mam czasu ani ochoty na pucowanie kół co 2 - 3 dni
-
[B5 ACK] Brak mocy, przestawione fazy ?
Przejechałem się niedawno A6 z takim samym silnikiem jak mój też w automacie i w quattro i czuć było jak to auto przyspiesza. W moim samochodzie jest dużo gorzej. Pewnie bym na to nie zwrócił uwagi gdyby nie to, że 'raz' na 10 przyspieszeń auto idzie naprawdę dobrze, aż czuć jak wbija w fotel Z tego co wyczytałem na naszym forum jest kilka wynalazków odpowiedzialnych za to przyspieszenie. M in: Gruszka między kolektorem a chłodnicą - sprawdzone działa. Chodzi w pełnym zakresie. Fazy rozrządu - wedle tego co znalazłem na forum w grupie 027 na wolnych w pierwszym okienku powinno być 0(tak u mnie też jest) natomiast w 3 i 4 okienku 3-6* Ca (u mnie jest 0) jak dodam trochę gazu robi się -3, następnie 0, następnie 18 * CA. Podczas jazdy w 1 okienku pod obciążeniem powinno się pojawić 1 (co oznacza, że fazy się włączyły i tak też u mnie jest) a w polu 3 i 4 16-25* CA (u mnie pojawia się 23* CA) ODNOŚNIE TYCH PARAMETRÓW, KTÓRE 'POWINNY BYĆ' TAKIE ZNALAZŁEM NA NASZYM FORUM, NIE WIEM NATOMIAST CZY SĄ ONE TEŻ POD MÓJ SILNIK. -Rozrząd niedawno był zmieniany, założyłem blokadę, wszystko jest na znakach. Przed wymianą rozrządu parametry w grupie 027 były takie same jak teraz. -Kable, świece, sondy są nowe -Na vagu nie ma zadnych błędów -Nie ma różnicy pomiędzy benzyną a LPG -Nie ma katalizatorów - wycięte -cewka i przepływka podmieniona - bez zmian -kompresja książkowa Jedynym mankamentem auta jest jakaś nieszczelność wydechu i olej, który troszkę się sączy spod zaślepek. Panowie liczę na waszą pomoc i sugestie <okok>
-
[B5 ACK] Wymiana uszczelki pod miską olejową.
komplet z tego co pamiętam dobrych uszcelek około 150 zł więc nie ma bidy
-
[B5 ACK] Wymiana uszczelki pod miską olejową.
Przerabiałeś ?
-
[B5 ACK] Wymiana uszczelki pod miską olejową.
Mam takie pytane odnośnie uszczelki pod miską olejową ale tej jeszcze "wyżej" bezpośrednio pod bloku. Czy da radę tą wyżej wymienić - czy jest tam dojście ?
-
[B5 AEB] Grzeje się [ROZWIĄZANY]
Nie napisałeś czy dzieje się to jak wyłączysz silnik czy podczas postoju np w korku na włączonym silniku? Mam coś podobnego, jak w upalny dzien zgasze na 5 minut samochód i zaraz zapale to temperatura jest okolo 100 stopni, zaraz go odpale to spada ba 90. Jest to naturalna konsekwencja tego, że płyn chłodniczy nie krąży po silniku, mógłby się załączyć wiatrak ale czujnik jest w chłodnicy, i tam widocznie temperatura jest jeszcze na tyle 'niska' że nie musi się wentylator załączać.
-
Syczenie gazu i smród
Przyczyna była bardzo błacha, węże się poprostu 'ułożyły' po przejechaniu jakichś 3-4 tysięcy km i wszytskie cybanty trzeba było podokręcać od gazowni. Sczerze powiem, że w ogóle nie czuje smordu gazu w samochodzie ani po tankowaniu ani podczas jazdy
-
Syczenie gazu i smród
Nie zrobiłem jeszcze strikte trasy na całej butli. Średnio w trybie mieszanym miasto trasa 15-17 litrów /100 km z tym, że mam 2,8 quattro, automat
-
Syczenie gazu i smród
Witam! Czy normalną rzeczą jest, że po dotknięciu wężyka, który doprowadza gaz do wtrysku słuchać jakby gdzieś się gaz wydobywał ? Takie syczenie ? Kiedy ostatnio zakładałem osłonę na silnik zauwazyłem, że każdy wtryskiwacz jak mocniej dotknę węzyk to syczy. Ponadto wydaje mi się, że od tego czasu śmierdzi mi trochę gazem w aucie... Instalację mam ze 2 miesiące.
-
[B5 ADR] Wymiana sondy
kupiłes ori czy jakiś zamiennik ?
-
[ALL B5] Błotniki z polifta
najlepiej wyrwać zderzak wraz ze ślizgami
-
[ALL B5] Ciemne lampy tył
nic nie widać, przyciśniesz hamulec a z tyłu jak było ciemno tak dalej będzie ciemno.
-
[ALL B5] Znikający plyn hydrauliczny
nie ma siły gdzieś musi znikać, może ścieka po przewodach te które idą od zbiorniczka, z góry możesz tego nie widzieć. U mnie ściekał po wężach wychodzących ze zbiorniczka.
-
[ALL] Wymiana oleju w ASB bez wymiany filtra?
Panowie polecam kupić olej i filtr na alledrogo i podjechać do mechanika aby to wymienił. 700 zł to trochę grubo... ja w automacie zamknąłem się z olejem , filtrem i uszczelką w 350 zł.