Treść opublikowana przez WydRos
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B8 TrOOOOp
Panowie ktoś zna kogoś okolice Gdańska kto wrzuci mmi 2g high do auta i zdejmie ochronę? Namiary potrzebne dzieki
-
B8 TrOOOOp
Panowie kto mi zrobi mieszek z biała nicią do b8? Rafi odpada bo nie ma takiej skory, chce z prostej gładkiej jak miałem w poprzednim aucie
-
B8 TrOOOOp
Pas przedni do pompy wspomagania? Nie, nie trzeba
-
B8 TrOOOOp
Jakie oparcie? Czego
-
B8 TrOOOOp
Mam, zadzwonię do niego i zaraz ci podam na Pv
-
B8 TrOOOOp
Mi pokazywało 880, zależy od stylu jazdy, będzie pokazywać max do poki bak jest pełny, a będzie do poki pływak się nie ruszy, a ruszy się dopiero jak zejdzie te pare litrów z rury od baku pod korek itd wiec rozumiesz, bo pewnie zalane pod korek
-
A4_B8_Black_Avant_B&O_3G+_LED_Alcantara_Klima_Kiera_Zad Lift RS4
Poza tym ze musze wszystko zrobić od nowa to nic ?♂️ porobie i zostaje, na następny rok przód na polifta i będzie ok
-
A4_B8_Black_Avant_B&O_3G+_LED_Alcantara_Klima_Kiera_Zad Lift RS4
No niestety nie:( naoglądałem się tylu tropów i ulepow ze padło niestety znów na 2.0 ale zdrowy jest wiec będzie u mnie już bo nie ma nic godnego do kupienia w normalnych pieniądzach
-
A4_B8_Black_Avant_B&O_3G+_LED_Alcantara_Klima_Kiera_Zad Lift RS4
Co prawda auto zmienione ale wypas kolor itd taki sam:) wpada nowe koło ori audi w idealnym stanie, IGŁA, do tego barum 2018r nowki, kierownica ori ścięta plus nowa poducha , do tego MMi 3G+ Jeszcze nie na zdjęciu, nowy licznik polift z A5, dywaniki biała nic, dodatkowy filtr kabiny, ledy od Tomnika, spryski mgielkowe, nowe amortyzatory klapy, oleje itd
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
A maty może ma ktoś na przód pod sporty do sprzedania? Chętnie wezmę
-
B8 TrOOOOp
Panowie potrzebuje klona na już, najlepiej jakiś nowszy, ktoś ogarnia ze śląska ?
-
B8 TrOOOOp
Tak, ogarnie spokojnie
-
B8 TrOOOOp
Auto Search Tuning, czyli automatyczne wyszukiwanie i wykrywanie stacji radiowych ale ty nie masz 2Ghigh bo panel jest z 3G z jojstikiem, chyba e jojstik w nawi ci nie działa wiec ktoś panel podmienił bo na tym z 3g tez idzie
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec
Jedyne co to żałuje ze sprzedałem swoje, jeszcze zostawiłem w aucie reklamówkę z iPodem vcdsem pendrivami itd a facet się okazał pajacem bo zwodzi mnie już tyle czasu ze wyślę a gowno dostałem ogladalem tyle trupów już ze się chyba zatrudnię w krematorium, już myślałem nad 3.0 w b7 bo to w fajnym stanie było łatwiej spotkac jak b8, padło na to samo co miałem w pełnym wyposażeniu i za c**ja nie zmieniam, masz lotke sline w dobrej cenie ?
-
Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec
Trzeba coś ustawić, @Gibons niech się wypowie czy jest szansa