Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WydRos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WydRos

  1. WydRos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jest miejsce, musiałeś nie zauważyć, w każdej tapicerce jest
  2. WydRos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Spokojnie nożem do tapet dasz radę
  3. WydRos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Od alarmu, spokojnie przelozysz
  4. WydRos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Już ogarnięte dzieki chłopaki
  5. WydRos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Nie mogę do niego wiadomości napisać , także jeśli może niech się odezwie @Reggi
  6. WydRos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie kto mi zrobi mieszek z biała nicią do b8? Rafi odpada bo nie ma takiej skory, chce z prostej gładkiej jak miałem w poprzednim aucie 
  7. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie ktoś zna kogoś okolice Gdańska kto wrzuci mmi 2g high do auta i zdejmie ochronę? Namiary potrzebne dzieki
  8. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie kto mi zrobi mieszek z biała nicią do b8? Rafi odpada bo nie ma takiej skory, chce z prostej gładkiej jak miałem w poprzednim aucie
  9. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pas przedni do pompy wspomagania? Nie, nie trzeba
  10. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jakie oparcie? Czego
  11. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam, zadzwonię do niego i zaraz ci podam na Pv
  12. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mi pokazywało 880, zależy od stylu jazdy, będzie pokazywać max do poki bak jest pełny, a będzie do poki pływak się nie ruszy, a ruszy się dopiero jak zejdzie te pare litrów z rury od baku pod korek itd wiec rozumiesz, bo pewnie zalane pod korek
  13. Poza tym ze musze wszystko zrobić od nowa to nic ?‍♂️ porobie i zostaje, na następny rok przód na polifta i będzie ok
  14. No niestety nie:( naoglądałem się tylu tropów i ulepow ze padło niestety znów na 2.0 ale zdrowy jest wiec będzie u mnie już bo nie ma nic godnego do kupienia w normalnych pieniądzach
  15. Co prawda auto zmienione ale wypas kolor itd taki sam:) wpada nowe koło ori audi w idealnym stanie, IGŁA, do tego barum 2018r nowki, kierownica ori ścięta plus nowa poducha , do tego MMi 3G+ Jeszcze nie na zdjęciu, nowy licznik polift z A5, dywaniki biała nic, dodatkowy filtr kabiny, ledy od Tomnika, spryski mgielkowe, nowe amortyzatory klapy, oleje itd
  16. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    2011 końcówka
  17. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A maty może ma ktoś na przód pod sporty do sprzedania? Chętnie wezmę
  18. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie potrzebuje klona na już, najlepiej jakiś nowszy, ktoś ogarnia ze śląska ?
  19. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak, ogarnie spokojnie
  20. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Auto Search Tuning, czyli automatyczne wyszukiwanie i wykrywanie stacji radiowych ale ty nie masz 2Ghigh bo panel jest z 3G z jojstikiem, chyba e jojstik w nawi ci nie działa wiec ktoś panel podmienił bo na tym z 3g tez idzie
  21. WydRos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Powiedz co potrzebujesz to ci wyjaśnię bo sam to robiłem sygnal wstecznego chwyciłes? Rnse zakodowane ?
  22. WydRos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Mam a co potrzebujesz?
  23. WydRos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Samych pudełek? Prosze, nr w opisie, z narzędziami całe 20zl http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7558961354 i na lewarek http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7138954375
  24. Jedyne co to żałuje ze sprzedałem swoje, jeszcze zostawiłem w aucie reklamówkę z iPodem vcdsem pendrivami itd a facet się okazał pajacem bo zwodzi mnie już tyle czasu ze wyślę a gowno dostałem ogladalem tyle trupów już ze się chyba zatrudnię w krematorium, już myślałem nad 3.0 w b7 bo to w fajnym stanie było łatwiej spotkac jak b8, padło na to samo co miałem w pełnym wyposażeniu i za c**ja nie zmieniam, masz lotke sline w dobrej cenie ?
  25. Trzeba coś ustawić, @Gibons niech się wypowie czy jest szansa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.