Treść opublikowana przez WydRos
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B7 Crew
Możliwe ale widze tez na Allegro nie pojedyncze przypadki 2007r bix zwykły zderzak i białe kierunki pelnego s-line z 2007 roku tez nie jednego mijałem z pomarańczowymi Jaki kod wyposażenia ma bixenon a jaki bixenon skrętny?? ok już wiem 8q3 8q5
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B7 Crew
Panowie jeszcze jedno lampy przednie z białym kierunkiem wychodziły od 2007 w B7 standardowo czy za dopłata wyposażenia? Nie mówię o USA znajomy prosi mnie o ocenę auta , produkcja 05.2007 a kierunki pomarańczowe, myśle czy nie był przód robiony
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B7 Crew
http://www.audi-sport.net/xf/threads...s-again.61340/http://www.a3-freunde.de/forum/t8795...vom-RNS-E.htmlhttp://audiforum.us/threads/rns-e-vo...are-part.5888/http://www.audi-sport.net/xf/threads...galore.104532/http://www.motor-talk.de/forum/rns-e...29.html?page=3http://a4-klub.pl/index.php?/topic/3...w-rns-e-chrom/http://www.motor-talk.de/forum/navik...-t2856859.htmltam po niemiecku chyba pisza ze jest galka pod RNSE z koncowka B ( a A do BNS )w etce, na rysunkach ich nie ma, ale..musisz przestudiowac tematy z tego co wiem z tego małego czarnego pokrętła coś ucinamy i wstawiamy pod chrom żeby nie świeciło z pod przycisku
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B6 DIVISION
Xenon ma długie na zwykłej żarówce a bixenon na soczewce która swieci tak samo tylko jest tam taka przesłona która się otwiera przez co wylatuje więcej światła B6 nie ma Bixenonu tak po prostu wszyscy mówią wg oznaczeń Audi to jest Xenon Plus - podczas włączenia świateł drogowych (które są na zwykłej żarówce halogenowej i dla tego nie jest to właśnie Bixenon) przełącza się taka"zapadka" przez co lampy mijania (xenonowe) świecą trochę wyżej... (po prostu mówią krótko xenon bardziej wspomaga światła drogowe...) https://a4-klub.pl/topic/8757-zmiana-xenon-na-bixenon/
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Jak nie zapomnę wrzucę to do auta i tyle, jak co to pisz
-
B6 DIVISION
Faktycznie zalatany jestem i dlatego Pisz kiedy możesz a jeżdżę na basen często na kosztowy to wiesz, zawsze możesz podjechać jutro masz czas z rana ? 9-10?
-
B6 DIVISION
A ty bierzesz te elektr klapę? Podjezdzaj i zabieraj bo mi leży a szkoda tego kup dobra whiski i załatwione, nie będziemy się za kasę wymieniać
-
B6 DIVISION
Tylko przy wyborze zaznacz sobie opcje druga, ta bezprzewodowa wireles, nie trzeba kabla ciągnąć, prąd z wycieraczki a + po wstecznym z MCE
-
Sprzedam ;( A4 B7 BRD S-Line business plus BLACK Avant Shadow SubQ5 Kamerka LED ET43 +15mm k.wydechu ULTER owal
Autko sprzedane nowy nabywca zapewne pochwali się na forum ?