Treść opublikowana przez DESPERADOS
-
[B5 AFN] Ciężko odpala gdy stoi całą noc
może nie dokręcił filtra i zasysa powietrze
-
[B5 AFN] Problem z prądem w akumulatorze
Sprawdzilem, na mierniku pokazalo 13,8v. Jak włączyłem klime,radio,światła wszystka co sie dało to spadło do ok. 12v/12,5v.
-
[B5 AFN] Problem z prądem w akumulatorze
Właśnie nie sprawdzalem jutro ogarne tak myslałem że aku bo po takiej jeździe powinien hulac aż podziw że tyle wytrzymał, a jakie powinno być ladowanie na zegarku w liczniku na wolnych obrotach?
-
[B5 AFN] Problem z prądem w akumulatorze
Witajcie, odpaliłem Audi z kabli bo aku nie kręciło, ładnie zapalił kontrolki pogasły ładowanie na zegarze jakieś 15v. Zrobiłem około 5km zgasiłem auto i po ponownym uruchomieniu silnik ani drgnie,kontrolki przygasają i kaplica. Czy to aku? dodam że od nowego nie wymieniane. Pozdrawiam
-
[ALL B5] ALL a4 b5 Silniczek wycieraczek przód
Witam forumowiczów, mam pytanie w silniczku przednich wycieraczek tam gdzie znajduje sie ten plastikowy tryb jest takie małe okrągłe ustrojstwo pewnie odpowiedzialne za miejsce zatrzymania wycieraczek jak to musi być ustawione by wycieraczki zatrzymały sie normalnie bo narazie to szaleją przekaznik ok, ramiona nie zapieczone, przełącznik ok, to chyba w tym ustrojstwie tkwi problem.
-
[AFN B5] Czujnik skrętu
Witam klubowiczów,gdzie znajduje się czujnik skrętu i gdzie można go kupić. Z góry dziękuje.
-
[AFN B5] Centralny zamek
Witam,udało sie,wymieniłem dwa kable w kostce,wysuszyłem i wszystko gra :> całe szczęście ze nie poleciało nic więcej :> pozdrawiam.
-
[AFN B5] Centralny zamek
Może sie coś się nalało,bo robiłem silniczek i wycieraczke,jutro zobaczę, a z tą farelką to dobry pomysł miejmy nadzieje że to pomoże,plama na chodniczku jest jutro bede suszył dzięki wielkie i pozdrawiam.
-
[AFN B5] Centralny zamek
Witam, co sie dzieje z centralnym zamkiem, gdy zamykam po chwili otwiera i piszczy w środku, skacze wskazówka od paliwa świeci sie imo i na wyświetlaczu pokazuje ze klapa bagażnika jest otwarta, a jest zamknięta. Jak otworze drzwi kierowcy to zamyka i otwiera i jest ok. jak zamkne i uruchomie silnik to wszystko działa,jak zgasze silnik, piszczy i ta sama śpiewka. miałem pęknięty wężyk od spryskiwacza tylnej szyby przy nogach po stronie kierowcy jak włączyłem spryskiwacz to troche płynu tam polecialo,tam gdzie jest taka wiązka kabli,pod bezpiecznikami i przekaźnikami.Moze te kable złapały wilgoci i dlatego tak sie dzieje, prosze o pomoc.
-
[B5 AFN] Zużyte, stare wahacze - chcę się wyzbyć.
Dzięki za ceny i rady,muszę też sie zabrać za wahacze bo już czas
-
Szwankuje licznik w Audi A4 B5 1.9 TDI 1Z
To troszkę przepłacilem jednak warto sie popytać,tylko ze u mnie nic nie działało paliło sie kilka kontrolek,nie było podświetlenia kokpitu itd. może dlatego tak drogo.
-
Szwankuje licznik w Audi A4 B5 1.9 TDI 1Z
Warto wymienić procesor to jest koszt ok. 400 zł,bo szkoda kasy na mandaty.
-
[ALL B5] Szum powietrza koło kierowcy
U mnie też szumiało,i myślałem że był bity,ale na szczęście nie :> to problem z uszczelką, wymieniłem na inną i jest ok.
-
[B5 AFN] Zużyte, stare wahacze - chcę się wyzbyć.
A ile płaciłeś za wahacze? jaki jest koszt wymiany i czy można zrobić to samemu.Pozdro
-
[AFN B5] Blow off
Witam, chcę założyć Blow off do 1.9 tdi, jak to zrobić,czy to nie zaszkodzi silnikowi bo czytałem różne opinie.
-
[ALL B5] Problem z kontrolką ABS i ESP
Witam, nic przy zawieszeniu nie grzebałem,przestał działać mi licznik wszystko w nim padło,jedynie paliło się pare kontrolek między innymi od ABS i ESP. Wymieniłem procesor,licznik działa ale nie do końca palą sie te kontrolki ABS i ESP,i oczywiście nie ma ABS.Bylem u mechanika i podpioł pod Vag i pokazało czujnik skrętu a jaki błąd to se nie przypomne. Pozdrawiam
-
[ALL B5] Problem z kontrolką ABS i ESP
Witam. świeci mi sie kontrolka ABS i ESP,vag pokazuje czujnik skrętu,możliwe to?
-
Szwankuje licznik w Audi A4 B5 1.9 TDI 1Z
A procesor w liczniku? miałem też coś takiego,nie działał licznik i podświetlenie kokpitu,jak zmieniłem procka jest wszystko ok
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Mam Audi A4 1.9 tdi Avant. Poradźcie czy to dobry wybór.Pozdrawiam