Treść opublikowana przez DESPERADOS
-
AFN Przypadkowe zdławienie silnika .
Jak masz pasek na umarciu to uważaj bo przeskoczy i zrobi ci duży bałagan w silniku,nie śmigaj zamyślony:)
-
Jakiej firmy napinacz paska alternatora kupić ??
Witajcie,ja mam wszystko INA nie jest chyba firma że ach-och ale póki co śmiga i jestem zadowolony:)
-
Muli wolno wkręca się na obroty
Sprawdź wężyki podciśnienia
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Moja ma 15 lat i 297tyś po książce widać że chyba ori, ale tego to nawet najstarsi górale nie wiedzą. Śmiga jak głupie i to najważniejsze:)
- ABS i ESP
-
ABS i ESP
Widzę że szkoda czasu na tą robótkę ale dzięki za info.
-
ABS i ESP
To tak najprościej ale będa sie paliły kątrolki. A vagiem można to wyłączyć? żeby nie było choinki na zegarach.
-
Buczenie przy skręcaniu w lewo
Chłopaki a łożyska?
-
ABS i ESP
Witam koledzy,czy jest taka możliwość wyłączenia na stałe ABS i ESP.
-
[B5 AFN] Auto słabo odpala na zimnym silniku
Jak się uporasz z czujnikiem to warto sprawdzić kąt wtrysku. Grzejesz furkę do 90 stopni i wchodzisz w Engine,Basic Seting kanal 000 wciskasz GO i drugie okienko tam ma być max 51 na desce rozdzielczej powinna migać kontrolka od świec żarowych, potem wchodzisz w tdi timing żółty punkt musi oscylować przy niebieskiej linii albo na niej to wtedy będzie super. Ale masz tam jeszcze taką tabelkę rozwiń ją i wybierz swój silnik.
-
Klubowicze z Kętrzyna
Hej,Ostróda-Mikołajki witają
-
Zapieczone kierownice w turbo?
Koledzy a może znacie w Białej Podlaskiej kogoś kto wyczyści vtg bo nie mam kanału i możliwości czas nie pozwala na to,z góry dzięki.
-
Głośna praca silnika
Koledzy a czasami to nie rozrząd przeskoczył?
-
Nie pali
Witam kolegów,a więc byl walnięty nastawnik"zapieczony" i spalony regulator ten pod dekielkiem pompy silnik AFN 110km. Mechanik postanowił wymienic cała pompe, zadobył, uszczelnił, założył, ustawił jak należy. Odebrałem,chodziło jak trzeba.Wstaje rano kluczyk w stacyjkę i lipa,ciężko zapalił ale zapalił,obroty 1300 i ni czorta więcej i jak daje gazu z rury idzie siwy dym. Vag nie pokazuje błędów jaka może być przyczyna?
-
Nie pali
A gdzie znajduje sie ten tloczek i ten nastawnik bo ja zielony w tych sprawach z góry dzięki:)
-
Nie pali
Witam wszystkich,jechałem samochodem jakieś 100 km/h i nagle szarpnął i zgasł. Próbowałem go uruchomić i nic,świeci sie tylko kontrolka od świec żarowych. Podłączylem vag pokazał walnięty elektrozawór paliwa przy pompie,wymienilem bład zniknął,ale pokazał sie inny regulator ilości paliwa i tu pytanie gdzie on jest. Po wymianie elektrozaworu zawór sie otwiera i zamyka ale nie podaje paliwa na wtryski czy przyczyna może byc ten regulator? Pomocy
-
[B5 AFN] Oświetlenie wnętrza
ok jutro ogarne,pozdrawiam :>[br]Dopisany: 13 Luty 2012, 23:11_________________________________________________witam, kostki sprawdzone wszystko ok. Jak podłącze do lampki mase to sie świeci ale jak zamkne drzwi to miga i słychać przekaźnik 382 jak włącza i wyłącza światło, co to może być?
-
[B5 AFN] Adaptacja czujnika kąta skrętu
Koledzy podajcie jak to sie robi tą adaptacje bo ja jeszcze zielony w tych sprawach
-
[B5 AFN] Adaptacja czujnika kąta skrętu
Witam,czytałem wiele postów i nie znalazłem. Podpiełem vaga wyskoczyły błędy,skasowałem i jeden uparty nie chce sie skasować czujnik kąta skrętu G 85 uszkodzony, czy trzeba go zaadoptować czy wymienić.Miałem problem z licznikiem padl procesor teraz wszystko ok tylko te ABS i ESP sie świeci przez ten czujnik,co radzicie? POzdrawiam
-
[B5 AFN] Oświetlenie wnętrza
lampki działają jak wezmę pod akumulator, czyli są ok. Na fisie pokazuje ze drzwi są otwarte to myślę ze te mikro styki tez są ok,ale moge sie mylić.Osłonki też są na lampkach.
-
[B5 AFN] Oświetlenie wnętrza
a to ci zagadka może też jakieś zwarcie
-
[B5 AFN] Oświetlenie wnętrza
tak wszystko orginalne, dziś sprawdzałem te kostki kiedyś miałem walnięty wężyk od spryskiwaczy tylnej szyby i zalało mi te kostki, miałem pare pinów przepalonych polutowałem może coś przegapiłem. Tam pewnie idzie też masa do tych lampek, a która to dokładnie kostka i czy w tej kostce też jest zasilanie tej górnej lampki? lampki sprawdzane i ok, martwi mnie ten prąd na masie.
-
[B5 AFN] Oświetlenie wnętrza
Witajcie, już nie mam glowy z tym oświetleniem wiem ze tematów jest sporo ale nie znalazłem mojego przypadku. Działa mi oświetlenie bagażnika lampka czerwona od kierowcy,z tyłu od pasażera lewa prawa,i podświetlenie nóg kierowcy. Problem jest oświetlenie pasażerów, nad lusterkiem,nogi pasażera i czerwone. Nad lusterkiem i nad pasażerami działa jak włącze na 1,gdy otwieram dzwi cisza. sprawdzałem pod nogami pasażera jak wyjme lampkę to jest prąd jest masa czyli ok, jak wcisne kostke do lampki mam na masie prąd tak samo nad głowami jak i w czerwonym w drzwiach. Jak wezme odzielną mase to działa tylko jak zamykam drzwi to wtedy zaczynają pulsować. Pomóżcie i pozdrawiam
-
[B5 AFN] Nie ma mocy
zobacz rure od intelcoolera może wpadłeś w jakąś zaspe i zwaliło ja troche, a może jest sparciała i łapie powietrze
-
[B5 AFN] Problem z prądem w akumulatorze
Nie dało mi to spokoju zmieniłem aku i wszystko gra :> aku bylo tak padnięte ze sie nie ładował, zmieniłem aku i hula :decayed:wszystko gra napięcie jest takie jak powinno dzieki chłopaki temat zamykam.Pozdro.