Treść opublikowana przez dawid97531
-
B6 DIVISION
cena powala ..........ale to i tak nie taki sam wzor dlatego na tej a4 ta fela wpadla mi sie w okohttp://moto.allegro.pl/chrom-20-5x112-mercedes-ml-chromowane-lorinser-i1857308886.html to bedzie to
-
B6 DIVISION
pany dostane te fele w pl ? 19"lub 20" moze orietujecie sie jak one sobie kosztuja, za kilka dni wybieram sie po b6 pomalu szukam felunku
-
B6 DIVISION
Panowie mysle o zakupie b6 jak sprawuja sie silniki 2.5 diesel ?chcialbym 1.8t ale lipa nie ma takich za wiele
-
Spot Leszno
oby pogoda była, proponuje piatek w godzinach 15-17, ma ktoś z was kontakt do tego gościa od S4? Jeżeli tak zaproscie go mam kilka pytan co do eski
-
Spot Leszno
mi tylko w piatek
-
Spot Leszno
mi pasi piatek najlepiej pod wieczor fajnie gdyby pojawil sie ten ktos kto ma s4
-
[ALL] Przelot 2.5 bez kata jak bedzie?
Panowie mam pytanie do posiadaczy wydechu z kwasowki lub klubowiczow obcykanych w temacie . Aktualnie posiadam seryjny wydech z katem srodkowym tlumikiem i koncowym super sprincie .... mysle o wywaleniu kata ,kwasie (przelot2,5 ) bedzie mocno glosno? moze ma ktos jakies filmiki jak to sobie buczy? dodam ze posiadam tipa ze stozkiem
-
[B5 AEB] Czy to objaw zużytego dwumasa?
nie wiem czy mam nazwac to stuknieciem to jest dzwiek jakby cos zwalnialo przy gaszeniu silnika i zatrzymuje sie i ociera o cos tak mi sie wydaje dzwiek wydaje tylko przy gaszeniu
-
Spot Leszno
ja moge sie troche spuznic
-
Spot Leszno
tez mam taka nadzieje bo jak bedzie padac to lipa raczej nie bede obecny
-
Spot Leszno
widze ze same b6 beda .... ja zawitam tez moim staruszkiem
-
Spot Leszno
ok tez moge wpasc
-
[ALL] a4 1.8t aeb quattro.
Wlot powietrza, a nie miejsce przy samym ic Tutaj masz jak to wygląda: http://allegro.pl/chlodnica-intercooler-audi-a4-1-9-tdi-99-01-lift-i1644257477.html http://allegro.pl/audi-a4-1-9tdi-115km-intercooler-i1676103779.html http://allegro.pl/intercooler-ic-audi-a4-1-8t-1-9-tdi-i1688208911.html http://allegro.pl/intercooler-a4-2-5-tdi-98r-passat-b5-a6-i1644266058.html wydaje mi sie ze tak jak jest teraz bedzie ok,(a czykolwiek moglo by byc lepiej) myle sie?
-
[ALL] a4 1.8t aeb quattro.
przyjzyj sie ...kierownica jest przerobiona wieb jest ok
-
[B5 AEB] Czy to objaw zużytego dwumasa?
Witam od 2 dni przy ruszaniu trzesie mi sie auto poczytalem troche i niestety to chyba jest dwumas mam pytanie czy dzwiek ktory jest na filmiku po zgaszeniu auta ma cos wspolnego z dwumasem dodam ze wystepnowal on wczesniej
-
[ALL] a4 1.8t aeb quattro.
[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2011, 21:57_________________________________________________ otwarcie sezonu vag leszno 2011 [br]Dopisany: 05 Czerwiec 2011, 23:19_________________________________________________IC-ek od alfy zalozony ..1 str
-
Spot Leszno
trudno chyba nic nie da sie zrobic w lesznie
-
Spot Leszno
mnie liczyliscie? :gwizdanie:
-
Spot Leszno
lipa brak chetnych
-
[ALL] a4 1.8t aeb quattro.
juz nie dlugo zaloze opony, masz podobny kolor oooo to zobaczysz sobie jak felga wyglada na aucie, [br]Dopisany: 24 Maj 2011, 08:19_________________________________________________
-
Spot Leszno
no dalej dalej panowie
-
Spot Leszno
jestem otwarty na propozycjie
-
Spot Leszno
ja moglbym sie pojawic tylko kiedy gdzie :?
-
[ALL] a4 1.8t aeb quattro.
siedzi na gwincie nie mierzyłem jak nisko , ale jest najniżej jak może być na drogi w mojej okolicy
-
[ALL] a4 1.8t aeb quattro.
19"RS6 poszly w biel