Treść opublikowana przez dawid97531
-
szarpanie po wymianie sprzegla z dwumasu na jednomas
Tak ale wy mieliscie to w dieslu a mowa jest o beznzynie
-
szarpanie po wymianie sprzegla z dwumasu na jednomas
W dieslu to rozumeim ale w bynie nie powinno byc takich problemow.
-
szarpanie po wymianie sprzegla z dwumasu na jednomas
A od kiedy nie ? auto ma 220 km i 310nm na ta chwile i na tym nie koniec a dwumas juz siada.
-
szarpanie po wymianie sprzegla z dwumasu na jednomas
Mialo byc wszystko nowe ale kolo jest chyba uzywane . Przy tym szarpaniu czuc zapach palacego sie sprzegla ---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 16:25 ---------- Uzgodnilem z kolesiem ze wraca mi za to kase . Macie jakies propozycje na sprzeglo ktore mialo by znosic max 300km i okolo 400nm
-
Ile maksymalnie Nm do silnika AVJ
Ja wkladalem jednomas i jest katastrofa , przy ruszaniu przyspieszaniu do 2 tys i redukowaniu od 2tys w dol trzesnie buda jakby auto hodzilo na 3 garki narazie autem dojechalem do niemiec , bedzie stalo 5 tyg . Jak wroce bedzie wszystko rozbierane po raz kolejny . Kumpel ma jednomas w pasku 1.8t i nie bylem wstanie odroznic jakichkolwiek odstepst od dwumasu. mysle ze u mnie cos jest uszkodzone z dociskiem albo zle wywazone kolo
-
Ile maksymalnie Nm do silnika AVJ
Mam juz wtryski 440cc wiec te beda zakladane
-
szarpanie po wymianie sprzegla z dwumasu na jednomas
Szarpie na tyle ze jet to nie do przyjecia . Zrozumial bym gdyby byly to delkatne dragania ale do delikatnych to one nie naleza . Znajomy zmianieal w pasacie 1.8t na jednomas i u niego nie zauwazylem zadnych odstepstw od dwumasu
-
szarpanie po wymianie sprzegla z dwumasu na jednomas
Witam mechanik zmienial mi sprzeglo na jedmomas , tarcza i docisk Sachs Performance + koło jednomasowe (lekkie i wyważone) .Odebralem auto od mechanika i juz bylo czyc wyrazne drgania podczs ruszania na pol sprzegle . Szarpanie czuc tez od 1-2 tys obrotow przy przyspieszaniu i redukowani biegow. Mechanik stwierdzil ze to sie powinno dotrzec zrobilem wlasnie trase 1050 km do niemiec i zero poprawy co moze byc przyczyna lub kto zawinil. dodam tez ze podczas delikatnego ruszania czuc zapach sprzegla gdy ruszam energicznie z wiekszym gazem jest ok
-
B6 DIVISION
Pytanie do posiadaczy 320mm , jakie polecacie klocki?
-
Ile maksymalnie Nm do silnika AVJ
U mnie tez nie ma tragedi ale czuc znacznie wibracjie po wymianie sprzegla tez jestem ciekaw jak wyjda cyferki jeszce tylko wymienie wtryski na 440cc , i przelot
-
Ile maksymalnie Nm do silnika AVJ
Dokladnie tak
-
Ile maksymalnie Nm do silnika AVJ
Ja mam setup na 220km i 310 nm i juz podczas strojenia bylo czuc dwumas , przelatalem na tym juz pol roku caly czas drzy , a czykolwiek nie slizga sie . zamowiem zestaw tarcza i docisk Sachs Performance + koło jednomasowe (lekkie i wyważone). Po zamontowaniu sprzegla jade na remat turbo dmucha w tej chwili 0.9 bara , tuner powiedzial ze dmucha na maxa 1.5 bara
-
B6 DIVISION
225/35na tyle jest ok ale przod i tak chyba nie wejdzie nawet przy 215/35 , felga wystaje . Mowie o mega glebie. Mialem 9" eet 30 i sprzedalem bo w takiej glebie jak bym chcial nie szlo wg skrecic kolami:P
-
Siada dwumas . Co zakladac? 1.8t 220km 310nm
Jednak padlo na ten zestaw tarcza i docisk Sachs Performance + koło jednomasowe (lekkie i wyważone)za tydzien montarz
-
A4 b6 1.8t Quattro Film str3
Oponki wszystkie rowne , co powie na to Torsen ?Tez mysle nad tymi felgami ale gdyby udalo sie kupic wszystkie 9". Fela gniecie...
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Tak jest w macie nie maluje go narazie bo chce zeby sobie wszystko ladnie usiadlo ,a druga sprawa mysle zeby zrobic calosc auta w czarny mat
-
Siada dwumas . Co zakladac? 1.8t 220km 310nm
Radzikowski to byla pierwsza opcja, jednak doczytalem ze kiedys robil dobrze a teraz troche gozej mu to idzie. Wiesz jak to jest z tymi regerecjami. ostatecznie kto wie czy nie bede robil u niego koszt przerobienia dwumasu na jednomas tarczy,ze wzmocnionym dociskiem sprzegła o około 30-40 % . wzmocnienie docisku o jedna trzecia 2000zl
-
Siada dwumas . Co zakladac? 1.8t 220km 310nm
Witam problem dotyczy a4 b6 1.8t avj po modach DP,TIP,440cc,stozek ITG ,Forg 007, turbo k04 . Zostalo wystrojone na 220km i 310 nm . Dwumas siada a na strojeniu koles powiedzial ze turbo ma wiekszy potencjal wiec, nie chcial bym sie ograniczac ze wzgledu na sprzeglo. Co zakladac ? chcialbym zrezygnowac z dwumasu dodam tez ze chcialbym zeby sprzeglo wytrzymywlo do 430nm(moze kiedys wiekszeturbo). Juz prawie kupielem zestaw tarcza i docisk Sachs Performance + koło jednomasowe (lekkie i wyważone) = 2200zł jednak ze w tym miesiacy cena poszla do gory i juz troche to przeroslo moj budrzet co proponujecie ? Dodam tez ze temat sprzegla przerabiam po raz pierwszy
-
Podłączenie przewodów CAN z zegarów do radia
Czy ktos z wlkp. ma piny vaga i najwazniejsze checi zeby podlaczyc umnie kabelki do licznika ? mam radyjko na 2 din i nie mam podswietlania wylacza sei co godz.i ie wylacza sie podczas gazenia auta.Stawiam dobra flache
-
Pytanie do znawcow tematu quattro odnosnie felg
Witam chce kupic kola o roznych szerokosciach w tym przepadku mam 2 kpl do wyboru jeden z nich to przod 8.5tyl 9.5 19" i 2kpl przod 8.5 tyl 10.19" Jak to sie odnosi do opon jakie trzeba bylo by zakladac tak zeby naped nie dostal po du.... Dodam ze ze chcialbym na przod na 225/35
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie mialem u siebie n75 o nr 026906285J auto wystrojone na 220km i 310 nm ale jedzie do 180km/h i w okolicy 5tys obr. szarpie zdemontowalem dzis to ustrojstwo i okazalo sie ze jest nie szczelna . Zalozyleminna n75 od 1.8t ale auto mocno oslablo pytanie czego szukac i o jakich nr(n75 od rs2 . A moze MBC? Turbo k04 , wtryski 320cc .tip , filtr itg , TIP ,FMIC , DP. Forg 007
-
19" przod 8" ty9" jakie opony dobrac .....quattro
Wiem ze glownie chodzi o obwod kola , szerokosc tez ma znaczenie jezeli obwod bedzie taki sam?
-
19" przod 8" ty9" jakie opony dobrac .....quattro
witam mam pytanie jakie opony zalozyc na te kola przod 8" tyl 9" 19". Na tyle chcialbym 225.35 lub 235/35 jakie rozmiary na przod(8) przy tych 2 opcjach
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Kkrawat mam juz auto do jazdy na codzien wiec chyba bedzie jednak przelot , jak wracam prawdopodobnie zmiana sprzegla i remap ADR jako dupowóz zostaje ? - kiedy wracasz? Wracam przed swietami . B5-tke zamienilem na ibize 1.9tdi od siostry
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Kkrawat mam juz auto do jazdy na codzien wiec chyba bedzie jednak przelot , jak wracam prawdopodobnie zmiana sprzegla i remap