Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawid97531

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawid97531

  1. dawid97531 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    cena powala ..........ale to i tak nie taki sam wzor dlatego na tej a4 ta fela wpadla mi sie w okohttp://moto.allegro.pl/chrom-20-5x112-mercedes-ml-chromowane-lorinser-i1857308886.html to bedzie to
  2. dawid97531 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pany dostane te fele w pl ? 19"lub 20" moze orietujecie sie jak one sobie kosztuja, za kilka dni wybieram sie po b6 pomalu szukam felunku
  3. dawid97531 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie mysle o zakupie b6 jak sprawuja sie silniki 2.5 diesel ?chcialbym 1.8t ale lipa nie ma takich za wiele
  4. dawid97531 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    oby pogoda była, proponuje piatek w godzinach 15-17, ma ktoś z was kontakt do tego gościa od S4? Jeżeli tak zaproscie go mam kilka pytan co do eski
  5. dawid97531 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    mi tylko w piatek
  6. dawid97531 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    mi pasi piatek najlepiej pod wieczor fajnie gdyby pojawil sie ten ktos kto ma s4
  7. Panowie mam pytanie do posiadaczy wydechu z kwasowki lub klubowiczow obcykanych w temacie . Aktualnie posiadam seryjny wydech z katem srodkowym tlumikiem i koncowym super sprincie .... mysle o wywaleniu kata ,kwasie (przelot2,5 ) bedzie mocno glosno? moze ma ktos jakies filmiki jak to sobie buczy? dodam ze posiadam tipa ze stozkiem
  8. nie wiem czy mam nazwac to stuknieciem to jest dzwiek jakby cos zwalnialo przy gaszeniu silnika i zatrzymuje sie i ociera o cos tak mi sie wydaje dzwiek wydaje tylko przy gaszeniu
  9. dawid97531 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    ja moge sie troche spuznic
  10. dawid97531 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    tez mam taka nadzieje bo jak bedzie padac to lipa raczej nie bede obecny
  11. dawid97531 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    widze ze same b6 beda .... ja zawitam tez moim staruszkiem
  12. dawid97531 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    ok tez moge wpasc
  13. Wlot powietrza, a nie miejsce przy samym ic Tutaj masz jak to wygląda: http://allegro.pl/chlodnica-intercooler-audi-a4-1-9-tdi-99-01-lift-i1644257477.html http://allegro.pl/audi-a4-1-9tdi-115km-intercooler-i1676103779.html http://allegro.pl/intercooler-ic-audi-a4-1-8t-1-9-tdi-i1688208911.html http://allegro.pl/intercooler-a4-2-5-tdi-98r-passat-b5-a6-i1644266058.html wydaje mi sie ze tak jak jest teraz bedzie ok,(a czykolwiek moglo by byc lepiej) myle sie?
  14. przyjzyj sie ...kierownica jest przerobiona wieb jest ok
  15. Witam od 2 dni przy ruszaniu trzesie mi sie auto poczytalem troche i niestety to chyba jest dwumas mam pytanie czy dzwiek ktory jest na filmiku po zgaszeniu auta ma cos wspolnego z dwumasem dodam ze wystepnowal on wczesniej
  16. [br]Dopisany: 02 Czerwiec 2011, 21:57_________________________________________________ otwarcie sezonu vag leszno 2011 [br]Dopisany: 05 Czerwiec 2011, 23:19_________________________________________________IC-ek od alfy zalozony ..1 str
  17. dawid97531 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    trudno chyba nic nie da sie zrobic w lesznie
  18. dawid97531 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    mnie liczyliscie? :gwizdanie:
  19. dawid97531 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    lipa brak chetnych
  20. juz nie dlugo zaloze opony, masz podobny kolor oooo to zobaczysz sobie jak felga wyglada na aucie, [br]Dopisany: 24 Maj 2011, 08:19_________________________________________________
  21. dawid97531 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    no dalej dalej panowie
  22. dawid97531 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    jestem otwarty na propozycjie
  23. dawid97531 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    ja moglbym sie pojawic tylko kiedy gdzie :?
  24. siedzi na gwincie nie mierzyłem jak nisko , ale jest najniżej jak może być na drogi w mojej okolicy
  25. 19"RS6 poszly w biel

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.