Treść opublikowana przez dawid97531
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Witam trzy dni temu dalem audi do wystrojenia silnik avj -wtryski 320cc-turbo hybryda k04-wywalony kat - FMIC -dolot z kwasu-filtr ITG-forg007 na tych gratach wyszlo 220 km i 310nm , (mialo byc wiecej lecz wynik ograniczylo sprzeglo i wtryski) problem jest w tym ze przy 5.5 tys obrotow auto zamula jedzie do 180-190 km/h i koniec podobno przez wtryski, jakich szukac wtryskow p&p i jaki byl by koszt wzmocnienie szprzegla ? A moze to pompa paliwa juz nie domaga?
-
B6 DIVISION
Rozgladam sie za radyjkiem . Co myslicie o tym http://allegro.pl/audi-chorus-3-do-a4-b7-nowe-sprawdz-i2306065363.html Podejdzie do b6 a moze doadzicie cos innego.
-
[B6 AVF] Avant odmieniec pośrod czarnych i srebrnych
Na weekend majowy wracam do PL moze wtedy jeszcze ktos by zawital
-
[B6 AVF] Avant odmieniec pośrod czarnych i srebrnych
srodek czarny ranty spolerowac i musowo gleba wtedy z tym kolorem auta bedzie fajnie moze jakis spocik?
-
Silver&Black avant by lemon SPRZEDAM !!!!
mi wlasnie tez spodobala sie ta latko sa jeszce takiena allegro?
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Kolor avusow fajny , wg w twoim aucie jest duzo zeczy ktore chcialbym wymodzic u siebie aly Ty wybiegasz duzo do przodu w stosunku domnie(mojego auta) .Powodzenia w modach
-
Moja A4 B7 - Schwarze Perle
Im drozsze tym bardziej rasowe zapamietajcie to sobie( nie wazne jak wygladaja)
-
Moja A4 B7 - Schwarze Perle
Stylistycznie auto podoba mi sie tylko w srodku kierka navi dekory kubly i fis . Natomiast zewnecznie jak dla mnie wiocha ,jedynie liswy od s4 kola porazka jak i ten zderzak z przodu nie podchodzi mi to wg powodzenia bo pewnie sie przyda
-
Audi A4 1.9 TDI 165 Ps Gumis
Kolo miodzio . A jaka masz zawiocha bo w sumie nisko stoi ? Listwy na drzwiach Powodzena w modach
-
R Audi A4 1.9 AVF quattro Avant R
Ladna ladna..dokladeczki w kolor i bedzie jeszcze lepiej powodzenia w modach
-
B6 DIVISION
Panowie kupie wtryski 320cc jak by kos mial na sprzedarz prosze o pw
-
B6 DIVISION
Który wahacz?? Bo obydwa dolne niestety od b5 nie podejdą bo mają wiekszę sworznie Aha to lipa w taikim razie na sprzedarz mam gwint na przod super sporta swiezo po regenracji
-
B6 DIVISION
Panowie czy przednie amortyzatory z b5 podejda do b6 ( mam gwint super sporta i dowiedzialem sie ze wystarczy zalozyc wachacz od b5 i podejdzie Racja?)?
-
[ALL B5] Montaż Blow Off'a do 1.8T
luki a nie wiesz gdzie mzna dostac oringi do forga bo mi zacina sie tloczek w forgu i narazie jezdrze na seryjnej dv
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
panowie chyba siada mi turbo jak przyjdzie do wymieny chce zalozyc wieksze mysle o ko4 do tego wtryski wieksze ,wiekszy IC ,ogarnac wydech ,dolot z kwasu juz jest mam tez Ic od alfy 2.0t moze dalo by rade zalozyc 2 mniejse niz jeden duzy .interesuje mnie moc od 230 do 250 km za czym dokladnie mam sie rozgadac i jakie to mniej wiecej eda koszty[br]Dopisany: 08 Luty 2012, 22:47_________________________________________________aha pacjet to a4 b6 1.8t 150km(avj)quattro
-
[B6 AVJ] Wymieniłem świece przepływomierz zawór d-v ...i dużo pali
Nie wiem czy nie oczekujesz za wiele no ale... 10 l przy predkosci 130 non stop na trasie doslownie to to chyba troche za wiele tym bardziej ze koledzy pisza ze maja duzo lepsze (mniejsze ) wyniki [br]Dopisany: 05 Luty 2012, 00:12_________________________________________________ tez mam quattro .wezyki szczelne[br]Dopisany: 05 Luty 2012, 00:13_________________________________________________ to ja musial bym zatankowac 45l z racji tego ze wchodzi mi 42 l zrobie na tym jakies 280do maxxx 300km
-
[B6 AVJ] Wymieniłem świece przepływomierz zawór d-v ...i dużo pali
gaz szczelny i wyregulowany 3 tygodnie temu na moje przy jezdzie 130 km/h przy trasie powinna palic max 9.5-10l
-
[B6 AVJ] Wymieniłem świece przepływomierz zawór d-v ...i dużo pali
Witam mam problem pomimo wymiany przplywomierza na ori swiec zaworu d-v mysle ze auto dozo pali .Pacjet to a4 b61.8t (AVJ) quattro .Ostatnio jadac z niemiec na banie predkosc 130max 140 rowniutka jazda na 42 l gazu zrobilem raptem 280km auto jezdzi na stalowkach.Dodam ze poprzednio jezdzilem a4 b5 1.8t quatto 188km i potrafilem zejsc nia do 9 l na trasie jezdrzac na 19 " i oponach 235 . nie wiem gdzie szukac przyczyny
-
[B6 AVJ] avant a4 b6 Dekory na bialo str 1
za miesiac wywalam kata i srodkowy na to wirusik jak skaczy sie turbo bedzie i czas na wieksze wtryski turbo itd[br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 17:22_________________________________________________ *tunel od b7 *skrocona galka zmiany biegow *dekory na bialo ] *podswiatlane kratki nawiawu *nowe dywaniki Wiecej na str 1
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Zobacz jak wygladaja dekory na bialo u mnie tez mam rs6 biale od poprzedniej b5 i zastanawiam sie czy je zostawic czy sprzedac
-
[B6 AVJ] avant a4 b6 Dekory na bialo str 1
Forga mam od poprzedniej b5 . a przeplywka zaniza mi do 100g[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 22:19_________________________________________________Kolejny maly kroczek ,wymiena swiec ,oleju ,kapletnego rozrzadu przeplywomierza oczywiscie ori na mejsce Dv-ki wpadl Forg 007 [br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 14:03_________________________________________________Filtr i dolot
-
B6 DIVISION
panowie chce wymienic tunel w mojej b6 . co doradzacie kupic uzywke czy zamowic w aso ? Jaki bedzie koszt nowego
-
B6 DIVISION
wymianilem czujnik temperatury cieczy chlodzacej ... i juz nie wiem gdzie mam szukac tego 2 w aso nie wiedzieli o czym mowie . Ten 2 czujnik znajduje sie z tylu silnika pood odma? Masz taki silnik jak w podpisie?? Z tylu silnika jest tak mniej wiecej jakby pomiedzy walkami... Przynajmniej w 2.0 i 1.8T tak jest. widac go z góry Nie . teraz mam tez 1.8t ale AVJ
-
B6 DIVISION
wymianilem czujnik temperatury cieczy chlodzacej ... i juz nie wiem gdzie mam szukac tego 2 w aso nie wiedzieli o czym mowie . Ten 2 czujnik znajduje sie z tylu silnika pood odma?
- B6 DIVISION